Mozaiki na twarz i ciało Mini Mosaics for Face and Body, Visions, Oriflame

Mozaiki na twarz i ciało Mini Mosaics for Face and Body, Visions, Oriflame

Dzięki drobinkom odbijającym światło mienią się różnymi kolorami. Rozprowadź podkład na skórze, a następnie nałóż mozaiki. W dwóch odcieniach: lśniącego błękitu i świetlistego złota.

Skład: petrolatum, caprylic/capric triglyceride, paraffinum liquidum (mineral oil), cera alba (beeswax), paraffin, acetylated lanolin, aluminium starch octenylsuccinate, cetyl alcohol, tocopheryl acetate, butylparaben.

Cena: 29zł / 3g

nie polecam

Mozaika ładnie wyglądała na zdjęciu w katalogu.Niestety w rzeczywiśtości drobinki mozaiki nie sa drobinkami, lecz kawałami "czegoś", dlatego jej prawie w ogóle nie uzywam. Do koloru nie mam żadnych zastrzeżeń. Baza jest na tyle "wiążąca" że bardzo, bardzo cięzko jest ją zmyć. Sam efekt na twarzy przypomina mi rybia łuskę, co mi sie osobiście w ogóle nie podoba, ale kiedyś, jak szłam na jakąś imprezę,obca dziewczyna zagadnęła mnie i zapytała co tak fantastycznego mam na powiekach, bo chciałaby to sobie kupić.Zgadzam się, że mozaika najlepiej prezentuje się na paznokciach, choć również dość ciężko schodzi.Generlanie nie polecam tej mozaiki, chyba że ktos chce jej uzyć na paznokcie i to na specjalne wyjścia.

Używam tego produktu od:mam od 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:jedno, prawie nieużywane

Świetne

Myslalam ze tego juz nie produkuja.Kupilam sobie 2 juz dawno dawno i od tamtej pory ich nie widzialam...dlatego bardzo oszczedzalam. A jesli chodzi o trwalosc- ta baze mogliby udoskonalic.Ja nakladam na baze sephory i trzyma sie przez cala impreze,wrecz sa problemy ze zmyciem;)

Używam tego produktu od: ok.3lat
Ilość zużytych opakowań: 2 niepelne

mocny efekt

Jak to jest, że w tych katalogach to wszystko wygląda lepiej?:)
Tak też było tym razem.W katalogu wyglądało to nieco drobniej.A tu takie wielkie kawały błyszczących "cosiów".Zgadzam się z poprzedniczką, że lepiej sprawdzają się na paznokciach chociaż ciężko je potem zmyć.
Ten "podkład" to jakaś zwykła wazelina.Trzyma się nieźle.Tylko na większe wyjścia.
No i troche za drogo.Taniej można kupić sam brokat i pudełko wazeliny.