Avon, Luxe, Podkład do twarzy SPF 20

Avon, Luxe, Podkład do twarzy SPF 20

Nawilżająca, rozświetlająca formuła otula cerę ultralekką warstwą nieskazitelności - zawiera ekstrakt z białych szafirów.
Nie zatyka porów, posiada filtr SPF20.

rozświetlające, ochronne
średnie
Filtry
SPF 15 – 30

Strzał w dziesiątkę

Dla mnie rewelacyjny. Idealnie stapia się z cerą nie tworząc efektu maski.Używam odcienia nude bodice i jest dla mnie idealny. Jak najbardziej trwały, zapach cudowny w którym się zakochałam

Jeden z najlepszych

Obecnie najlepszy podkład jaki miałam bez względu na porę roku czy kondycję cery. Delikatny, dobrze nawilża moja sucha cerę. Krycie da się budować także na większe problemy również się nadaje. Nie zapycha. Konsystencja okej. Trwałość bez zarzutu wytrzymywał cały dzień w szkole. Wchłaniał się ładnie w skórę. Efekt naturalny nawet gdy nałożyłam go więcej. Mało wygodne opakowanie bo ciężko wycisnąć taka ilość podkładu jaka potrzebuje, czasami również wystrzelał mi wręcz przez pompkę i brudził wszystko w około. To chyba jedyna wada.

Nietrafiony prezent, a później wielkie zaskoczenie

Posiadam podkład w kolorze Beige Linen, który dostałam na gwiazdke. Niestety kolor okazał się dużo za ciemny, ale teraz po urlopie ten kolor okazał się jako jedyny pasujący do mojej opalenizny. Jest ładnie brązowy opalony, zero pomarańczu i o dziwo na mojej mieszanej cerze sprawuje się bardzo dobrze. Nałożony palcami daje matowy/satynowy efekt na twarzy, ale niestety robi maske. Nałożony gąbeczką daje ładny rozświetlony efekt bez maski. Krycie można stopniować, ale jedna warstwa stanowi dobre średnie krycie. Dobrze przypudrowany ryżowym pudrem trzyma się cały dzień, nie zbiera się w zmarszczkach, nie spływa na upale, a ładnie się wyświeca, nie podkreśla suchych skórek. Noszę okulary korekcyjne na co dzień i zbierający sie podkład na nosie był moją zmorą, przy tym podkładzie mój problem znika.
Co do opakowania, jest to ładna szklana butelka z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu, jednakże zbyt ciężka aby przewozić ją swobodnie.
Myslę, że w zimie nada się do konturowania na mokro.
Na weselu miałam ten podkład wymieszany z podkładem matującym z Pierre Rene i ta mieszanka spisała się idealnie, trzymała się całą noc z jedna poprawką (przypudrowanie czoła).
Ten podkład to zdecydowanie mój faworyt tego lata.

Avon Mark - relacja

piękny efekt, choć mała gama kolorów

Mam odcień Natural Glamour - lekko beżowy, odpowiedni do neutralnej i ciepłej karnacji. Raczej do średniej i jasnej, na pewno nie do bardzo jasnej i bladej, zimnej.Nie ma domieszki różu, jest bardziej żółto - beżowy. Mam jednak wrażenie, że nieco ciemniej wygląda (początkowo) na twarzy, niż wydaje się w opakowaniu - co ciekawe, po pewnym czasie idealnie wtapia się w cerę. Rzeczywiście jest to podkład adaptujący - byłam zaskoczona! Chwilę po nałożeniu wydaje się minimalnie za ciemny, na pewno nie pomarańczowy czy różowy, ale po prostu jakby bardziej opalony (latem mi to zupełnie nie przeszkadza), ale po chwili dopasowuje się do mojego naturalnego kolorytu. Zaskakujące, ale naprawdę u mnie tak działa.
Przypuszczam więc, że następnym razem wypróbuję jaśniejszy odcień, ale ten, który mam, na cieplejsze miesiące sprawdza się jak najbardziej.

Konsystencja - raczej gęsta, nie spływająca, dla mnie w sam raz. Bardzo wygodnie się rozprowadza, ładnie wtapia w cerę (to duży plus tego podkładu), jest banalny w aplikacji (używam z gąbką Blend it, zwilżoną oczywiście).
Wykończenie - średnie z możliwością budowania. Ładne, świetliste, naturalne. Nie jest to make-upowy beton, na pewno. Określiłabym jako podkład dający świetne wyrównanie kolorytu, z wrażeniem naturalności, korzystny dla cery. Nie wiem, czy sprawdzi się przy problemowej cerze (ani nie jest super kryjący, ani supertrwały, tego też producent nam nie obiecuje), ale przy cerze normalnej / suchej jest to dobry wybór. Dla mnie - świetny. Daje bardzo ładne wykończenie, ładnie ujednolica cerę, twarz wygląda świeżo, zdrowo i młodo. Zero efektu tapety, widocznej warstwy, przy czym krycie w zupełności mnie zadowala (ale zaznaczam, że mam bezproblemową cerę). Wielki plus za całodzienne nawilżenie (nawet w czasie, gdy mam mocno wysuszoną cerę - zapewniam, że jeśli zdał test u mnie, chyba zda u większości osób).

Trwałość - bardzo ok. U mnie przez wiele godzin zostaje w stanie nienaruszonym, sucha cera trzyma go naprawdę ładnie. Nie ciastkuje się, nie zmienia konsystencji, nie wchodzi w pory i zmarszczki mimiczne. Owszem, po czasie nieco się ściera, ale przy podkładach nie długotrwałych jest raczej normalne, że w okolicach brody czy nosa podkład się nieco wyciera. Na plus - estetyczny wygląd po kilku godzinach, wygląda nadal świeżo, nie robi się nieestetyczny.
Opakowanie - dokładnie to co lubię, czyli szklana butelka z pompką. Sprawia eleganckie wrażenie.

