Plantica, Szampon `Czarna rzepa`

Plantica, Szampon `Czarna rzepa`

Zgłaszająca osoba: Tigaro

Najlepszy szampon do włosów przetłuszczających się. Nie tworzy sztucznego połyskującego i usztywniającego filmu na włosach. Włosy pachną ziołami a nie ostrymi perfumami, stają się naturalnie miękkie i wygładzone.

Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego, Octopirox, wyciąg z czarnej rzepy, sok z aloesu, prowitaminę B5 (D-panthenol).

Zmniejsza aktywność gruczołów łojowych. Eliminuje łupież i zapobiega jego powstawaniu. Działa wzmacniająco na cebulki włosowe. Włosy wolniej się przetłuszczają i dłużej pozostają świeże. Stają się mocniejsze, lepiej się rozczesują i układają. Specjalna substancja aktywna zwiększa optycznie objętość włosów.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium c14-17 alkyl sec sulfonate, methyl gluceth-20, disodium laureth sulfosuccinate, aloe barbadensis leaf extr., panthenol, piroctone olamine, polyquaternium-10, raphanus sativus root extr., peg 120 methy glucose dioleate, sodium benzoate, 2-bromo-2-nitroporopane-1,3-diol, parfum, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropanediol, hexyl cinnamal, citronellol, citric acid. (25.03.2008)

Nie dla mnie.

Kupiłam po tym jak pojawił się łupież,
niestety nie pomógł. Jedyne co,to włosy się mniej przetłuszczają,i kosztuje tylko 5,60 zł.
Ma umnie plus za zapach :)

Używam tego produktu od: od ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa jednego.

Nie dla mnie

Odżywka fajna, jednak bardzo obciąża moje włosy. Jedyne co zauważyłam to zwiększony połysk. Szału nie robi. Może są efekty przy regularnym stosowaniu, ja niestety jakoś nie mogłam się do niego przekonać.

+ niska cena
+ nadaje połysk

- nic poza tym
- obciąża włosy

Używam tego produktu od: trzech tygodni

dla mnie - świetny

plusy tego szamponu :
* włosy bez łupieżu
* po dłuższym stosowaniu nie przetłuszczają się tak szybko (niegdyś myłam co 2 dni, teraz co 3) , u mnie po prostu działa
* fajna niska cena
* poręczne opakowanie
* dobra konsystencja
* wydajny
* włosy są świeże i błyszczące

maleńką wadą jest zapach , ale czego można się spodziewać po czarnej rzepie ?

depilacja czego nie wolno

Niezły

Na początku fajny: zwiększał objętość, włosy dłużej były czyste, skóra głowy nie swędziała i pozbyłam się łupieżu po innym szamponie. Ale już w trakcie 3 opakowania włosy jakby się przyzwyczaiły i nie było już tego efektu. Jednak używany z przerwami zdaje egzamin, dlatego co jakiś czas do niego wracam.

Zapach jak na rzepę do zniesienia chociaż te rzepowe "nuty" trochę przebijają ;-)
Fajna konsystencja, włosy są po nim dobrze oczyszczone, nie zostawia na nich takiej śliskiej, tłustawej warstwy co często się zdarza innym szamponom.
Cena śmieszna.

Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: trochę ich było ;-)

Dobry.

Nie mam włosów przetluszczających się.
Rzepowe szampony lubię za to, że tak doskonale oczyszczają włosy.

Ziaja to dobry produkt, ale zdecydowanie wolę szampon Barwy.

+fajne, dość gęsta, przezroczysta konsystencja
+dobrze się pieni
+bardzo dobrze oczyszcza wlosy, nie wysuszając ich przy tym
+doskonały do zmywania wszelkich olejów/maseczek domowej roboty
+sa świeże, czyste, dobrze się układają,
+błyszczą
+szampon jest tani i dość wydajny
+produkt polski
+posiada śliczny, ziołowy zapach

Jednak przy dłuższym stosowaniu mnie podrażnił.

Ogólnie, to dobry produkt, ze zwględu na to, że mnie podrażnił, więcej go nie kupię. Także jak wspomniałam, bardziej lubię rzepkę Barwy.

całkiem dobry

Powiem tak: szampon dobry, bo mniej przetłuszczają się włosy, teraz mogę myc co 2 dni, a nie codziennie jak to było po innych szamponach, ale nadaje się do zdrowych włosów, bez łupieżu, ponieważ łupieżu na pewno nie likwiduje... Zaczęłam go stosować w momencie kiedy już pozbyłam się łupieżu, no i łupież powrócił...

