Cera wrażliwa, Hypoalergiczna maseczka odżywczo-kojąca

Cera wrażliwa, Hypoalergiczna maseczka odżywczo-kojąca

Łagodna maseczka odżywczo-kojąca na twarz i szyję, przeznaczona do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień, w każdym wieku. Koi, nawilża, natłuszcza, wygładza i regeneruje cerę. Jest bezzapachowa, posiada neutralne pH. Zawiera m.in. olej z nasion bawełny, macerat z siemienia lnianego, witaminy E, F, B5 oraz alantoinę.

Wcielona łagodność

Właśnie mi się kończy ta maseczka i kombinuję jakby tu zdobyć nową tubkę? Nie widziałam w żadnym z osiedlowych sklepików :( Ale do rzeczy - maseczka jest naprawdę godnym polecenia produktem dla cer alergicznych i wrażliwych. Jest niesamowicie łagodna - przy silnych podrażnieniach skóry nie piecze ani troszkę - a jak do tej pory wyczyn ten nie udał się żadnej z aptecznych maseczek. Nic a nic nie szczypie, jest bezzapachowa, bardzo gęsta i kremowa - naprawdę koi skórę, uspokaja ją, łagodzi nieprzyjemne skutki nadużycia innych kosmetyków. Jej wadą jest posiadanie potencjalnych zapychaczy - no niestety, są takowe w składzie - na to jestem nieźle wyczulona. Maseczka może zatykac pory, więc lepiej jej pozostałości usuwać tonikiem. Ale mi zdarzyło się ją zostawiać na noc, w sytuacjach awaryjnych kiedy wszystkie inne kremy paliły skórę żywym ogniem. Jest tak łagodna że można nakłdać nawet w okolicy oczu. Polecam wrażliwcom.

przyjemna

Podpisuję się pod poprzednimi recenzjami. To na prawdę bardzo dobra maseczka, a przy tym tania.
Ma dość gęstą konsystencję - taką jak lubię. Już podczas nakładania mozna poczuć jej balsamiczne działanie. Przyjemnie się ją używa, koi i uspokaja podraznioną skórę. Producent zaleca usuniecie jej po 3-5 minutach, ale ja wolę ją pozostawić na dużo dłużej. Trzymanie jej na twarzy to sama przyjemność. Mimo tego, że jest gęsta, po jakimś czasie prawie cała się wchłania. Ale to też zależy ile się jej użyje.
Jest całkowicie bezzapachowa.

dobroczynne działanie

Zgłosiłam więc teraz oceniam. Bardzo lubię ta maseczkę. Uzywałam jej w tamtym roku, teraz kupiłam dla ukojenia mojej skóry. I zadziała! Skóra przestała mnie szczypać przy nakładaniu kremu, toniku itp, jest gładka, znikneły zaczerwienienia. majac ja na twarzy czuje się jej dobroczynne działanie. Uzywam jej wieczorem, lekko scieram płatkiem, a reszte zostawiam na noc.

Makijaż MaxFactor

Bardzo dobra

To jedna z moich ulubionych maseczek.Zawsze mam ja w łazience. Lekka bezzapachowa konsystencja. Bardzo dobrze się rozprowadza. Znakomicie łagodzi wszystkie podraznienia, koi i łagodzi skórę. Twarz jest wygładzona, dobrze nawilzona, odżywiona i bardzo dobrze wygląda.Polecam goraco, zwłaszcza osobom z wrażliwą cerą.Cena przystępna a kosmetyk spełnia wszystkie obietnice producenta.