Lancome, Attraction EDP

Lancome, Attraction EDP

Zapach z gatunku drzewno-kwiatowych, zrodzony z irysa, delikatnego, niemal człowieczego kwiatu o widocznym żyłkowaniu płatków. Irys i paczula, kwiat i drzewo - duet nie stosowany do tej pory w kompozycjach zapachowych - szukają się wzajemnie, znajdują i łączą w pachnącym uścisku. Zmysłowość i kobiecość kwiatu, siła i charakter szlachetnego drewna. W nowej wodzie perfumowanej Lancôme Attraction biały irys został pozbawiony pudrowej nuty, za to wzmocniono drzewną moc paczuli. Zapach dopełnia świetlistość zielonej seringii opleciona aromatami neroli, tuberozy, jaśminu, gardeni i ylang-ylang, utrwala zaś szczypta ambry, cedru, piżma i wanilii. Attraction, tak jak słońce, które kształtem i kolorem przypomina, rozgrzewa i opromienia.

W efekcie otrzymujemy woń kobiecą, zmysłową i niebanalną. Erotyzmem emanuje także kampania reklamująca zapach. Nic dziwnego, wszak woń kwiatu irysa od zawsze uważana była za podniecającą, podobnie zresztą jak paczuli. A jednak reklamując nowy zapach firma Lancome w dobie porno szyku lansuje wizję miłości czystej, autentycznej i pełnej wdzięku.

Głowa : białe kwiaty, seringa;

Serce : irys, paczula;

Baza : wanilia, cedr, ambra, piżmo.

Złocisty, utworzony z połączenia dwóch sfer flakon inspirowany jest kształtem ludzkiego ciała, od którego pochodza krągłości Attraction. Konstrukcja flakonu ma powodować, że wydaje się on być źródłem światła, rzucać blaski z wnętrza. Idealnie leży w dłoni.

Twórczyni zapachu: Daniela Andrier;

Twórca flakonu: Christian Blecher.

Linia składa się z wody perfumowanej o pojemnościach 30, 50 i 100 ml, oraz perfumowanego lotionu do ciała o pojemności 200 ml.

Cena: ok. 200 zł / 50 ml

Elegancki zmysłowy

Zapach powstał w 2003 r., z czasem wycofany z produkcji- zupełnie nie wiem dlaczego. Nosiła je moja ciocia, która była osobą elegancką i pewną siebie. I tak właśnie kojarzą mi się te perfumy.
Niezwykle kobiecy, elegancki i jednocześnie klasyczny zapach, który uwodzi i dodaje pewności siebie. Wyczuwam w nich nutę piżma, które nadaje im ciepła i elegancji, połączone z irysem i paczulą, co daje niesamowicie zmysłową mieszankę... Zapaszek zamknięty w elegancki, dobrze leżący w ręce flakonik.
Uwielbiam!

Używam tego produktu od: znam od dawna

super zapach

Irys i paczula, kwiat i drzewo - to naprawdę zmysłowy zapach dla każdej kobiety. Używam i jestem zadowolona poniewaz lubie ten zapach,Zapach intensywny i trwały

Używam tego produktu od: od m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 mały

Uniwersalnie delikatny i... mało odkrywczy.

Został już wycofany.
Dodaję jednak recenzje, bo można go kupić na allegro czy ebayu lub znaleźć w outletach.

Kategoria: kwiatowy, drzewny, piżmowy

Nuty, które wyczuwam: irys, gardenia, piżmo, róża, wanilia, cedr

Trwałość: bardzo dobra, powiedziałabym, że wytrzyma dzień bez poprawek, ale pod wieczór czuć tylko delikatny cień zapachu

Opakowanie: estetyczne, ale szału nie robi; stabilne; nie polecam nosić w torebce, bo się potrafi samo otworzyć

Ogólne podsumowanie: zapach bardzo delikatny, dzienny, kobiecy - kwiatki podbite cedrem i piżmem. Mimo, że jest ciepły, to zarazem idealny do pracy, na spotkanie ze znajomymi. Mężczyznom się podobał. Dla mnie za mało odkrywczy i uniwersalny. Na każdej osobie pachnie podobnie: po prostu ładnie.

Używam tego produktu od: 2005-2007 z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 * 50 ml

TOP 10 męskich perfum

atrakcyjna

Piękny zapach, choć nie posiada ogona. Tuberoza, piżmo, irys i gardenia. Te nuty pięknie połączone dają na skórze miły, ciepły efekt. Ten zapach nie jest kilerem, ale ma ten zmysłowy czar, trwalosc nawet dobra czasami 4 godziny czasami 6-7 godzin, jeszcze nie wiem od czego to zależy.
Jestem w trakcie 30ml EDP.
Czy zostanie KWC czas pokaże.

