Soraya, ANTY, Tonik antybakteryjny

Soraya, ANTY, Tonik antybakteryjny

Antybakteryjny tonik polecany jest do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej i przetłuszczającej się. Oczyszcza, odświeża i tonizuje skórę nadając jej odpowiednie pH. Dzięki specjalnie dobranym wyciągom ziołowym zwęża rozszerzone pory skóry. Zawiera aktywny czynnik antybakteryjny - triclosan oraz działający antyseptycznie olejek z drzewa herbacianego, których synergiczne działanie ogranicza powstawanie nowych wyprysków. Dzięki zawartości prowitaminy B5 i składników łagodzących sprawia, że skóra po użyciu toniku jest gładka, świeża i dobrze nawilżona. Tonik nie zawiera alkoholu i chemicznych barwników.

Średni

Używałam tego toniku dość dawno razem z całą serią( żel , tonik i krem) , pamiętam że cała seria nie była rewelacyjna , ot taka sobie.
Sam tonik był taki sobie. Oczyszczał skóre ale nie było w nim nic rewelacyjnego.

Używam tego produktu od: -

Całkiem niezły

Bardzo ładnie pachnie, jest delikatny, oczyszcza, tonizuje i nadaje skórze twarzy miękkosć. Dzięki wyciągom z ziół łągodzi podrażnienia. Wydajny-już niewielka ilość wystarczy na wsmarowanie w całą twarz, ze względu na charakterystyczny poślizg toniku.

Bardzo dobry

Godny polecenia- może nie zwęził porów, ale nie oszukujmy się- to chyba nie uda się żadnemu tonikowi. Bardzo dobrze oczyszcza, odświeża cerę, łagodny dla cery. Wydajny i niedrogi. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Konturowanie Smashbox

b. dobryk

Tonik jest świetny. Ładnie pachnie, nie zawiera alkoholu, likwiduje zaskórniki i zapobiega kolejnym wysypom pryszczy. W moim przypadku nie ma wyraźnego efektu matowienia.

Bardzo fajny tonik!

Dla mnie ten tonik jest jednym z lepszych, jakie do tej pory stosowałam. Używam go juz od paru ładnych miesięcy i bardzo mi odpowiada. spełnia oczekiwania: dobrze odświeża cerę, łagodnie przyjemnie pachnie(używam niebieskiego), fajnie nawilża, dziala antybakteryjnie. Słowem super kosmetyk za niewielką cenę(kupuję w Tesco za 8,99). Jedynym minusikiem, za który odejmuję gwiazdkę jest brak wyraźnego efektu matowienia, ale nie to jest jego głównym zadaniem, wiec wybaczam i na pewno będę stosowala dalej!

dobry

bardzo łagodny tonik doskonaly do oczyszczenie skory z wszelkich zanieczyszczen :)
nie podraznia nie uczula
dosc wydajny wystarcza na okolo 3 tyg
niska cena
jednak jelsi ma chronic i likwdowac krstki to mozna sobie poamrzyc:(

Jest naprawdę dobry

Dla mnie skuteczny. Działa jak powinien i jak obiecuje producent. Jestem z niego bardzo zadowolona. Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym tym produktem.

ziółko

Miałam oba toniki widoczne na obrazku i z obu jestem zadowolona .Chociaż bardziej przypadł mi do gustu ten ziołowy.Fajnie pachnie,jest nieco łagodniejszy od tego niebieskiego.Oba doskonale zwężały pory i tonizowały buzię.Napewno jeszczę nie raz do niego wrócę :)
cena ok.10,-wydaje mi się bardzo właściwa ,jak na tak dobre działanie.

OK

Bardzo dobrze oczyszcza i tonizuje. Zapach taki sobie - poczatkowo mnie draznil teraz nawet sie przyzwyczailam. Ziolowy sklad. Nie podraznia i nie wysusza. Ogolnietaki ziolowy wywar. Nie wiem czy jeszcze go kupie, ale nie wykluczam takiej mozliwosci.

to nie to

Plus to łagodny skład bez alkoholu. Nie złagodził mi podrażnień. Skóra jest po nim fajnie odświeżona, ale na krótko. Do mojej tłustej cery ma się nijak: nie matuje, efekt antybakteryjny jest żaden, nie przyczynia się do likwidowania wyprysków, ani nie zapobiega powstawaniu nowych. Jastem niezadowolona :(

ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie.

skuteczny

Miałam obie wersje, jakoś bardziej odpowiada mi ta ziołowa.
Toniki antybakteryjne stosuję sporadycznie i ten jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, jakie miałam-łagodzi podrażnienia, nie wysusza i nie ściąga skóry (nie zawiera alkoholu!), przyjemnie pachnie, oczyszcza i odświeża.

Bardzo, bardzo...

przyjemny w stosowaniu, jak i skuteczny w osiąganiu empirycznych efektów na twarzyczce :D
Świeży, orzezwiający zapach, łagodne odświeżanie i tonizowanie cery z dodatkowym niesamowicie pożądanym efektem rozjaśnienia to niewątpliwe, niepodważalne w moich oczach atuty produktu. Poza tym w czasie stosowania toniku zauważyłam znaczny regres :D pryszczy, jak i długotrwały mat na twarzy. Produkt absolutnie NIE podrażnia i NIE wysusza cery, co więcej zauważalnie nawilża nie obciążając jej przy tym żadną lepką, czy też świecącą się warstewką.
* odejmuję za niską wydajność kosmetyku, jakkolwiek szczerze polecam :)