So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący (nowa wersja))

So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący (nowa wersja))

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

fluidy
z pompką
Krycie
lekkie

Wykorzystała: kilka próbek

Najgorszy jakikolwiek miałam

Skusilam się na niego bo był niedrogi i byłam wtedy młodsza , i z cera bardziej problematyczna. Nie widziałam nic złego z początku dopiero po jakimś czasie zauważyłam że na mojej twarzy ma pomarańczowe kolory i od razu było widać jak się nie domalowalam. Bardzo szybko nie było go widać po godz znikał z twarzy nic a nic nie matowil. Puder z tej firmy też nic nie pomógł. Nie polecam z essence jest lepszy ale też nie powala. Jeśli oczekujecie dobrego krycia to na pewno nie w tym przypadku. Od kiedy napisałam ale to taki odstęp nawet 2 lata jak go nieużywam

Mój numer jeden na codzień

Produkt nie jest najwyższej jakości, aczkolwiek na codzień sprawdza się świetnie. Nie ciemnieje na twarzy, jak działo się poprzednimi testowanymi przeze mnie podkładami. Nie tworzy efektu maski, wręcz przeciwnie, daje bardzo naturalny efekt. Ma delikatne krycie, które raczej ma na celu wyrównanie kolorytu, niż zakrywanie nieprzyjaciół na naszej twarzy. Jest bardzo lekki, nie czuć go na buzi. Nie smuży i fajnie się rozprowadza. Efekt matu, to niestety brednie, ale po przypudrowaniu utrzymuje się wystarczająco długo. Porównywalny do kremów bb, rzadka kremowa konsystencja. Cena jest jak najbardziej adekwatna do produktu. Szkoda, że posiada tylko 3 odcienie.

Dobry

Używam go od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Nie jest to oczywiście podkład za 50 zł.
Ma średnie krycie, i nie jest super trwały. Wygląda jednak ładnie i super się dopasowuje do bladej cery. Nie jest pomarańczowy.
Nie zostawia smug i jest dosyć wydajny.

Szczawińska

dobry

Tusz jest w porządku, aczkolwiek do najlepszy nie należy. Odcień ma różowy, jego konsystencja jest lepka, po nałożeniu na twarz. Poza tym jest kryjący i faktycznie matuje. Wolę jednak lżejsze podkłady niż ten. Plus za opakowanie z pompką i jest bardzo wydajny, wszystko z opakowania można wycisnąć.

Bardzo dobry

Jak za taką cenę, to jest świetny. Lekki, wydajny. Niektórzy twierdzą, że jest różowy, ale mi sprawdza się idealnie. Zapach przyjemny. Średnie krycie, ale dla niewymagajacej osoby, wystarczające.

Słabeusz

- pozostawia smugi na buzi,
- rzadka konsystencja
- nie kryje
- podkresla suche skórki
- nie matuje jak deklaruje producent.

Ciezko bylo mi go zuzyc, udalo się dzieki mieszaniu na dloni z innymi produktami,

Nie znazłam zalet tego produktu, moze poza niską ceną i wygodnym opakowaniem (pozwala zuzyc produkt do konca).

Beznadzieja

Podkład słabo kryje. Nie jest trwały i lubi się zważyć. Bardzo widoczny na skórze. Zostawia straszne smugi przez co nie da się go nakładać palcami. Nie zapycha i nie wysusza skóry. Nie wróciłabym do niego. Wyrzuciłam po tym jak popsuła się pompka.

Trwały podkład?

Moja skóra po nałożeniu tego podkładu wygląda zupełnie tak samo jak bez tego produktu. Nie nakładam go za mało, próbowałam nawet raz nałożyć go około 3x więcej niż normalnie, z marnym skutkiem.
Dlaczego więc "aż" dwie gwiazdki? Kupiłam najjaśniejszy odcień tego podkładu i dodaję go do innych w celu lekkiego rozjaśnienia. Jednak nawet w tym podkład nie jest idealny.

okropny

jeden z najgorszych podkładów jakie miałam
po pierwsze, ciemnieje o jakies 2-3 tony
jest okropnie lepki, jakby wgl nie miał zamiaru "osiąść" na skórze
nic nie kryje
nie polecam!

Odpada

Kupiłam na promocji Rossmanowskiej, żeby przetestować, więc nie muszę za mocno żałować.
Na plus:
+ ładne opakowanie,
+ pompka,
+ cena,
+ dostępność,
+ kolor 001 Ivory, ładny, jasny.

Minusy:
- strasznie płynna konsystencja,
- w ogóle nie stapia się ze skórą,
- nie idzie nałożyć pędzlem, ponieważ powstają straszne smugi, palce też odpadają,
- jest tak lekki, że w ogóle nie kryje.
Niestety ląduje w koszu :/

stare dobre czasy

Był to mój pierwszy podkład. Nie jest drogi więc łatwo się nauczyć na nim malować. Nie wróciłabym do niego teraz po kilku latach. Pamiętam jedynie, że jest wydajny i zapach pozostawiał dużo do życzenia.

Bardzo dobry

Bardzo dobrze się trzyma caly dzień na twarzy. Fajna konsystencja. Dobre krycie. Opakowanie pomysłowe gdyż od spodu pompka podnosi dno i dzieki temu wiemy ile podkładu zostało.