Beyond Colour, Illuminating Radiance Vitamin C Foundation (podkład)

Beyond Colour, Illuminating Radiance Vitamin C Foundation (podkład)

Zgłoszony przez Paulinę_Złośnicę:
Jest to mój ulubiony podkład. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry w szczególności do skóry naczyniowej ponieważ zawiera witamine C. Ma dobre właściwości kryjące, jest dosć gęsty i ma nieco ciemniejsze kolory (najbardziej uniwersalny - Porcelain Beige), dobrze sie rozprowadza. Ma nietypowe opakowanie, nieco niewygodne, należy wyciągać podkład szpatułką.

Cena : 49,90 zł

nie najgorszy

Bardzo ładnie kryje przebarwienia i mocno rozświetla cerę.Jednak nie nadaje się dla mojej mieszanej skóry, ponieważ bardzo szybko zaczyna się świecić i podkład "spływa"> :(

b. dobry

Dobrze się rozprowadza. Przyjemnie pachnie. Twarz po nałożeniu wygląda na wypoczętą, jest rozświetlona. Trzyma się dobrze. Cera tłusta lub mieszana może zaczać sie świecić, po kilku godzinach, jednak mojej suchej bardzo odpowiada.Minusik za opakowanie - estetyczne, ale nie praktyczne

W porządku

Wygładza twarz, dość dobrze kryje. Nieżle się rozprowadza. Po kilku godzinach trzeba jednak poprawiać makijaż.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Oceniam na 4.00

Ma fajną,trochę żelową konsystencję, przyjemny zapach, ładnie się rozprowadza. Pozostawia miłe uczucie na skórze.Tylko kolorku, niestety, nie mogę dopasować :((