Inglot, Sprint (Cień pojedynczy) (stara wersja)

Inglot, Sprint (Cień pojedynczy) (stara wersja)

Cień do powiek w wygodnym opakowaniu. Cień dobrze się rozprowadza, nie osypuje podczas dnia, ale po paru godzinach zaczyna się wałkować w załamaniach powiek. Cienie są pojedyncze, mają ładne kolorki, są tanie, duża gama kolorystyczna.

Cena: 6zł

Bardzo dobre!!

Posiadam dwa cienie tej serii - brąz i fiolet.

Cienie są bardzo trwałe.

Pięknie wyglądają na powiece.

Fajne, wygodne opakowanie.

Bardzo długo można użytkować cienie - oba mam kilka lat!!!

Długo się utrzymują na powiece!!

Tanii!!! Dlaczego go wycofali???

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Bardzo dobre cienie

Mam odcień nr 82 - odcień enigmatyczny - szarość wymieszana z fioletem - zazwyczaj nie lubię fioletów, a szarości lubię - pomieszanie obu okazało się wersją fioletu do noszenia na codzień :). Wersja Superstar, czyli z drobinkami.

Cień ma bardzo dobrą pigmentację, mimo, że mam go od dosyć dawna - ma kilka lat. W przeciwieństwie do obecnych Inglotów nie skamieniał, ani jego pigmentacja nie zmalała. Nie trzeba go sporo użyć by dobrze pokryć oczy. Nie roluje się. Na bazie Hean trzyma się około 6 godzin - to dobry wynik biorąc pod uwagę moje tłuste powieki. Bez bazy niestety około 4 godzin tylko.

Cień ma sprytne opakowanie. Chowanie cienia i wysuwanie go z opakowania jest bardzo dobre - nie ma problemu z szukaniem pokrywki.

Cień bez problemu się nakłada - jak na swój wiek to duży plus. Cień nie obsypuje się nazbyt mocno, ani się nie kruszy.

Cień był tani. Obecnie jest niedostępny, a szkoda, bo ta wersja była jedną z lepszych. Obecnie Inglota nie kupuję, bo jakość kosmetyków Inglota zleciała na łeb na szyję - obecnie to drogie, dość słabe kosmetyki (a może ja mam farta do bubli z Inglota (tyż możliwe ;)).

Cienia niestety przez to, że jest niedostępny nie kupię. Choć bardzo go lubię i zużyję do ostatniego grama. Na zdjęciach (1 i 2) w załącznikach widok cienia w opakowaniu.

Używam tego produktu od: Kilka lat

Bardzo fajny :)

Jestem zdecydowanie na tak, jak dla mnie ten kosmetyk ma same plusy. Po pierwsze jest mocno napigmentowany, wygląda pięknie i wyraźnie na powiekach. Ma przyjemną delikatną konsystencję (najlepiej nakłada się go palcem), jest wydajny i ma trwałe opakowanie. Poza tym to polski produkt :)

Inglot swatche sypkie cienie

Fajny

Bardzo przyjemny. Długo się trzyma, ładnie błyszczy, nie trzeba dużo nakładać, by kolor był intensywny. Fajne opakowanie. Bardzo wydajny. Mam go kilka lat i wciąż jest tak samo świeży. Naprawdę warty polecania :)

Używam tego produktu od: paru lat

NIe mój gust

Może i dużo pigmentu, ale jak dla mnie, to aż za bardzo. Nie dałam sobie rady z nimi. Zwłaszcza z ciemnobrązowym.

Może nie powinnam się wypowiadać, skoro nie mam tak pewnej ręki, ale nie polecam dla tych, co używają nie na co dzień.

takie sobie.

uzywałam tych cieni kilka lat temu - pamiętam, że bardzo się osypywały, ale były bardzo mocno napigmentowane - dla niewprawionej ręki aż za mocno. nie przepadałam za tymi cieniami, bardzo trudno się rozprowadzały i szybko wałkowały w załamaniu [nie używałam wtedy bazy]. były do zniesienia, ze względu na intensywne kolory. niestety, bardzo szybko kruszyły się w opakowaniu.

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez około dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Niezbyt dobre

Używam tych cieni tylko dlatego, że dostałam je od mojego męża, w formie palety (kolory sam wybierał, nie do końca pasują do mnie, ale cóż muszę używać bo stoi i patrzy:) Niestety osypują się, czasami dość mocno przy nakładaniu, nie wytrzymują zbyt długo na oku, po kilku godzinach jakby same się ścierają i wtedy ich kolor inaczej wygląda na oku, po za tym zbierają się w kącikach oczu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Za szybko znika

Kupiłam dwie paletki składające się z 5-ciu cieni. Jedyny plus tych cieni to duży wybór kolorów (dzięki czemu można uzyskać fantazyjny makijaż).

Poza tym, plusów nie widzę.
- cienie się sypią (cień obsypuje się, spada na policzki i muszę to zmywać co psuje mi make-up)
- cienie bardzo nietrwałe (3,4 godziny na powiece i potem można je odnaleźć jedynie "załamaniach na powiece")

Ogólnie NIE polecam.

Dobry

Mam od kilku lat kolor czarny, maluję się nim okazyjnie na imprezy. Dobrze się rozprowadza, nie ma większych wad oprócz delikatnego osypywania się po kilku godzinach. Myślę, że za tą cenę można spróbowac, jednak nie wiem, czy są jeszcze dostępne :(

Używam tego produktu od: kilku lat

Bardzo dobry

Używam tych cieni od dawna, mam kilka opakowań różnych kolorów. Cień jest świetny, intensywny kolor, trwały, nie wałkuje się. Na powiece trzyma się cały dzień bez rozmazywania etc. Stosuję pod nie baze, efekt wtedy jest jeszcze lepszy. Polecam!

Używam tego produktu od: ok 4 lat

ciekawe

Nie kupie bo już wycofane:(
a szkoda bo miały poręczne opakowanie oraz przyjemne kolory, na powiece się trzymały, nei sprawiały problemów przy malowaniu się. Małe opakowanie do dla mnie plus bo się przynajmniej nie przeterminował:)

Używam tego produktu od:ładnych pare lat

Fajne

Mam ciemny brąz z drobinkami. Są bardzo wydajne, mają wygodne, rozsuwane opakowanie, duży wybór kolorów. Dobrze napigmentowane, trzymają się cały dzień, a drobinki są w sam raz - ani za duże, ani za małe, nie świecą się, tylko dają dyskretny, ale elegancki efekt.