So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący (nowa wersja))

So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący (nowa wersja))

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

fluidy
z pompką

Dobry

Używam go od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Nie jest to oczywiście podkład za 50 zł.
Ma średnie krycie, i nie jest super trwały. Wygląda jednak ładnie i super się dopasowuje do bladej cery. Nie jest pomarańczowy.
Nie zostawia smug i jest dosyć wydajny.

dobry

Tusz jest w porządku, aczkolwiek do najlepszy nie należy. Odcień ma różowy, jego konsystencja jest lepka, po nałożeniu na twarz. Poza tym jest kryjący i faktycznie matuje. Wolę jednak lżejsze podkłady niż ten. Plus za opakowanie z pompką i jest bardzo wydajny, wszystko z opakowania można wycisnąć.

Bardzo dobry

Jak za taką cenę, to jest świetny. Lekki, wydajny. Niektórzy twierdzą, że jest różowy, ale mi sprawdza się idealnie. Zapach przyjemny. Średnie krycie, ale dla niewymagajacej osoby, wystarczające.

makijaż kreska

Słabeusz

- pozostawia smugi na buzi,
- rzadka konsystencja
- nie kryje
- podkresla suche skórki
- nie matuje jak deklaruje producent.

Ciezko bylo mi go zuzyc, udalo się dzieki mieszaniu na dloni z innymi produktami,

Nie znazłam zalet tego produktu, moze poza niską ceną i wygodnym opakowaniem (pozwala zuzyc produkt do konca).

Beznadzieja

Podkład słabo kryje. Nie jest trwały i lubi się zważyć. Bardzo widoczny na skórze. Zostawia straszne smugi przez co nie da się go nakładać palcami. Nie zapycha i nie wysusza skóry. Nie wróciłabym do niego. Wyrzuciłam po tym jak popsuła się pompka.

Trwały podkład?

Moja skóra po nałożeniu tego podkładu wygląda zupełnie tak samo jak bez tego produktu. Nie nakładam go za mało, próbowałam nawet raz nałożyć go około 3x więcej niż normalnie, z marnym skutkiem.
Dlaczego więc "aż" dwie gwiazdki? Kupiłam najjaśniejszy odcień tego podkładu i dodaję go do innych w celu lekkiego rozjaśnienia. Jednak nawet w tym podkład nie jest idealny.

okropny

jeden z najgorszych podkładów jakie miałam
po pierwsze, ciemnieje o jakies 2-3 tony
jest okropnie lepki, jakby wgl nie miał zamiaru "osiąść" na skórze
nic nie kryje
nie polecam!

Odpada

Kupiłam na promocji Rossmanowskiej, żeby przetestować, więc nie muszę za mocno żałować.
Na plus:
+ ładne opakowanie,
+ pompka,
+ cena,
+ dostępność,
+ kolor 001 Ivory, ładny, jasny.

Minusy:
- strasznie płynna konsystencja,
- w ogóle nie stapia się ze skórą,
- nie idzie nałożyć pędzlem, ponieważ powstają straszne smugi, palce też odpadają,
- jest tak lekki, że w ogóle nie kryje.
Niestety ląduje w koszu :/

stare dobre czasy

Był to mój pierwszy podkład. Nie jest drogi więc łatwo się nauczyć na nim malować. Nie wróciłabym do niego teraz po kilku latach. Pamiętam jedynie, że jest wydajny i zapach pozostawiał dużo do życzenia.

Bardzo dobry

Bardzo dobrze się trzyma caly dzień na twarzy. Fajna konsystencja. Dobre krycie. Opakowanie pomysłowe gdyż od spodu pompka podnosi dno i dzieki temu wiemy ile podkładu zostało.

W porządku dla młodej cery

Pierwszy raz kupiłam ten podkład w liceum. Używała go moja koleżanka i właśnie ona zapewniała mnie o jego pozytywnym działaniu. Miałam wtedy inny podkład, który niestety po manualnym oczyszczaniu u kosmetyczki drażnił moją cerę, dlatego postanowiłam kupić i przetestować Miss Sporty.

Zalety:
+ świetny dla osób z cerą wrażliwą i po inwazyjnych zabiegach;
+ nie powoduje podrażnień;
+ nie wysusza;
+ nie zapycha;
+ kolor 001 Ivory jest idealny dla mojej bladej cery i absolutnie nie ciemnieje w ciągu dnia;
+ przezroczyste, plastikowe opakowanie z pompką ułatwia dozowanie i łatwo określić ile zostało podkładu;
+ podkład nie brudzi ubrań;
+ buzia nie świeci się;
+ dostosowuje się do cery zarówno latem, jak i w zimie;
+ cena jest jak najbardziej w porządku;
+ jest naprawdę wydajny jak za tę cenę i przy codziennym stosowaniu (mnie wystarcza jedna pompka).

+/- krycie jest raczej słabe, warto mieć korektor;
+/- nadaje się dla młodej cery bez większych problemów;
+/- zapach (mnie się podoba, ale to kwestia gustu);

Wady:
- nie nadaje się na imprezy i większe wyjścia, ponieważ podkład nie jest super trwały;
- nowa wersja ma dosyć płynną konsystencję, ale niestety ciężko nałożyć go pędzlem, a co dopiero palcami;
- tworzy okropne smugi!

Nowe wersja produktu przypomina BB, nie podkład jako taki. Polecam osobom z młodą cerą bez problemów i tym, którzy chcą jedynie wyrównać koloryt twarzy.

Mieszane uczucie

Co do tego produktu mam mieszane uczucie. Używam go od kilku lat i jeszcze przed Bożym Narodzeniem 2015 bylam nim zachwycona bo skora wyglądała po nim świetnie, nie błyszczała się, dużo komplementów dostałam i pytań co mam na twarzy po cera jest świetna. Później testowalam inny podkład i po 4 miesiącach powróciłam do tego z Miss Sporty i coś się stało z nim. Ogólnie to nie jest tragiczny ale ciężko się rozprowadza, wysusza, podkreśla suche skórki i po kilku godzinach się zaczyna odznaczać na twarzy

Plusy
+cena
+dostępność
+butelka, dzięki temu że podnosi się dół to produkt zużywany jest do ostatniej kropli
+dobre krycie jeśli ktoś nie ma większych problemów z niedoskonałościami
+dobrze wyrównuje koloryt skóry
+wydajność (wystarcza na ok.3 miesiące przy codziennym stosowaniu)

Minusy
-ciężko się rozprowadza
-ok godziny 16(przy zaplikowaniu go o 7) jest już ledwo co widoczny
-mam wrażenie że jest bardzo widoczny
-wysusza mi skórę i podkreśla suche skórki

Tak czy siak jeśli ktoś nie ma problematycznej cery to polecam wypróbować bo cena nie jest aż tak wysoka