Bourjois, Rouge Edition (Pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition (Pomadka do ust)

Pojemność 3,5 g

Rouge Edition to nowa koncepcja blasku! 1/4 pigmentów zawiera cząsteczki odbijające światło. Wibrujące kolory zapewniają perfekcyjnie krycie i blask. Tekstura pomadki jest zadziwiająco gładka, wzbogacona o wyciąg z płatków orchidei - idealnie się rozprowadza i zapewnia komfort aplikacji. Dostępna w 3 grupach kolorystycznych.

o przedłużonej trwałości
w sztyfcie
nawilżające, kryjące

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Bardzo dobre pomadki do ust

Mam w swojej kolekcji trzy odcienie Rouge Edition i bez bicia przyznam, że są to moje ulubione pomadki. Mają miłą konsystencję, nie przesuszają ust. Trwałość też bez zarzutu. Mocny pigment. Genialna jest ich czerwona pomadka, która jest wg mnie najłatwiejszą w użyciu czerwoną pomadką jaką kiedykolwiek używałam.

Przyjemniaczek (12 i 17)

Całkiem fajne pomadki Bourjois choć przyznam, że nie powiększę ich grono.
Dobrze się je aplikuje, nie rozmazują się, kolory są bardzo fajne.
Trwałość? No po jedzonku raczej trzeba usta poprawić, ale schodzi równo.
Nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, jednak cena jak na tą jakość nie jest mimo wszystko zachęcająca.

Nieodkryte cudeńko

Nie widziałam ich chyba nigdy w drogerii stacjonarnie, swoją sztukę dorwałam online za jakieś śmieszne pieniądze jak na półkę Bourjois. Mogłabym poszukać w czeluściach maila, ile ona kosztowała, ale na pewno mniej jak 8zł.
Kolor u mnie to 02 Beige trench. Jest to faktyczny beż, może lekko chłodniejszy niż te które znam inne (np. z Maybelline 930). Uwielbiam takie chłodniejsze odcienie nude, choć dla ciepłych karnacji może być już trupia.
To jest o ton jaśniejszy odpowiednik pomadkowy dla słynnej już konturówki Pierre Rene Lip Matic 07. I jest to pomadka klasyczna, nawilżająca, lekko błyszcząca chyba że odbijemy w chusteczkę. Nie posiada drobinek, jest jednolita. Konsystencja jest kremowa, przyjemna, nie rozmywa się na konturze.
Trzyma się jak zwykła pomadka - raczej obiadu nie przetrwa. Ale jest naprawdę wydajna, mamy tutaj całkiem spory sztyft. No i kolor taki, że nie mam chyba żadnej odpowiednika 1:1. Wyjątkowy produkt, odkryty przypadkiem w czeluściach mniej znanych drogerii internetowych. W tych pomadkach co mamy obecnie w szafie nie widziałam, aby był taki odcień. A szkoda, bo ciągle czuję się pomijana przez marki w takich właśnie jaśniejszych, chłodniejszych nudziakach.

zachwytu brak

O ile lubię kosmetyki firmy o tyle pomadki Rouge trochę mnie zawiodły.
Miałam kolor wpadający w cegłę/ pomarańcz/czerwień bardzo ładny , matowy.
Opakowanie na klik, standardowe utrzymane w kolorach czerni.
Przy pierwszym kontakcie pomadka sunie gładko po ustach, nadaje im piękny , satynowy kolor. Jest on stosunkowo trwały.
Niestety oprócz samego koloru nie dopatrzyłam się więcej zalet, pomadka wysusza usta , miałam po niej wrażenie bardzo podobne jak po użyciu pomadek matowych NYX, którym wystawiłam negatywną ocenę. Po kilku tyg noszenia w torebce pomadka jakby ułamała się w środku i spowodowała mały bajzel w kosmetyczce.
Być może wersje kremowe są bardziej dopracowane, co do wersji matowych raczej się nie skuszę.

