Luxe, Podkład do twarzy

Luxe, Podkład do twarzy

Nawilżająca, rozświetlająca formuła otula cerę ultralekką warstwą nieskazitelności - zawiera ekstrakt z białych szafirów.
Nie zatyka porów, posiada filtr SPF20.

rozświetlające, ochronne
fluidy
w buteleczce, z pompką

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 3

Hmmm.

Ciężko ocenić ten produkt. Dla mnie z jednej strony super, bo kolor jest dobrany do mojej karnacji. Dobrze kryje, miejscami tylko nie pokrywa. Ale ta konsystencja. Te rozprowadzanie go to katorga. Kupiłam, trochę zużyłam. Czasem od biedy używam, ale jak sie skończy na pewno nie kupię go drugi raz. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223583].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 41

Całkiem , całkiem :)

Jak dla mnie bardzo fajny podkład . Bardzo ładnie rozświetla skórę nie podkreślając suchych skórek , bardzo lekki , krycie powiedziała bym że ma średnie ale przy pomocy korektora Bomba :). Jest w dość niskiej cenie bo przy promocjach ok 35 zł , na pewno sięgnę po drugie opakowanie :) . Chociaż mam wrażenie że bardzo szybko się skończył więc wydajny nie jest .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186728].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Ok

-dobrze rozrowadza sie po skórze
- wygodna pompka
-nawilża skórę
-średnie krycie
-średnio trwały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149341].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Rozświetlacze

Dodanych produktów: 95

Napisanych recenzji: 546

Nie jest zły:)

Nie byłam do tej pory fanką kolorówki Avonu, ale teraz dostałam od sąsiadki konsultantki kilka próbek tego podkładu, więc pomyślałam, ze przetestuję z ciekawości. O dziwo, podkład okazał się całkiem niezły.
Kosmetyk ma dość lekką konsystencję i dziwny, trochę staroświecki zapach. Jak " babcine" perfumy. Rozprowadza się całkiem nieźle, z lekkim poślizgiem. Dobrze wtapia w skórę, ale trzeba uważać aby nie przedobrzyć, wtedy staje się trochę widoczny na skórze. Dość nieźle kryje, nie jest to może krycie absolutne jak u Revlona czy DW Estee Lauder, ale nieduże niedoskonałości pokrywa. Nieźle matuje- u mnie przetrwał kilka godzin w dusznym centrum handlowym, jedynie potem musiałam troszkę przypudrować strefę T. Nie włazi w pory, nie robi ciasta na twarzy. Można uznać, że trwały u mnie wytrzymał 7 godzin:)
Twarz wygląda w nim dobrze, ale własciwie bez rewelacji. Trochę jak zaszpachlowana, ale nie wypoczęta, ani nie wygładzona.
Cena trochę za wysoka, produkt jest niezły, ale bez przesady.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109711].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 6

Prawie doskonały

Podkład jak dla mnie jest prawie idealny z tego względu że nie podkreśla u mnie suchych skórek, nie jest zbyt ciężki. Jeden minus to że mam ciut za ciemny odcień ale jeśli się go ładnie rozetrze i przypudruje to wszystko gra. Przepięknie pachnie, super nawilża. Konsystencja dosyć lejąca, opakowanie szklane, posiada pompkę. Cena to około 35-40zł, tragedii nie ma moim zdaniem, bywają droższe. Dla mnie super!!!

Używam tego produktu od: 04.01.2016r
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie zużywania pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105191].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Może być

Plusy:
-zapach
-konsystencja
-można uzyskać różne krycie
-opakowanie (wizualnie złote elementy dodają mu uroku)
-na długo starcza
- nie zmienia koloru na skórze po wyjściu z domu (chociaż to często sprawa indiwidualna)
-nie podkreśla suchych skorek
Minusy:
-CENA!!!!!!!-ZA TA CENE MOŻNA KUPIĆ O WIELE LEPSZY PODKLAD
-ciemnieje w miejscach nałożenia korekt
-przy końcówce podkładu pompka nie daje rady
-mam wrażenie, że się ściera po jakimś czasie

Używam tego produktu od: Ok.5mies (używam na przemian z innymi podkladami)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088976].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 465

Totalne zaskoczenie

Posiadam kolor nude bodice, zakup totalnie przypadkowy, bo używam zazwyczaj podkładów innych firm, Avon nie kojarzy mi sie z dobra jakością. Skusiła mnie cena. I ...całkowite zaskoczenie... Kolor, choć po wyciśnięciu wydawał mi się ciemny idealnie, doskonale stopił się ze skórą. Konsystencja w sam raz, cudownie się rozprowadza. Utrzymuje się conajmniej 12 godzin bez poprawek ( w tym ćwiczenia!). To zupełnie mnie powaliło, bo nawet najlepsze podkłady jakich do tej pory używałam wymagały poprawe. Makijaż utrzymuje się na nim od rana , aż do zmycia ;) Podkład jest nieco wyzuwalny na twarzy i to może stanowić problem na lato, jednak na okres jesień- zima jest idealny :) Kryje wystarczająco- ja akurat nie mam obecnie problemów z cerą. Cena typowo średniopółkowa, opakowanie ładne, nawet eleganckie, ergonomiczne. Moje totalne zaskoczenie- odkrycie roku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041433].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Najgorszy podkład jaki miałam! Porażka!

Plusy:
- zapach
- opakowanie
- ładnie rozświetla

Minusy:
- zostawia smugi
- zachodzi w zmarszczki
- słabe krycie
- kolor ciemnieje na skórze
- cena

Nie polecam nikomu tego podkładu! Za taką cenę można kupić na prawdę super podkład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010860].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 78

Mój faworyt!

Uwielbiam avon za to, że stworzył ten podkład!
Dla mnie jest idealny. Nie pozostawia smug ani efektu maski. Ma idealną konsystencję i do tego wspaniale matuje! Mam też wersję roświetlającą, ale lekko przetłuszcza mi skórę

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005959].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Bardzo fajny podkład

Podkład jest po prostu świetny. Co najważniejsze nie tworzy efekt maski. Szybko się wchłania, ładnie nawilża. Dość długo utrzymuje się na twarzy. Bardzo dobrze sprawuje się również z podkładem z tej samej firmy :) Kupuję go w promocji albo na allegro.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992940].usefull || 0 }}% pomocna.