6.09.2013- chce dodac ze ostatnio słysze od mezczyzny ......pachniesz kobietą. to dopiero recenzja tego perfumu

pudrowo mi

Attraction nie jest moim faworytem ale lubie ten zapach. Jest miekki, kobiecy taki przyskórny. Raczej dla dojrzałych, ułożonych kobiet. W mojej ocenie ma jedną podstawową zaletę: pięknie się rozwija. Nie potrafie określić co mi się w nim podaoba najbardziej ale chyba ten pudrowy, powiedziałabym nawet, że matowy zapach. Czasem jeszcze czuje morele ale ich w składzie nie ma. W sumie mam pierwszą 50 tkę w udanym flakonie i raczej nic nie wskazuje na to, żebym jej nie zużyła.
Na sam koniec, gdybym miała wyobrazić sobie zapach, to Attraction widzę jako ciepłą kobitę bawiącą się z dziećmi na wiosennej łące.....

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: w trancie pierwszej 50tki

wspomnień czar

Ubrana byłam w ten zapach w dniu ślubu:) Zapach jest ciepły jak wspomnienia związane z tym dniem, słodki z nutką pikanteri, ale nie ciężki. Dopełnieniem jest piękne opakowanie. Jeden z moich ulobionych zapachów.

Ilość zużytych opakowań: dwa

DLA MNIE BOMBA

Powiem tak...

Do tego zapachu niestety trzeba dojrzeć i to nie wiekowo.

Nie zgadzam się z wieloma opiniami na temat tego zapachu. Puder? Jaki puder? To właśnie nie czyni go pudrowym, że nie jest duszący jak większość słodkich zapachów. Mydlane? A skąd...

Jeden z niewielu zapachów, który jest niezwykle trwały i zostawia "ogon".

Jestem pewna, że kupię go po raz kolejny, przypadł mi do gustu od pierwszego "powąchania" :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

Puder

Kupiłam przez przypadek - zdarza się. Po prostu okazja, promocja w perfumerii była i się skusiłam, bez jednego bodaj niuchnięcia. Miałam jednak nadzieję, że przypadnie mi do gustu tak jak inne zapachy Lancome. A tu niestety nic z tego...
Jak dla mnie zbyt pudrowy, matowy, poważny. Trochę jakbym wąchała puderniczkę. Od początku do końca czuję irysy - jakbym siedziała w irysowym zagonie. Jest to miłe, ale tylko przez chwile. Dla mnie na dłuższą metę nieznośne. A na koniec do irysów dołączyła z lekka kwaśna nutka - to już nie puder, tylko stara pudernica.
Mój nos innych aromatów w Attraction nie znalazł. Jedyny plus jest taki, że kolega stwierdził iż tak powinna pachnieć prawdziwa kobieta i w efekcie zmęczyłam 30 ml tylko dzięki niemu. W sumie to teraz myślę, że mogłam mu je po prostu dać w prezencie.

Używam tego produktu od:trudno powiedzieć
Ilość zużytych opakowań:30 ml

Bardzo mi się podoba

Nie jest to zapach dla nastolatek. To piękny, kwiatowy, słodki z nutą paczuli zapach, który rewelacyjnie rozwija...Używała go kiedyś moja mama i leżał na niej idealnie..czasem go nie poznawałam, tak zmieniał oblicze. Ja też go miała na sobie (dość nieśmiale).Nie jest ciężki, jest taki w sam raz na dzień dla dojrzałych kobiet. Bardzo mi się podoba i uważam że w tym wypadku, same testy nie są miarodajne aby go ocenić tak jak na to zasługuje;) ;)

Używam tego produktu od: używałam wiele razy
Ilość zużytych opakowań: ...

takie sobie...

zgadzam się z tym co napisała dzikatruskawka...tak strasznie chcialam tego irysa i paczula miała być- a tu nic z tych rzeczy...nie lubię zapachów Lancome, ale miałam nadzieję, że choć ten zapach wpisze się w mój klimat-niestety...no i jeszcze to, że z trwałością też tak sobie....

Używam tego produktu od:używałam dzielenie-dawno....
Ilość zużytych opakowań:1 x50 ml

miękkie i ciepłe

Zacznijmy od tego, że nie każde perfumy, ażeby zostać zapamiętanymi, muszą mieć pazur. Te na pewno go nie mają i chwała im za to!!! Bo na pewno nie zwróciłabym na nie uwagi.
Są cudownie miękkie, ciepłe, nie przesłodzone (brawo!!!). I jak zauważyła jedna z oceniających je Wizażanek - nieokreślone. Niejednoznaczne. To właśnie mnie w nich urzekło. Nie cierpię zapachów, o których można powiedzieć, że są słodkie, kwaśne, świeże, duszące, kwiatowe, owocowe, aldehydowe... takich, które można zaszufladkować. Tego zdecydowanie nie można.
Kojarzą mi się z linią kobiecego ciała, jego zapachem, delikatnością. Ubrana w ten zapach czuję się, jakbym była naga. I bardzo mi się to podoba ;)
PS. Myślałam, że to będą TE perfumy, JEDNE, JEDYNE, ale nie. Szukam dalej :)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Mydło kwiatowe

Słabo wyczuwalny aromat kwiatowego mydła. Po tak szumnym opisie można było spodziewać się czegoś więcej, niestety - ani irys, ani paczula nie są dobrze wyczuwalne - to po prostu mieszanka białych kwiatów na lekko drzewnej bazie. Bardzo przeciętne.
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:-