Dla mnie - świetny podkład nie wysuszający cery (bardzo zwracam na to uwagę), o ładnym wykończeniu i zadowalającej trwałości. Nie wiem, czy znajdzie uznanie posiadaczek cer tłustych czy mieszanych, ale dla cery suchej, normalnej i bez wyraźnych niedoskonałości jak najbardziej polecam.

Bardzo ciekawy podkład.

Jeden z niewielu podkładów, który tak idealnie wygładzał mi skórę. Naprawdę efekt wygładzenia był niesamowity :) Niestety dla mojej mieszanej skóry, ten podkład trochę za bardzo nawilżał, przez co świeciłam się po nim. Nigdy mnie nie uczulił ani nie podrażnił. Do trwałości też nie mogę się przyczepić. Opakowanie jest eleganckie i pięknie prezentuje się na toaletce ;) A po za tym da się je otworzyć i wyskrzybać z niego resztki :P
Wypróbujcie dziewczyny!

taaaki sobie

W sumie to sama jestem sobie winna, bo wybrałam podkład rozświetlający dla tłustej cery., która szybko się po nim świeci, a jeszcze gdy dodamy to rozświetlenie....
+ ładnie kryje
+ dobrze się rozprowadza, ale gąbeczką, palcem jakoś miałam wrażenie, że nakładam cement
+ cera szybko się świeci
+ łatwo dobrałam kolor
- mimo wszystko za dużo mikrodrobinek rozświetlających - może nadaje się bardziej na wieczór, do zdjęć....

i tak i nie

Zachęcona pozytywnymi opiniami i zachwalaniem konsultantek postanowiłam się skusić . Moje wrażenia są dwojakie. Podkład ma lekką konsystencję ale przy tym dobrze się nakłada i ładnie kryje nawet potrądzikowe zmiany .W dodatku nałożony , nie ciemnieje i bardzo ładnie ,świeżo wygląda na twarzy. Jednak ! Dla cery tłustej raczej się nie nadaje... bardzo szybko skóra zaczyna się koszmarnie świecić . Spróbuję jeszcze z pudrem bambusowym i zobaczę jak się zachowa jednakże jest to dla mnie duży dyskomfort gdyż po około 3 godzinach trzeba podkład odciskać na chusteczce i na nowo pudrować . Dla cery suchej na pewno sprawdzi się świetnie zaryzykowałabym ,że i dla normalnej będzie tak samo dobry jednak mieszana i tłusta powinny uważać. Dobry matujący krem i dobry puder , może będzie ale jeśli ktoś wie że ma problem ze świeceniem to niestety nie mogę polecić .

Super

Nigdy bym się nie spodziewała, że Avon wypuści tak fajny podkład, który genialnie rozprowadza się po skórze, nie zapycha, ma delikatny, prawie nie wyczuwalny zapach, rozświetla twarz, genialnie stapia się z cerą i nie powoduje efektu maski, piękne, eleganckie opakowanie, pompka nie zacina się, cena znośna, ładnie rozświetla twarz, konsystencja taka średnia, nie lekka, nie gęsta dla mnie idealna, zapewnia ładne krycie, podczas dnia dość długo utrzymuje się bez poprawek, nie uczula, nie podrażnia. Polecam

Świetny ! Najlepszy !

Mam cerę do której trudno dopasować jakikolwiek podkład :/ kiedyś koleżanka mi poleciła że ona używa i jest świetny i posłuchałam jej i nie żałuję ! podkład jest świetny utrzymuje się dłuuuugooo... moje poprzednie podkłady to porażka :/ 3-4h i już się świeciłam i non stop musiałam poprawiać a ten? ani razu w ciągu dnia nie muszę poprawiać :D jedyny minus to cena : // troszkę drogi ale przecież co tydzień się go nie kupuje więc można wydać raz trochę więcej :D tym bardziej, że co jakiś czas jest w promocji :) gorąco polecam :)

Zapewnia fajny efekt ale jest nietrwały

Zalety:
- dobrze kryje niedoskonałości
- ujednolica cerę, rozświetla ją, sprawia że wygląda na zdrowszą
- wygodne opakowanie w formie pompki
- ma dużo odcieni do wyboru, łatwo można dopasować taki który pasuje do naszej cery

Wady:
- jest drogi
- konsystencja trochę za bardzo wodnista, wylewająca się
- ściera się, szybko znika z twarzy, wymaga częstych poprawek
- zostawia ślady na ubraniach

Świetny podkład

Z Avonu jeszcze nigdy nie zamawiałam podkładu. Znajoma konsultantka dała mi próbkę, ale na początku wydawało mi się, że kolor próbki będzie za ciemny (jestem bladą osobą).

Ku mojemu zdziwieniu kolor pasował idealnie. Na twarzy w ogóle go nie widać chyba, że się przesadzi z ilością.

Plusy:

- wydajny
- niewidoczny na twarzy
- daje efekt rozświetlania
- przyjemny zapach
- ładne opakowanie

Minusy

Nie zauważyłam

Mega

Podkład jest naprawdę super, świetnie rozświetla dzięki drobinkom szafiru. Super dobrany kolor mimo wcześniejszego braku sprawdzenia go trwałość trzymał się na twarzy przez cały dzień min, 10H . Dobrze kryje tak na 80%. Mega wydajny 30ml starczyło mi na półtora roku. Duży plus za opakowanie, bardzo luksusowe. Nie widzę minusów żadnych.