Armani Night for Her, EDP

Armani Night for Her, EDP

Jak sama nazwa wskazuje, ten kwiatowo-drzewny zapach jest przeznaczony na noc, kiedy odczucia są szczególnie mocne i przychodzi pora na uwodzenie. Zmysłowa woń budzić ma potęgę zmysłów, szczególnie zmysł dotyku, pragnienie dawania i odczuwania pieszczot.

Tajemniczy i sexy, sprzymierza słodycz peonii i irysa z potęgą mirry i ambry. Błyskotliwe nuty początkowe są atrakcyjnie chłodne, serce jest uwodząco ciepłe, a gorąca, płomienista baza zwróci uwagę wszystkich wokół.

Głowa: czarna porzeczka, borówka (żurawina), bergamotka, głóg;

Serce: peonia, konwalia, magnolia, frezja;

Baza: drzewo tekowe i sandałowe, paczula, białe piżmo, mirra, ambra.

Linia: Woda perfumowana o pojemności 50 i 100 ml.

Cena: około 200 zł / 50 ml

Ładne, ale nie zapadają w pamięć...

Perfumy nienachalne... dla mnie idealne na dzień mimo, że to wersja "night". Nie są bardzo lekkie, ale też nie pozostawiają za sobą długiego ogona. Otoczeniu się podobają, ale też nigdy wielkich ochów i achów nie usłyszałam. Niezbyt trwałe jak na tego typu zapach... Ogromny plusik za cudowne opakowanie. Bardzo poręczne, niezniszczalne, bez nakrętki i wszystkiego co zbędne :). Nie wiem czy jeszcze kupię, ale miło było mieć to cacuszko na co dzień w torebce.

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: 100ml

Moje PERFUMKI!!!

Kocham te perfumy kilka mezczyzn powiedzialo mi ze sa tak seksowne ze mogli by isc za mna na drugi koniec swiata :))). Sa trwale, na poczatku mocne potem lagodnieja.
Uzywam od poczatku istnienia na rynku

Używam tego produktu od:dlugo

super

Jak dla mnie perfumy bardzo ładne mam juz drugie opakowanie, są to perfumy o delikatnym zapachu, nie uważam żeby były mało trwałe, nie nażekam na czas utrzymywania się zapachu, ja zachęcam do kupna.

Używam tego produktu od:2 lat

Niewidoczna kreska na powiece

mistrz nijakości

Większość zapachów Armani jest tak bardzo nijaka, że nie mam ochoty o nich pisac ;-) Są to zapachy kobiece i delikatne ale kompletnie nie wyróżniające się spośród setk innych. Rozumiem, że moga się podobać ale mnie bardzo rozczarowują. Wszystkie mają jakiś wspólny mianownik ale trudno go nazwać, trudno zidentyfikować te wspólne nuty.
Armani Night również wpisuje się w ten wspólny schemat. Jest delikatny i bardzo nijaki. I ja niestety mimo szczerych chęci nie moge o nim nic więcej powiedzieć.
Poza tym, że jest bardzo ale to bardzo nietrwały.
Jedyne co mo sie w nim podoba to piękny prosty czerwony flakon.

Ilość zużytych opakowań: próbka

Miłe wspomnienia...

Kupiłam bo wcześniej bardzo polubiłam Emporio tzw złote- klasyczne. Myślę, że to jego lżejsza wersja. O dziwo! na wieczór a lżejsza od pierwowzoru..
Jedną gwiazdę odejmuję bo jest mniej trwały niż ww Emporio.
Powiem szczerze, że częściej używam ich odwrotnie: Night na dzień , klasyczne złote E na wieczór... no cóż...
Miłe, kwiatowy zawrót głowy.
Wogóle Armani is the best!!Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:2x50

Znowu to samo:(

Powtórka z rozrywki - podobnie jak Emporio White zauroczył (uwiódł;)) i szybko znikł. Nawet trudno mi coś bliższego o nim powiedzieć (poza tym, że irracjonalnie tęskniłam;)) - zdążyłam poczuć coś pikantnego, ziołowego połączonego zgrabnie ze zmysłowym ciepłem i miękka słodyczą. Szybko stracił wyrazistość - było czuć, że na nadgarstek "coś" pryśnięto, ale już zostało nijakie, zwykłe mydełko - a i to tylko przez chwilę.
Żałuję, ale "rurka" w moim ulubionym kolorze nie będzie moja:(. Brak trwałości = dyskwalifikacja.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:testy

zmysłowy...

