Lierac, Luminescence (Serum do twarzy)

Lierac, Luminescence (Serum do twarzy)

Cena już od 119,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rozświetlające serum ujednolicające koloryt i powierzchnie skóry.
Unikalny kosmetyk o potrójnym działaniu:
- przyspiesza regenerację i reguluje rozmieszczenie chromoforów skóry (melanina, hemoglobina, kolagen) przyczyniając się do reaktywacji światła głębokiego w skórze.
- intensywnie wygładza powierzchnię skóry dla intensyfikacji światła odbitego.
- już po pierwszej aplikacji, dzięki zastosowaniu systemu unikanych pigmentów odtwarzających widmo naturalnego światła, dodaje skórze niezwykłego blasku.
Widocznie redukuje niedoskonałości skóry (przebarwienia, zaczerwienienia, rozszerzone pory, utrata elastyczności), natychmiast poprawia koloryt i przywraca skórze jej naturalny blask.
Główne składniki i ich działanie:
- Chromo Complex Lierac (Rabdosia rubescens, Boska trawa -Siegesbeckia orientalis, mikroalga Phaeodactylum tricornutum) dzięki dogłębnemu działaniu korygującemu przywraca skórze naturalny blask. Redukuje widoczność przebarwień, rozszerzonych naczyń oraz zwieksza elastyczność skóry,
- ekstrakt z soczewicy - zwęża pory i redukuje deformacje ich ujść. Zapewnia efekt niezwykłego wygładzenia skóry,
- cząsteczki rozświetlające nowej generacji + optycznie korygujące pigmenty - cząsteczki w trzech różnych kolorach, nadają skórze piękny i doskonale równomierny blask.
Wstrząsnąć przed użyciem!
Nałożyć 2 - 3 krople serum na całą twarz omijając okolice oczu.
Serum może być stosowane jako samodzielny preparat, przed zastosowaniem kremu lub po zmieszaniu z nim.
Preparat może być stosowany w zależności od potrzeb przez cały rok , rano i wieczorem.

pomijając cenę i obietnice producenta...

Zaczne od tego, że serum można dośc często spotkać w TK Maxx za 10 lub 20 funtów... Serum jest zamknięte w szklanej buteleczce z pipetką- w miarę poręczne rozwiązanie. Konsystencja jest bardzo wodnista, rzadka. Produkt jest wydajny i bardzo dobrze rozprowadza się. Zapach nie powala.

Nigdy nie myślałam o tym specyfiku, jako o czymś co ma wyrównać koloryt skóry, poprawić jej blask itd., czyli jako o kosmetyku stricte pielęgnacyjnym. Oczekiwałam jedynie tymczasowego rozświetlenia.

Dla mnie jest to cacko nadające lekko opalonej skórze pięknego połysku. Blask jest jakby opalizujący, bez żadnego brokatu, czy dużych, zbyt widocznych drobinek. Po zastosowaniu skóra wygląda świeżo, jest efekt łednego \'glow\'. Przez przypadek zauważyłam, że cera prezentuje się bardzo dobrze na zdjęciach!

Muszę przyznać, ze opis producenta, jak i podana tu cena zszokowały mnie. Zużyłam kilka opakowań, wprawdzie kosmetyk stosowałam raczej jako element makijażu (dość nieregularnie), ale nie zauważyłam poprawy stanu mojej cery!

Nie zapłaciłabym proponowanej tu ceny, zawiodłabym się sromotnie, jeśli oczekiwałabym obiecanych rezultatów... jednak jesli będę miała możliwość zakupienia buteleczki za maksimum 20 funtów, to z pewnością to zrobię.

Gwiazdkę odejmuję za niezgodność opisu z produktem.

Używam tego produktu od: luty 2013
Ilość zużytych opakowań: myślę, że 3 (nie pamiętam dokładnie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922752].usefull || 0 }}% pomocna.

Wolne żarty...