Jedna z ulubionych

Pomadka Rouge Edition to jedna z lepszych pomadek w sztyfcie, jakie miałam (a miałam ich naprawdę sporo;-)).
Ma mocne krycie, przez co wystarczy jednak cienka warstwa, aby uzyskać idealny kolor.
Konsystencja jest kremowa, przyjemnie się ją rozprowadza na ustach, w ciągu Co ważne, szminka zupełnie nie wysusza ust.
Ściera się delikatnie i równomiernie, spokojnie wytrzyma kawkę, czy ciacho, po obiedzie wystarczy uzupełnić starte miejsca (makijaż ust wygląda po tym zupełnie świeżo i ładnie, nie jak uzupełniana matowa szminka).
Opakowanie ma solidny zatrzask, dzięki czemu nie ma ryzyka otwarcia się samoistnie w torebce.
Cena typowa dla Bourjois, dla mnie jest OK, bo szminka jest naprawdę fajna i warta każdej wydanej na nią złotówki.

Pomadka w sztyfcie

Zakupiona pomadka w sztyfcie jest długotrwała bardzo dobrze pokrywa usta za pierwszym pociągnięciem pomadki . Ja akurat kupiłam ja w ciemnym kolorze z drobinkami brokatu . Polecam firmę ma bardzo duża gamę kolorów .

Nie wysusza

Używałam jej dość dawno, teraz powróciłam. Jest fajnym kompromisem między całkowicie matową pomadką a błyszczykiem. Nie wysusza ust co mnie najbardziej cieszy. Powiedziałabym nawet, że lekko je nawilża, przy czym zachowuje swoją matowość. Kolor ciekawy, ale ten na pudełku jest oczywiście bardziej zachęcający. Pomadka jest dobrym produktem na co dzień, fajnie podkreśla usta i nie jest wymagająca do równomiernego nakładania.

Polecam!

Szminka ma intensywny kolor i to jest ogromny plus, dodatkowo fajnie nawilża usta. Jest trwała, ale w przypadku jedzenia czy picia niestety przegrywa. Bardzo się odbija.

Super pomadka

Pomadkę miałam w pięknym kolorze brudnego różu. Była komfortowa na ustach do tego pięknie wyglądała i nie przesuszala ust. Piękne opakowanie. Jedynym minusem była jej trwałość ale nie jest to pomadka matowa i nie zastygała na ustach wiec nie oczekiwałam ze będzie się utrzymać. Ale i tak polecam jedynym minusem cena w drogeri.

Taka w sam raz

Mam dwie te szminki w odcieniu 13 i 15, bardzo ładne czerwienie, jaśniejszą i ciemniejszą. Szminki są trwałe, wydajne, ale to co najważniejsze nie wysuszają mi ust, nie powodują ściągnięcia. Cena nie jest niska, ale da się je zdobyć w promocjach. Mają bardzo ładne, wygodne opakowanie. Jednym słowem często goszczą w mojej kosmetyczce.

Bardzo fajna

Do niedawna była to jedna z moich ulubionych pomadek, jeszcze zanim pomadki w płynie zdominowały rynek beauty. Nadal lubię czasem wrócić do tych pomadek, mają piękne kolory i świetnie wyglają na ustach.
Mają lekką, kremową konsystencję i jest to miła odskocznia od wszystkiego co matowe.
W miarę równomiernie się zjada, nie roluje się na ustach,u mnie nie podkreślała suchych skórek. Jest całkiem trwała.
Bardzo fajna pomadka.

nawilża i kryje

Szminka jest niezwykle miękka i przyjemnie rozprowadza się po ustach. Kolor dobrze kryje wargi. Szminka nie rozmazuje się i długo utrzymuje się na ustach. Co najważniejsze dla mnie nie wysusza ust na wiór i nie ściąga ich. Usta sprawiają wrażenie nawilżonych i soczystych. Do tego usta mają lekki efekt wet lips co mi się podoba. Jestem zachwycona tą szminką, mam rose neon i fraise.