Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Regenerujący balsam w kostce `Mango`

Regenerujący balsam w kostce `Mango`

Regenerujący balsam w kostce ma właściwości nawilżające, natłuszczające i pielęgnacyjne. Zawarty w nim wosk pszczeli bogaty jest w biologicznie czynne substancje, których idealna kompozycja pozwala na skuteczną pielęgnację nawet najwrażliwszych typów skóry. Posiada również właściwości regenerujące i ochronne. Olej kokosowy jest idealny do cery suchej, łuszczącej się i swędzącej. Wspomaga naturalną równowagę skóry. Zmiękcza ją, zapobiega zmarszczkom, efektom obwisłej skóry oraz plamkom na ciele. Sprzyja zdrowemu i promiennemu wyglądowi skóry. Olej palmowy posiada właściwości odżywcze, nawilżające, wygładzające, tonizujące i przeciwbakteryjne. Balsam ma wiele zalet, nie zajmuje dużo miejsca, więc świetnie sprawdza się w podróży. Można go używać, jako balsamu do ciała, kremu do rąk i stóp oraz do masażu. Balsam pod wpływem ciepła ciała delikatnie się rozpuszcza pozostawiając na skórze pielęgnującą warstwę i uwalniając cudowny zapach, który długo utrzymuje się na ciele.
Produkt naturalny.

Skład: Elaeisis Guineensis, Cocos Nucifera, Cera Flava, Aroma.

Cena: 15,90zł / 60g

• Elaeisis Guineensis,
  • cocosnucifera,
  • Cera Flava

zapach, ach ten zapach

Cieszę się, że miałam możliwość używać balsamu w takiej postaci, bo nigdy nie miałam takiego kosmetyku oraz zapewne nigdy bym sobie nie kupiła sama. Ten balsam kosztuje ok. 20 zł, co przy jego pojemności i wydajności jest ceną raczej wysoką.
Traktowałam go jak gadżet, bo trzeba sobie popracować, żeby wetrzeć go w skórę. Denerwowało mnie to i dlatego nie używałam go dziennie, po prysznicu wieczornym, tylko okazjonalnie.
Producent informuje nas, że balsam się delikatnie rozpuści pod wpływem ciepła naszego ciała, ale nie zawsze tak było. Bardzo często miałam problem z rozsmarowaniem tej części którą nabrałam na palce, bo zostawała mi taka "kuleczka", którą nijak było rozbić.
Balsam w opakowaniu na obrzeżach był już bardziej kruchy. Część centralna była bardziej zwarta i plastyczna i ona właśnie świetnie sprawdzała się przy wcieraniu.
Zapach jest obłędny i cudowny i fantastyczny. Długotrwały. Pachniałam lodami i sorbetami i bardzo mi się to podobało.
Działanie jest również bardzo dobre. Balsam natłuszcza, ale bardziej odżywia, przez co głębsze partie ciała są nawilżone. Dzieje się tak już po pierwszym użyciu. Nie mogłam przestać dotykać skóry na ramionach, bo skóra była tak jedwabiście gładka.

Lubię go, choć nie nadaje się do codziennego użytku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345906].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy balsam jaki miałam

Pierwszy dostałam w prezencie- zieloną herbatę. Na początku nie umiałam się nim posługiwać, wysmarowałam się jak głupia i byłam cała tłusta :D Już następna aplikacja była lepsza, wystarczyło leciutko pocierać balsamem po ciele. W ten sposób zostaje tylko lekki film, który niesamowicie zmiękczył moją wysuszoną po lecie skórę. Mam bardzo zniszczone i wysuszone dłonie, żaden krem nie pomagał. Dopiero ten mały balsamik nie dość, że nawilżył to jeszcze faktycznie zregenerował moje dłonie. Jednak najbardziej zadowolona jestem, gdy używam go do stóp. Smaruję stopy wieczorem, zakładam bawełniane skarpetki a rano stópki mięciutkie jak pupka niemowlaka. Niesamowity efekt, to pewnie ten wosk tak działa. Następny już kupiłam sobie sama, tym razem mango. Zapach nieziemski, wypróbuję na pewno wszystkie. Trochę to potrwa, bo jest bardzo wydajny :D

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[707370].usefull || 0 }}% pomocna.