Ilość zużytych opakowań: dwie butelki

to jest to!

plusy
- niska cena
-świetnie pachnie mimo tego że to czarna rzepa
- tani
-lekki , nie obciąża włosów
- rzeczywiście włosy się mniej przetłuszczają
-włosy miękkie w dotyku
- dobrze się pieni

minusy:
- słabo się pieni
- trudno dostępny;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

bardzo dobry!

Od szamponu nie oczekuję wiele. Ma dobrze domywać włosy, nie obciążać ich i nie powodować niepożądanych skutków ubocznych :)

Ten szampon robi dużo więcej :ehem:
- dobrze domywa włosy
- nie wysusza włosów na wiór
- nie oblepia włosów silikonami, itp.
- ma ładny zapach
- całkiem dobrze się pieni
- wydajność zupełnie zadowalająca
- zlikwidował uporczywy świąd skóry (który miałam bez żadnej przyczyny :/)
- bardzo dobra cena
- i tu najważniejsze! Zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu włosów. Teraz włosy myję co 3 dni, a nie jak do tej pory co 2 dni :jupi: !!! Dla mnie rewelacja :D

the best w super cenie

Od razu zaznaczę, że ten szampon ani odrobinę nie zmniejszył u mnie tendencji do przetłuszczania się włosów. I tak musiałam myć je codziennie. Za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Jednak ma on jedną cudowną właściwość: doskonale elininował u mnie łupież tłusty, do którego mam okropną tendencję. Skóra głowy była czysta, zniknęło uczucie świądu. Niestety od dłuższego czasu szamponu nie mogę nigdzie znaleźć i kondycja moich włosów okropnie podupadła. Jedynym szamponem, który pomaga mi na równi z tą Ziają, jest zielony Vichy, a cena bez porównania :(

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: około 4-5?

Nie jestem zadowolona.

Pierwsza wada to kiepska dostępność. Do tego szampon raczej nie jest wydajny i ma tylko 200 ml. Z moimi włosami nie zrobił prawie nic, oprócz tego, że potwornie się po nim elektryzowały, stały się szorstkie w dotyku i trudne do rozczesania. Zero wolniejszego przetłuszczania się, zero objętości, na której mi bardzo zależało. Nie polecam.
(zaznaczam: mam cienkie włosy, myję je codziennie rano, gdyż po godzinie 18 mam na głowie "masło")

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Najlepszy do włosów tłustych

Jest to idealny szampon dla moich przetłuszczających się włosów. Po jego użyciu włosy są miękkie i łatwe w rozczesaniu. Ponadto włosy przetłuszczają się rzadziej ( myłam raz na 2 dni a teraz raz na 3-4). Doskonale dodaje objętości. Niestety nie pomógł mi z problemem wypadania, ale nie oczekuję tego od szamponu ( tym bardziej ze moj problem być może tkwi nie na powierzchni skóry). Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu, jest swietny i bardzo tani choc w jakosci jest dużo lepszy niz drogie szampony.
Serdecznie polecam zakup tego kosmetyku.

Używam tego produktu od:niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

rewelacja

mam włosy przetłuszczające się, myję je codziennie, więc używałam szamponów do codziennej pielęgnacji, nawilżających, ale nigdy nie byłam zadowolona - splątane, szorstkie włosy...
aż koleżanka poleciła mi ten szampon - skusiłam się choć unikam jak ognia szamponów do włosów przetłuszczających, bo po nich włosy są jeszcze bardziej tłuste

to był strzał w dziesiątkę - nie mam najmniejszych problemów z rozczesaniem włosów nawet bez żadnej odżywki, włosy nie przetłuszczają się - i tak myję codziennie, ale jak bym zostawiła do następnego dnia to nie byłoby tragedii (czyli smalcu na głowie)
mała pojemność i wydajność, ale i tak go uwielbiam i będę kupować dopóki będzie w sprzedaży (już myślałam,z ę go wycofali, bo nie mogłam nigdzie dostać i z rozpaczą wróciłam do innych zwykłych szamponów i jeszcze bardziej za nim tęskniłam - na szczęście znalazłam go w jednym z supermarketów)

Ilość zużytych opakowań:wiele...