Color, Liquid Eye Make Up Remover (Płyn do demakijażu oczu)

Color, Liquid Eye Make Up Remover (Płyn do demakijażu oczu)

Płyn zamknięty w wygodnej buteleczce. Może być stosowany nawet do bardzo wrażliwych oczu. Ekstrat z rumianku i aloesu działają łagodząco i kojąco.

Cena: 16,90zł / 150ml

Jest okey .

Nie mogę uwierzyć jak czytam :O
Ja używam preparatu długi czas co prawda szału nie robi. Ale nic mnie nie podrażnia. Zmazuje cały makijarz nawet tuszowane kilka razy rzęsy. Wystarcza na długo . Kupuję tylko gdy jest w jakiejś promocji. I za taką kwotę mogę polecić :D

Używam tego produktu od: rok i więcej
Ilość zużytych opakowań: kilka

TRAGEDIA

Kupilam, zastosowalam moze dwa razy i wyrzucilam do smieci. Masakra, myslalam, ze mi oczy wypali. Strasznie szczypiacy, wiec nie wiem jakim cudem, ten specyfik przeznaczony jest do demakijazu oczu. Nie polecam!

Używam tego produktu od: uzywalam przez dwa dni
Ilość zużytych opakowań: prawie zadnego, bo nie dalo sie go uzywac

Działa

Działa,ale to tyle. Jeżeli dostanie się do oczu to piecze okropnie :/ Jeśli chcę zmyć tusz (nawet taki najzwyklejszy w świecie) to trzeba długo trzymać wacik z tym płynem i wtedy dostaje sie on do oczu. Nie nawilża,ani nic za co mogłabym go polecić :/

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Beznadziejny

Jeżeli ten płyn jest przeznaczony do wrażliwych oczu, to chyba tylko żeby na niego patrzyły. Nie nadaje się w ogóle do demakijażu ! Jak chciałam przytrzymać wacik z tym płynem chwilkę na oczach, aby rozpuścić tusz, to miałam wrażenie, że zaraz rozpuści mi gałkę oczną. Hektolitry wody nie pomogły, aby złagodzić to piekące uczucie, a makijaż i tak nie został usunięty. Dodatkowo podrażnił skórę wokół oczu. Nie polecam - beznadziejny.

Użyłam tego produktu raz.
Ilość zużytych opakowań: 0 !

Koszmar!!

Spróbujcie tylko pozwolić na to by chociaż kropla tego specyfiku dostała się przypadkiem do waszych oczu- takiego szczypania i pieczenia długo nie zaznałam. Najgorsze było to że efekt podrażnienia utrzymywał się strasznie długo i na ważne spotkanie poszłam z mega przekrwionymi łzawiącymi oczami. NIE POLECAM!!

Używam tego produktu od:użyłam raz
Ilość zużytych opakowań:zaczete pierwsze

Średni

Podrażnia oczy.
Ma tłustą konsystencję.
Ciężko schodzą po nim tusze.
Skusiła mnie tylko i wyłącznie cena - 9.90, jednakże teraz wiem, że za tą cenę mogę dostać coś o wiele lepszego.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Do zadań specjalnych.

Podrażnia oczy, komfort używania jest żaden. Użyłam go kilka razy i rzuciłam w kąt, sama nie wiem, dlaczego go nie wyrzuciłam do kosza.
Jednak niedawno go odkopałam, z racji, że zaczęłam malować się tuszem MNY define a lash. Może płyn jest nieprzyjemny w użytku i potrafi doprowadzić oczy do płaczu, ale jest niezawodny przy zmywaniu opornych kosmetyków. Tuszu define a lash, w moim przypadku, nic nie zmywa tak dokładnie jak ten płyn.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

Okropny

Produkt teoretycznie stworzony do wrazliwych oczu a mimo to strasznie podraznia.
Niszczy rzesy
Jest tlusty, ma nieprzyjemny zapach.
Nie polecam go nikomu ;/

Używam tego produktu od:4miesiace

Raczej nie polecam

Preparat nie spełnia do końca swojego zadania-nie zmywa dokładnie makijażu.Mimo tego nie uczula ani nie powoduje podrażnień.Moim zdaniem jest bez zapachowy i badzo wydajny ale nie kupię go ponownie ze względu,że nie do końca spełnia swoje zadanie.

Używam tego produktu od:kiedyś

Kategoryczne nie

Jak moje poprzedniczki dolacam sie niesty nigdy wiecej juz nie kupie go. Plyn wydajny swietnie zmywa makijaz daje przyjemny swiezy powiew na twarzy ale nie nadaje sie do oczu !!!! kompletnie nie dla mnie. Nie mam zadnych problemow z oczami zandnych alergii ani nic takiego ale ten plyn jesli zostanie odrobina na rzesach i dostanie sie do oka malo go nie wyzre koszmar:(( stanowczo nie. Tani, wydajny (wciaz mam polowe pierwszego opakowania), moze i do demakijazu ale na pewno nie oczu. Nie polecam. Uzywam mleczka z tej samej serii z avonu i jest bardzo zadowolona. Ale temu produktowi mowie nie.

Ilość zużytych opakowań: wciaz w trakcie pierwszego

dobry produkt jak dla mnie

czytam i nie mogę uwierzyć że ten produk na tak złe recenzje - ja jestem z niego zadowolona, zawsze czekam na promocję żeby kupić sobie ten płyn do demakijażu. Nigdy nie szczypał mnie w oczy. Odpowiada mi również to że nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy. Jest również wydajny.

Używam tego produktu od: dawna

PODRAŻNIA :(

~~ jest tani - zazwyczaj w promocji za ok. 7 zł
~~ jest go sporo
~~ usuwa makijaż

ALE:
~~ BARDZO podrażnia oczy, mimo że nie mam wrażliwych
~~ po prostu płaczę jak go używam:(

NIGDY WIĘCEJ

Używam tego produktu od: 2 TYGODNIE