Avon, Luxe, Podkład do twarzy

Avon, Luxe, Podkład do twarzy

Nawilżająca, rozświetlająca formuła otula cerę ultralekką warstwą nieskazitelności - zawiera ekstrakt z białych szafirów.
Nie zatyka porów, posiada filtr SPF20.

rozświetlające, ochronne
fluidy
w buteleczce, z pompką

Super

Nigdy bym się nie spodziewała, że Avon wypuści tak fajny podkład, który genialnie rozprowadza się po skórze, nie zapycha, ma delikatny, prawie nie wyczuwalny zapach, rozświetla twarz, genialnie stapia się z cerą i nie powoduje efektu maski, piękne, eleganckie opakowanie, pompka nie zacina się, cena znośna, ładnie rozświetla twarz, konsystencja taka średnia, nie lekka, nie gęsta dla mnie idealna, zapewnia ładne krycie, podczas dnia dość długo utrzymuje się bez poprawek, nie uczula, nie podrażnia. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410341].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny ! Najlepszy !

Mam cerę do której trudno dopasować jakikolwiek podkład :/ kiedyś koleżanka mi poleciła że ona używa i jest świetny i posłuchałam jej i nie żałuję ! podkład jest świetny utrzymuje się dłuuuugooo... moje poprzednie podkłady to porażka :/ 3-4h i już się świeciłam i non stop musiałam poprawiać a ten? ani razu w ciągu dnia nie muszę poprawiać :D jedyny minus to cena : // troszkę drogi ale przecież co tydzień się go nie kupuje więc można wydać raz trochę więcej :D tym bardziej, że co jakiś czas jest w promocji :) gorąco polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355106].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapewnia fajny efekt ale jest nietrwały

Zalety:
- dobrze kryje niedoskonałości
- ujednolica cerę, rozświetla ją, sprawia że wygląda na zdrowszą
- wygodne opakowanie w formie pompki
- ma dużo odcieni do wyboru, łatwo można dopasować taki który pasuje do naszej cery

Wady:
- jest drogi
- konsystencja trochę za bardzo wodnista, wylewająca się
- ściera się, szybko znika z twarzy, wymaga częstych poprawek
- zostawia ślady na ubraniach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332696].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Świetny podkład

Z Avonu jeszcze nigdy nie zamawiałam podkładu. Znajoma konsultantka dała mi próbkę, ale na początku wydawało mi się, że kolor próbki będzie za ciemny (jestem bladą osobą).

Ku mojemu zdziwieniu kolor pasował idealnie. Na twarzy w ogóle go nie widać chyba, że się przesadzi z ilością.

Plusy:

- wydajny
- niewidoczny na twarzy
- daje efekt rozświetlania
- przyjemny zapach
- ładne opakowanie

Minusy

Nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299686].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega

Podkład jest naprawdę super, świetnie rozświetla dzięki drobinkom szafiru. Super dobrany kolor mimo wcześniejszego braku sprawdzenia go trwałość trzymał się na twarzy przez cały dzień min, 10H . Dobrze kryje tak na 80%. Mega wydajny 30ml starczyło mi na półtora roku. Duży plus za opakowanie, bardzo luksusowe. Nie widzę minusów żadnych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286021].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmmm.

Ciężko ocenić ten produkt. Dla mnie z jednej strony super, bo kolor jest dobrany do mojej karnacji. Dobrze kryje, miejscami tylko nie pokrywa. Ale ta konsystencja. Te rozprowadzanie go to katorga. Kupiłam, trochę zużyłam. Czasem od biedy używam, ale jak sie skończy na pewno nie kupię go drugi raz. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223583].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem , całkiem :)

Jak dla mnie bardzo fajny podkład . Bardzo ładnie rozświetla skórę nie podkreślając suchych skórek , bardzo lekki , krycie powiedziała bym że ma średnie ale przy pomocy korektora Bomba :). Jest w dość niskiej cenie bo przy promocjach ok 35 zł , na pewno sięgnę po drugie opakowanie :) . Chociaż mam wrażenie że bardzo szybko się skończył więc wydajny nie jest .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186728].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

-dobrze rozrowadza sie po skórze
- wygodna pompka
-nawilża skórę
-średnie krycie
-średnio trwały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149341].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zły:)

Nie byłam do tej pory fanką kolorówki Avonu, ale teraz dostałam od sąsiadki konsultantki kilka próbek tego podkładu, więc pomyślałam, ze przetestuję z ciekawości. O dziwo, podkład okazał się całkiem niezły.
Kosmetyk ma dość lekką konsystencję i dziwny, trochę staroświecki zapach. Jak " babcine" perfumy. Rozprowadza się całkiem nieźle, z lekkim poślizgiem. Dobrze wtapia w skórę, ale trzeba uważać aby nie przedobrzyć, wtedy staje się trochę widoczny na skórze. Dość nieźle kryje, nie jest to może krycie absolutne jak u Revlona czy DW Estee Lauder, ale nieduże niedoskonałości pokrywa. Nieźle matuje- u mnie przetrwał kilka godzin w dusznym centrum handlowym, jedynie potem musiałam troszkę przypudrować strefę T. Nie włazi w pory, nie robi ciasta na twarzy. Można uznać, że trwały u mnie wytrzymał 7 godzin:)
Twarz wygląda w nim dobrze, ale własciwie bez rewelacji. Trochę jak zaszpachlowana, ale nie wypoczęta, ani nie wygładzona.
Cena trochę za wysoka, produkt jest niezły, ale bez przesady.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109711].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie doskonały

Podkład jak dla mnie jest prawie idealny z tego względu że nie podkreśla u mnie suchych skórek, nie jest zbyt ciężki. Jeden minus to że mam ciut za ciemny odcień ale jeśli się go ładnie rozetrze i przypudruje to wszystko gra. Przepięknie pachnie, super nawilża. Konsystencja dosyć lejąca, opakowanie szklane, posiada pompkę. Cena to około 35-40zł, tragedii nie ma moim zdaniem, bywają droższe. Dla mnie super!!!

Używam tego produktu od: 04.01.2016r
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie zużywania pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105191].usefull || 0 }}% pomocna.