Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Florina Kraków, Bouquet Nature, Naturalne mydło specjalne z mlekiem kozim i lanoliną

Jest niezwykle łagodne, wytwarza obfitą pianę. Dzięki zawartości koziego mleka i lanoliny działa kojąco i zmiękczająco na skórę - nie powoduje jej wysuszenia. Cera pielęgnowana tym mydłem jest miękka, elastyczna, dobrze nawilżona i natłuszczona. Zawiera 10% mleka koziego.

Skład: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Chloride, Goat Milk, Lanolin, Cetearyl Alcohol+, Ceteareth -18, Parfum, Methyl Chloroisothiazolinone, Methyl Isothiazolinone

Cena: 6 zł / 100 g

nie do twarzy :/

Pewnego dnia znudziły mi się żele do mycia twarzy i "zamarzyło" mi się mydło. Postawiłam więc na Florinę. To był błąd. Zapach, brzydki, najpierw był mi obojetny, później zaczął mi przeszkadzać i czułam go w całej łazience. Jest bardzo intensywny i "ostry".
Mydło pieni się rzeczywiście tworząc taką kremową pianę. Bardzo łatwo się zmywa, pozostawiając po sobie jakby woskową powłokę na skutek zawartości tego nieszczęsnego mleka :P Wyszusza porządnie, jak to mydło. Zostawia skórę szorstką i nieprzyjemną.
Do twarzy zdecydowanie nie polecam, na ciele nie sprawdzałam, ale już nie mam nawet ochoty.

Z radością wróciłam do żelu :P

mi przypadło do gustu :)

fajne mydło, pachnie jak u babci na wsi - mlekiem, takim zwykłym mydłem, lubię ten zapach na skórze, twarzy bym nigdy mydłem nie umyła, ale do ciała jest fajne. Takie nostalgiczne jakieś...

Średnie..

Mydelko pachnie zwyczajnie, nie jakos rewelacyjnie pieknie, ale za to naturalnie :) Nie pieni sie, ale w kontakcie z woda zamienia sie w jedwabisty krem, co bardzo mi sie podoba ;) Niestety wcale nie nawilza, ani nie natluszcza skory :( Mam wrazenie, ze wrecz wysusza :( Zachecona opisem na opakowaniu potraktowalam nim buzie i nie bylo to najprzyjemniejsze uczucie... Mydlo nie podraznia, dobrze sie splukuje, jest bardzo wydajne, pozostawia czysta skore. Ogolnie mozna sprobowac ze wzgledu na duza zawartosc naturalnego kozieko mleka, ktore jest wyraznie wyczuwalne :D Ilość zużytych opakowań: 1