Nie powiem, kiedy dowiedziałam się ile producent życzy sobie za to serum oko mi zbielało...:O Z pewnością nie wydałabym takiej sumy na tego typu kosmetyk, a moje odczucia na jego temat opieram na podstawie zużycia dwóch jego próbek, które wystarczyły mi na kilkakrotne jego zastosowanie.
I o ile w oryginalnym opakowaniu, serum o tak lejącej konsystencji ma rację bytu, tak w próbce, z której wylewa się bez umiaru jest to kłopotliwe. Ale wiadomo, że ten aspekt nie może wpływać na jego ocenę. Składa się na nią jednak uzyskany po nałożeniu efekt. I wbrew górnolotnemu opisowi producenta nie jest on wcale tak spektakularny. Nie nawilżyło mojej skóry, ani nie ujednoliciło jej kolorytu, jedynie w miejscu nałożenia (górna część kości policzkowych oraz linia tuż poniżej łuków brwiowych) skóra zyskiwała lekko perłowy połysk.
Przy czym serum nakładałam dopiero po zastosowaniu kremu, w przeciwnym razie skóra sprawiała wrażenie ściągniętej. Pozytywnie oceniam również jego zapach.
Ale to stanowczo za mało, by kosmetyk o tak zaporowej cenie ocenić wyżej.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883905].usefull || 0 }}% pomocna.

drogi niewypał

Dostałam próbkę 8 ml tego "cuda" w GlossyBox. Starczyło na 9 użyć.

Stosunek jakości do ceny to jeden wielki żart ze strony producenta.

WADY:

* nic nie robi oprócz rozświetlenia drobinkami: nie nawilża, nie wygładza, no po prostu nic
* cena to chyba jakiś dowcip
* bardzo rzadka, spływająca konsystencja
* lepi się na skórze
* mało wydajny

ZALETY:

* znalazłam dla niego zastosowanie w postaci bazy pod makijaż: podkład się na nim fajnie trzyma i rozsmarowuje
* bardzo ładny zapach.... i to by było na tyle :(

Dać 250 zł za ślicznie pachnący, ale praktycznie bezużyteczny kosmetyk? Nie, dziękuję, postoję

Używam tego produktu od: 9 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 miniatura 8 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[790237].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

nie dla mnie

Dostałam od znajomej próbkę teko kosmetyku.

Z plusów podam tylko konsystencję. Lubię takie wodniste kosmetyki (ale tylko na dzień), bo od razu mogę robić makijaż.
Zapach faktycznie przyjemny, ale w kosmetykach nie jest to dla mnie istotny element.

Nie zauważyłam rozświetlenia.
O właściwościach przeciwzmarszczkowych i nawilżaniu również nic nie mogę napisać, gdyż używałam tego produktu zbyt krótko.

Ale - i to sprawiło, że do tego kosmetyku nie wrócę - zapchał mnie niesamowicie. Nie mam skłonności do zapychania i nawet maść witaminowa na całej twarzy (tak, zdarza mi się to robić :)) mnie nie zapycha, ale po trzech-czterech aplikacjach tego serum linia żuchwy była wręcz usiana podskórnymi, sedzącymi gulami.

Cóż, moja skóra się z nim ni polubiła.
Po tygodniu używania miałam najdroższy krem do łokci w życiu :D

Używam tego produktu od: tygodnia

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768007].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie za drogie

Miniatura serum przywędrowała do mnie w Glossyboxie. Największą zaletą produktu jest jego cudowny perfumowanych zapach który uprzyjemnia zimowe ponure poranki. W konsystecji dość rzadkie trochę klejąe ot rozwodniony biały balsam. Nakłada się szybko i przyjemnie jednak ma słabą wydajność. Po nałożeniu skóra ładnie się rozświetla i przy delikatnym makijażu (mało kryjący podkład) efekt rozświetlenia się utrzymuje. Redukcji zaczerwień/blizn/przebarwień nie zauważyłam. Nie wpływa na trwałość makijażu. Największą wadą wydaje mi się cena, zdecydowanie za wysoka na efekt jaki serum daje - raczej umilająco-poprawiające nastrój niż dzialające na naszą skórę na dłużej. Nie skuszę się na pełnowymiarowy produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 8ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[752034].usefull || 0 }}% pomocna.

