Miss Sporty, So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący (nowa wersja))

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

fluidy
z pompką
Krycie
lekkie

Mam mieszane uczucia

+początkowo byłam zachwycona tym podkładem, ba, byłam nawet gotowa nazwać go moim ulubieńcem! i tak... do połowy:)
+dobra gama kolorystyczna, ja jestem bardzo blada i najjaśniejszy odcień jest dla mnie w sam raz,
+fajna pompka, widać dokładnie ile jest podkładu,
+tani,
+mam cerę normalną, sporadycznie zamieniającą się w mieszaną, więc potrzebuję matu na strefie T, podkład cudów nie czyni, ale na normalny codzienny użytek na pewno się nadaje,
+bardzo przyjemna konsystencja i... taka trochę luksusowa, proszę się nie śmiać, jest wodnisty, a jednocześnie treściwy,
+wykończenie na twarzy jest bajeczne, satynowe zdrowe, świetliste (a jednocześnie trochę też matowe),
+nie zapycha i nie powoduje żadnych problemów skórnych,
+ani trochę nie wchodzi w pory,

-/+ opakowanie trochę zbyt młodzieżowe, no ale marka przecież też jest młodzieżowa, więc nie mogę narzekać,
-/+ nie jest to mat życia, ale jak na tę cenę ok,
-/+ bez przypudrowania się nie da, ale ja jeszcze nie znalazłam takiego podkładu,
-/+ początkowo jak już wspomniałam myślałam, że ten podkład jest super, ale zobaczyłam jego wady, kiedy zaczęłam używać kilku innych: True Match L'oreal, Golden Rose, Pupa; jest od nich o wiele wiele gorszy,
-/+ jak na moje potrzeby krycie ok, bo raczej nie mam co kryć, ale jak już mam krostkę to radzi sobie, podejrzewam, że osoby z trądzikiem mogą oczekiwać czegoś więcej, ale i tak radziłabym wypróbować,
-/+ nie jest to najtrwalszy podkład na świecie, ale kilka godzin wytrzyma,

-nie współgra z niektórymi kremami, bazami, a u mnie to rzadkość,
-zdarza mu się rolować na tym samym kremie, na którym innym razem się nie roluje...
-czasem oksyduje, ale tylko czasem, nakładam też ciut podkładu na szyję i widzę to dopiero po kilku godzinach, ale muszę się patrzeć, nie sądzę, żeby inni ludzi mocno zwrócili na to uwagę,
-niezbyt wydajny, ani się spodziałam, a już go nie było, warto dodać, że nie używam dużo podkładu,
-trwałość... kilka godzin jest ok, a potem nie jest dobrze, u mnie to nie jest taki problem, bo nie mam dużo na zakrycia, gdyby ktoś miał, mógłby się wkurzyć, przy zmywaniu makijażu wacik jest prawie czysty

Gdybym nie spróbowała kilku innych podkładów, pewnie bym przy nim została. Jeśli chodzi o niższą półkę cenową, zdecydowanie wygrywa Golden Rose, potem Avon, L'oreal, itd. Lepsze wykończenie, trwałość.

Nie wiem co mam o nim myśleć.

Przedziwny podkład. Miałam go dwa razy. Za pierwszym razem wszystko było pięknie, cacy. Odcień najjaśniejszy, taki bardzo bardzo jasny beż bym powiedziała. Podkład nałożony, twarz matowa, nic nie ciemnieje, nie robią się plamy, z puderkiem wyglądał cacy. Zadowolona wykorzystałam go do końca. Potem miałam inny podkład, ale znów postanowiłam wrócić do tego. Drugie podejście. Nałożyłam podkład i po minucie ujrzałam okropną pomarańcz na twarzy z beznadziejnymi plamami. Szybko go zmyłam, bo wstyd wyjść z taką twarzą. Potem próbowałam różnych baz, kremów - nic, twarz pomarańczowa. No cóż, zostawiłam ledwo napoczęte opakowanie, które od jakiegoś pół roku stoi samotnie w łazience za doniczką z kaktusem, paląc się ze wstydu. Chciałabym do niego znów podejść, ale się boję. Boję!