Nie przepadam za zapachami Armani, te perfumy to wyjątek.Zgodnie z nazwą świetne na wieczór,szczególnie letni.Dla mnie...randkowe:).Jedyną wadą jest nienajlepsza trwałość.Podoba mi się opakowanie,idealne do torebki.Łatwo je dostać w atrakcyjnej cenie(promocje).

Używam tego produktu od: kilku miesiecy.
Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml.

Cudowny!!

Naprawdę zapach jest piękny,cudowny, niebanalny.Podoba mi się z zapachów Armaniego najbardziej-jest przede wszystkim pozbawiony tej metalicznej nuty, która przewija się w Emporio złotym i White.Night na mnie rozkwita mnóstwem kwiatów, słodyczą wanilii, miękkością ambry, pikantnością pieprzu.Wibruje i otula.Na mnie jest bardzo trwały-nosząc go czułam go cały dzień.Podoba mi się tak bardzo,że na pewno go zakupię.Flakonik w moim typie-prosty w formie i ulubionym kolorze, który idealnie oddaje charakter zapachu.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:na razie duża próbka

Tajemniczy

Powiem tylko tak-zmyslowy,tajemniczy jak na noc przystalo.Jest to zapach bardziej gorzki niz slodki i na tym chyba ta jego niezwyklosc polega,jest po prostu stworzony by cieszyc sie nim w blasku swiec-taki przydymiony.

Używam tego produktu od:rok

dlaczego?

Dostałam w prezencie - podobno ten zapach to cała ja.

Na początku duszący, pudrowy, bardzo słodki, zmienia się na skórze w ciągu dnia w słodycz subtelną, lekko gorzką.
Podobają mi się, dobrze się w nich czuję.
Na pewno zapach wyjątkowy. Mimo nazwy idealny na dzień (zwraca uwagę).

Odejmuję 2 gwiazdki za trwałość - po marce Armani oczekuję lepszej jakości - zapach utrzymuje się na skórze ledwie 8 godzin, po 10 jest już niewyczuwalny (a to jest jednak EDP). Bez porównania z Bvlgari czy Lanvin (które utrzymują się na ubraniach nawet po wypraniu).

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jakieś 10 ml

Kompletuję Emporio/part 2

Jak ja mogłam tak długi czas obojętnie traktować Emporio, po niedawnym niespodziewanym zauroczeniu White, dziś posiadam Night i szaleję z zachwytu, choć zanim się zdecydowałam wahałam się ogromnie. Emporio jest ciepłe, słodkawe, a jednocześnie pikantno- korzenne. Urocze! Ze skórą stapia się rewelacyjnie i cudnie pachnie po całym dniu na włosach. Owszem, łudząco podobne do złotego, ale rozwija się inaczej. Jeden z tych zapachów, który współgra w 100%.
Opakowanie za to takie... lateksowe ;) mniej mi się podoba, wolę biały mat White, bądź złoto Emporio She.

nie mój

Gdy pierwszy raz go powąchałam urzekł mnie.. Taki pudrowy, delikatny, otulający.. Potem jednak kupiła go sobie moja przyjaciółka i doszłam do wniosku, że zapach ten jest niczym poza zubożoną, odartą z czegoś drapieżnego i intrygującego wersją Emporio Armani for her w srebrnym flakoniku.. po dłuższym czasie po prostu męczy, jest mdły, nieciekawy, po prostu nudny.. Facet mojej przyjaciółki 'zakazał' jej go używać ;)