Schwarzkopf Gliss Kur, Głęboka Regeneracja, Odżywka regeneracyjna bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych

Zapobiega utracie wilgoci, nawilża, uelastycznia, wygładza włos i nadaje połysk. Dzięki zawartości substancji czynnych - oleju ze słodkich migdałów, pantenolu, modyfikowanego hydrolizatu protein pszenicy zapewnia odpowiednią pielęgnację i regenerację włosów.
Odżywka bez spłukiwania ma działanie pielęgnacyjne, pomaga w regeneracji włosów zniszczonych.

bardzo dobra z pewnym 'ale'

Gdy farbowałam włosy na ciemno, bardzo ją sobie chwaliłam. Za przyjemny zapach i własciwosci wygładzające oraz zmiękczające włosy. Lśniły po nim przepieknie. Obecnie mam włosy rozjaśniane i uzywam innych produktów.

Używam tego produktu od: jakos w zesżłym roku
Ilość zużytych opakowań: conajmniej kilka

Rozczarowanie

Ta odżywka to chyba jakaś pomyłka. Nastawiona byłam na głęboką regenerację a mam wrażenie że kosmetyk ten przesusza włosy!Śmierdzi alkoholem, po nałożeniu na włosy nie robi nic.Ani nie ułatwia rozczesania, ani nie nawilża włosów. Skleja je, może bardziej się przyda jako produkt do stylizacji, bo pomysłu innego na jej zastosowanie nie mam. Jednym słowem: Bubel

Ilość zużytych opakowań: połowa 1...

polecam!

mimo ze jest bez splukiwania, to nie obciaza wlosow, stosujac ja moge zaoszczedzic na czasie, bo nie musze nic splukiwac i sie w nic bawic :)
wlosy sa po nim gladkie, lsniace, odzywione, nawilzone
polecam serdecznie!

Używam tego produktu od:pol roku

beznadziejna

niestety też dołącze do grona niezadowolonych z tej odżywki, niestety nie nawilża włosów, zapach akurat mnie nie przeszkadza ale tak jak juz pare osób wspomniało włosy po wyschnięciu sa sklejone :( i wyglądały na jeszcze bardziej przesuszone niż są w rzeczywistości :/

Używam tego produktu od:2 miesiący

najlepsza recepta na "siano"

mam już kilka produktów z tej serii, ale jak na razie tą odżywkę lubię najbardziej

ładny zapach, łatwość stosowania (bez spłukiwania), świetny efekt - czego chcieć więcej?

to na razie jedyna odżywka, po której mam fajne lekkie włosy bez efektu siana i jednocześnie bez obciążania włosów

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Mam mieszane uczucia :(

Do kupienia tej odżywki zachęciała mnie reklama oraz opis odżywki na etykietce.
Jednak po użyciu zawiodłam się. To nie było to czego po niej oczekiwałam.
Zalety:
- ładny zapach
- praktyczne opakowanie
- lekka konsystecja

Wady:
- skleja włosy
- włosy źle się rozczesują
- brak widocznej poprawy stanu włosów

Używam tego produktu od: misiąca
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

zła

Nie podobal mi sie jej zapach
Lekka konsystencja ale na wlosach troszke usztywniala fryc :P
Trudno po nie rozczasac wloski a to jest niewybaczalne:!!!:P
Nie zauwazylam wzmocnienia wlosow. Lamaly sie od polowy:P

Używam tego produktu od:dawno temu

smród na głowie

nie jestem pewna, czy to ta, bo od czasu kiedy uzywalam zmienily sie opakowania, ale podejrzewam, ze zapach zostal ... koszmarna, ostra, mdła wanilia, jakbym sobie wylała na łeb olejek do odswiezacza powietrza. IMHO nie dało sie tego uzywać, oddałam matce, ale i u niej lezy i sie starzeje, bo zapach ja tak jak i mnie - odpycha.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: pół

No i po co ten alkohol?

Ostatnio nie mam czasu bawić się z odżywkami do spłukiwania (no tak, mogłabym to robić właśnie teraz, zamiast siedzieć na wizażu :D), więc oczyszczam sklepowe półki ze wszelkich specyfików niewymagających tej czynności. Z kolejnej tuby tej odżywki żadnej półki (oprócz własnej) już nie oczyszczę na pewno. Zawiera przede wszystkim alkohol, co czuć natychmiast po otwarciu opakowania. Zapach po jakimś czasie przekształca się w woń migdałową, ale uczucie rozczarowania pozostaje.

Wraz z wysychaniem włosów wysycha i odżywka, zlepiając je w strąki. Po rozczesaniu na szczęście znikają, ale za to na głowie pozostaje suche siano. To ja bardzo dziękuję. Mogli sobie podarować dodawanie do tego alkoholu innych składników, bo i tak nic nie robią :(.

ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze, ale nie mam specjalnej motywacji

Jestem zadowolona

Mam suche wlosy i najbardziej cenie sobie odzywki bez splukiwania. Ta jest chyba najlepsza- zaraz obok odzywki dwufazowej- z calej "rodziny" odzywek GlissKur. Slicznie pachnie, ma poreczne opakowanie, dobrze rozprowadza sie na wlosach. Wlosy sa wygladzone, blyszczace, lepiej sie ukladaja, latwo rozczesuja. Odzywka swietnie radzi sobie z suchym "siankiem" na glowie ;)

do loków jest ok

Ciężko nazwać tą odżywkę regeneracyjną, bo raczej takich właściwości u niej nie zauważyłam :( Moje suche z natury włosy ostatnio jeszcze bardziej się przesuszyły (nie dość, że zimą mają ku temu większą skłonność, to jeszcze zafundowałam im pasemka) i ta odżywka niestety nic z tym moim siankiem nie robi. Za to świetnie się nadaje do podkreślania skrętu w przypadku zdrowych, dobrze nawilżonych włosów. Co prawda nie ma co liczyć na zwiększenie skrętu, bo w końcu nie taka jej rola, ale na pewno pomaga zatrzymać loki na dłużej zapobiegając ich puszeniu. Odżywka jest lekka i nie obciąża moich i tak cienkich włosów, ale trzeba uważać, aby nie przesadzić z ilością, gdyż nałożona w nadmiarze może nieco usztywnić i skleić włosy, szczególnie na końcówkach. Całe szczęście wielkiego problemu z tym nie ma, gdyż włosy wracają do normalnego stanu po przeczesaniu owych kosmyków palcami :) Zatem ze swej strony polecam tę odżywkę jako całkiem sensowny i ślicznie pachnący kremik do ujarzmiania napuszonych loczków :) Nie nalezy się tylko zniechęcać pierwszą silnie alkoholową :( nutą, gdyż ona szybko się ulatnia i na włosach pozostaje tylko słodki i dość intensywny zapach z założenia migdałów, ale jak dla mnie czuć w nim jeszcze aromat gruszki :)

oj, jednak nie :(

Niestety zaliczam sie do grona tych, ktorym ta odżywka nie pomogła. Ta obiecywana przez producenta intensywna regeneracja mnie skusila i kupilam ten produkt bez uprzedniego sprawdzenia recenzji na KWC... Ale niestety.
Nie zauwazylam zadnych jej wspanialych wlasciwosci. Malo tego- bardzo obciążyla wlosy, szybciej sie po niej przetluszczaja.
Jedyny plus to mily zapach ktory dlugo utrzymuje sie na wlosach.