Wykorzystała: kilka próbek

Najgorszy jakikolwiek miałam

Skusilam się na niego bo był niedrogi i byłam wtedy młodsza , i z cera bardziej problematyczna. Nie widziałam nic złego z początku dopiero po jakimś czasie zauważyłam że na mojej twarzy ma pomarańczowe kolory i od razu było widać jak się nie domalowalam. Bardzo szybko nie było go widać po godz znikał z twarzy nic a nic nie matowil. Puder z tej firmy też nic nie pomógł. Nie polecam z essence jest lepszy ale też nie powala. Jeśli oczekujecie dobrego krycia to na pewno nie w tym przypadku. Od kiedy napisałam ale to taki odstęp nawet 2 lata jak go nieużywam

Polki w mieście konturowanie oczu

Mój numer jeden na codzień

Produkt nie jest najwyższej jakości, aczkolwiek na codzień sprawdza się świetnie. Nie ciemnieje na twarzy, jak działo się poprzednimi testowanymi przeze mnie podkładami. Nie tworzy efektu maski, wręcz przeciwnie, daje bardzo naturalny efekt. Ma delikatne krycie, które raczej ma na celu wyrównanie kolorytu, niż zakrywanie nieprzyjaciół na naszej twarzy. Jest bardzo lekki, nie czuć go na buzi. Nie smuży i fajnie się rozprowadza. Efekt matu, to niestety brednie, ale po przypudrowaniu utrzymuje się wystarczająco długo. Porównywalny do kremów bb, rzadka kremowa konsystencja. Cena jest jak najbardziej adekwatna do produktu. Szkoda, że posiada tylko 3 odcienie.

Dobry

Używam go od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Nie jest to oczywiście podkład za 50 zł.
Ma średnie krycie, i nie jest super trwały. Wygląda jednak ładnie i super się dopasowuje do bladej cery. Nie jest pomarańczowy.
Nie zostawia smug i jest dosyć wydajny.

dobry

Tusz jest w porządku, aczkolwiek do najlepszy nie należy. Odcień ma różowy, jego konsystencja jest lepka, po nałożeniu na twarz. Poza tym jest kryjący i faktycznie matuje. Wolę jednak lżejsze podkłady niż ten. Plus za opakowanie z pompką i jest bardzo wydajny, wszystko z opakowania można wycisnąć.

Bardzo dobry

Jak za taką cenę, to jest świetny. Lekki, wydajny. Niektórzy twierdzą, że jest różowy, ale mi sprawdza się idealnie. Zapach przyjemny. Średnie krycie, ale dla niewymagajacej osoby, wystarczające.

Słabeusz

- pozostawia smugi na buzi,
- rzadka konsystencja
- nie kryje
- podkresla suche skórki
- nie matuje jak deklaruje producent.

Ciezko bylo mi go zuzyc, udalo się dzieki mieszaniu na dloni z innymi produktami,

Nie znazłam zalet tego produktu, moze poza niską ceną i wygodnym opakowaniem (pozwala zuzyc produkt do konca).

Beznadzieja

Podkład słabo kryje. Nie jest trwały i lubi się zważyć. Bardzo widoczny na skórze. Zostawia straszne smugi przez co nie da się go nakładać palcami. Nie zapycha i nie wysusza skóry. Nie wróciłabym do niego. Wyrzuciłam po tym jak popsuła się pompka.

Trwały podkład?

Moja skóra po nałożeniu tego podkładu wygląda zupełnie tak samo jak bez tego produktu. Nie nakładam go za mało, próbowałam nawet raz nałożyć go około 3x więcej niż normalnie, z marnym skutkiem.
Dlaczego więc "aż" dwie gwiazdki? Kupiłam najjaśniejszy odcień tego podkładu i dodaję go do innych w celu lekkiego rozjaśnienia. Jednak nawet w tym podkład nie jest idealny.

okropny

jeden z najgorszych podkładów jakie miałam
po pierwsze, ciemnieje o jakies 2-3 tony
jest okropnie lepki, jakby wgl nie miał zamiaru "osiąść" na skórze
nic nie kryje
nie polecam!

Odpada

Kupiłam na promocji Rossmanowskiej, żeby przetestować, więc nie muszę za mocno żałować.
Na plus:
+ ładne opakowanie,
+ pompka,
+ cena,
+ dostępność,
+ kolor 001 Ivory, ładny, jasny.

Minusy:
- strasznie płynna konsystencja,
- w ogóle nie stapia się ze skórą,
- nie idzie nałożyć pędzlem, ponieważ powstają straszne smugi, palce też odpadają,
- jest tak lekki, że w ogóle nie kryje.
Niestety ląduje w koszu :/