Ten luksus nie jest dla mnie!

Cudów nie ma. Konsystencja bardzo wodnita, lejąca. Wchłania się błyskawicznie. Pachnie bardzo luksusowo, jak bym nie wiedziała ile to kosztuje to po zapachu rozpoznałabym markę dla bogatych :) Sprawia, że skóra jest miękka i jędrna i faktycznie rozświetla skórę. Ja używam tylko wieczorem po oczyszczeniu twarzy, rano skóra wygląda na wypoczętą. Rano sporadycznie używam razem z podkładem do twarzy. Serum jest bardzo mało wydajne. Ubywa go błyskawicznie. Skusiłam się, ale spodziewałam się czegoś więcej. Nie jest to produkt bez którego nie da się żyć, ot taki luksusowy gadżet do twarzy. Ja mam mieszane uczucia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[736864].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału.

PLUSY:
- pięknie rozświetla
- bardzo dobrze wygładza skórę
- ma delikatny zapach

MINUSY:
- produkt jest zdecydowanie za drogi
- nie zauważyłam niwelacji naczynek i tym podobnych niedoskonałości
- konsystencja jest za rzadka
- kiepska wydajność
- przetłuszczał mi cerę i zaczęły się pojawiać drobne wypryski

Używam tego produktu od: listopada 2012

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[721052].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutna pomyłka

Postanowiłam ostatnio zdradzić (o zgrozo!) Skin Ceuticals CE Ferulic i zakupić jakieś serum rozświetlające. Wybór padł na to serum Lierac oraz na serum EL Idealist Illuminator - oba produkty okazały się pomyłką.
Pierwsze, co mi przeszkadza w serum Lierac to jego zapach - bardzo chemiczny oraz lejąca konsystencja, serum ścieka po twarzy i trzeba je szybko rozsmarować. Wchłania się błyskawicznie i nie robi właściwie nic - nadaje jakiś błysk, ale jest to na tyle delikatne rozświetlenie, że wystarczy przypudrowanie twarzy drobno-zmielonym pudrem Diora by zabić owy blask. Z nawilżeniem serum sobie w ogóle nie radzi, jest to produkt, który po prostu znika i po kilku minutach czuję się jakbym niczego nie nakładała na twarz. Działanie anti aging również oceniłabym jako marne patrząc na jego skład, jednym słowem nie polecam, za tę cenę istnieją naprawdę dobre produkty.
P.S. Serum nie jest wydajne.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716522].usefull || 0 }}% pomocna.

super ale ...

zakupilam ten produkt zachecona reklama i moim uwielbieniem dla kosmetykow rozswietlajacych.
moja buzia wczesnie rano nie wyglada na wypoczeta dlatego szukalam czegos co ladnie rozswietli i ujednolici mi kolor cery przed nalozeniem makijazu.

plusy:
- piekny zapach
- pieknie rozswietla !
- skora wyglada na wypoczeta ale...

minusy:
- niestety zapycha , mam cere mieszana rzadko zdarzaja mi sie jakies wieksze niedoskonalosci a zauwazylam ze po uzywaniu tego serum codziennie pod makijaz skora sie przetluscila i wyskoczyly mi niefajne niespodzianki :/
sprobuje uzywac go teraz rzadziej moze sie moja skora przyzwyczai :)

- cena ( chociaz z taka cena jaka jest podana sie nie spotkalam ) kupilam w aptece za 165 zl.

ogolnie polecam bo warto sprobowac , moze nie kazda z was bedzie miala takie niespodzianki.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[707966].usefull || 0 }}% pomocna.