Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Potrójne cienie o bogatej kolorystyce i dobranych kombinacjach odcieni. Zawierające witaminę E i jedwab. Utrzymują się do 8 godzin. Bezzapachowe. Pakowane w ładne granatowe pudełko z "okienkiem", przez które można zobaczyć cienie. Mają miękki aplikator.

Cena: ok. 14 zł

jak najbardziej

kupiłam te cienie daaaawno temu będąc w Anglii i jestem bardzo zadowolona. do dzisiaj chętnie do nich wracam. cieniami maluję się raczej okazjonalnie, dlatego to jedno opakowanie kupione parę lat temu nadal mi służy.

uważam, że największym atutem tych cieni jest to, że po długo utrzymują się na powiekach. po kilku godzinach nadal wyglądają jak świeżo nałożone, żadnych grudek na powiekach!

mam cienie nr 30 rainforest i te zielenie są przepiękne! odcienie ładnie razem się komponują, jestem z tych cieni bardzo zadowolona.

Nie.

Chyba były 2 w cenie 1. Dlatego dwie paletki znalazły się u mnie w kosmetyczce.
Pigmentacja cieni jest baaardzo słaba. Mam brązową i czarno-szarą paletkę i muszę przyznać, że w tej drugiej czarny jest beznadziejny, ledwo widoczny. W oby dwóch środkowy cień jest najlepszy. Obojętnie czy nakładam pędzelkiem czy aplikatorem z gąbką, czy palcem - kolory nie są takie, jakich bym sobie życzyła.
Ponadto słabo się rozcierają.

Po jakimś czasie od zakupu cienie z brązowej paletki zrobiły się twarde i niemożliwością jest ich nałożenie na powieki, mimo tego że już wcześniej były słabo napigmentowane.
Dla mnie porażka. Jedynym plusem jest cena.

Lepiej zapłacić więcej i kupić dobrej jakości cienie, które nie zostały "Made in China".

Używam tego produktu od: kwietnia

Bardzo Dobre

Po zmianie opakowania (na przeswitujace) niestety jakby kolory zmatowialy wiec w tej chwili nie kupuje ale w opakowaniu niebieskim mialam kolory zielony i brązowy i jestem bardzo zadowolona - ladne perlowe cienie

Używam tego produktu od:miesiecy

Manicure - klasyczny

za tą kasę OK

ciekawe kolory, każdy znajdzie coś dla siebie, mogły by być troszkę trwalsze, w aplikatorze szybko gąbeczka się podarła, a cienie po jakiś 6 miesiącach lekko zbryliły/stwardniały. oceniam na 4 z minusem ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie

calkiem, calkiem

Kupilam te cienie bo byly poprostu tanie, potrzebowalam czegos w ciemnych kolorach tylko na 1 wyjscie...i co sie okazako: ze sa swietnie, jako jedyne cienie do tej pory ktorych uzywalam nie zwalkowaly sie przez cala noc!!!zero poprawek!!!
odejmuje gwiazdke tylko za to ze jak je kupilam to odrazu byly troszke skruszone w podeleczki...no i tego pudeleczka nie da sie wogole otworzyc, albo ja poprostu nie umiem

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:1(w srodku bialy,szary i czarny cien)

świetne cienie

Cienie zasługłują na najwyższą notę.
Mają świetną jakość i stosunkowo niewysoką cenę.
Bardzo dobra konsystencja, pudrowa, ale nie jest bardzo twarda, pozwala na równomierną i bezproblemową aplikację. Sliczne kolorki, szeroka gama, bardzo trwale.

Polecam wszystkim

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fajne kolorki

Mam poczwórne cienie tej firmy (5 g), ale to chyba nie robi różnicy jeśli chodzi o jakość. Były w promocji za 8 zł.
Mam paletę 02 Monaco, czyli matowe cienie od jasnego błękitu po ciemny granat. Nie są to jednak jakieś bazarkowe kolory, są stonowane i subtelnie wyglądają na powiece. Kolory ładnie ze soba współgrają i dobrze cieniuje się nimi oczy.
Są prawie bezzapachowe, wydajne.
Jednak są zdecydowanie za twarde i zbiają się w zagłębienia powiek, ale raczej nie bledną.
Ładne opakowanie.

średnie

Mam zestaw kolorków nr 14 AMETRINE,różne odcienie beżu,od bardzo jaśniutkiego po brąz,perłowe,ślicznie rozświetlają oko ;) Używam już chyba z 2 lata i pewnie wystarczą mi jeszcze na rok,oczywiście nie używam ich codziennie ;) Średnio trwałe, mają skłonność osadzania się po kilku godzinach w załamaniach powieki ,a tego nie lubię :( Nie wiem czy są dostępne jeszcze w sprzedaży, bo dawno niewidziałam tych cieni w drogerii.Cena jak najbardziej przystępna.

eee nie przepadam

Dziwna sprawa z tymi cieniami... Konsystencja szybko "zbryliła się" i dlatego cienie cięzko sie nakłada.Są mocno błyszczące, odrobinę tandetnie. Trwałość targowa, co oznacza że po kilku godzinach schodzą z oka :)Mam brązową kombinacje, dosyć źle dobrane kolory. Po prostu nie polecam. To nie jest typ cienia który lubię. I tyle :)

edytuję moją ocenę:
po napisaniu recenzji rzuciłam cienie w kąt i odnalazłam je kilka dni temu. Musze przyznać, że teraz wydają się całkiem znośne. Najciemniejszy kolor najbardziej mi się przydaje. Najjaśniejszego też używam, średni natomiast jest nieruszony. Dodaję gwiazdke, ponieważ kombinacja tych cieni z innymi jest całkiem ciekawa.
Reasumując te cienie naprawdę nie są typem, który lubię, ale zbyt surowo oceniłam je wcześniej. Da się je łączyć z innymi :)

moze byc

Duzy wybor kolorow-zwlaszcza stonowanych,spokojnych,bardzo ladne kolorki.
Cienie sie troszke zbijaja w grudki,po kilku godzinach zbieraja sie w zalamaniach powiek.
Do tego przy nakladaniu troche sie osypuja.
Moglyby byc lepsze-bardziej aksmaitne.

ilość zużytych opakowań: 1

dobre

Ogólnie moje wrażenia są bardzo pozytywne. Bardzo dobre cienie za małą sumkę :D. Mam zestaw 14 AMETRINE połaczenie delikatnych perłowych beżów odcieniu brunatnym, capuccino i takim orzechowym ale rozbielonym :D świetne i dyskretne, utrzymują sie długo i o dziwo nie zbierają sie w załamaniu powieki!!!! co mnie zaskoczyło przy tej cenie. Cien raczej aksamitny nie ejst nieststy ale dobrze sie do nakłada raczej aplilkatorem niż pędzelkiem czy plauszkiem :D Ładne granatowe i egeganckie opakowanie. Była taka historia w wakacje psozłąm z kumpelą na zakupy i była okazja ale ona mówi " nie no przecież lepiej kupic cos droższego a porządnego" no i zrezygnowałam. We wrzesniu widze ze ładne cienie jej połyskują na powiece pomysłam ze to jej ostatni zakup z pupy a ona czerwona jak buraczek mówi że to właśnie te :D hihihi pobiegłam i kupiłam identyczne. Jestem zadowolona no gwizadke odejmuję za brak tej aksamitności przy nakładaniu :D Ogólnie dobry kosmetyk :)