Polecamy: 3 DNI DO BIELI

So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący (nowa wersja))

So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący (nowa wersja))

Cena już od 14,88 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

fluidy
z pompką

Odpada

Kupiłam na promocji Rossmanowskiej, żeby przetestować, więc nie muszę za mocno żałować.
Na plus:
+ ładne opakowanie,
+ pompka,
+ cena,
+ dostępność,
+ kolor 001 Ivory, ładny, jasny.

Minusy:
- strasznie płynna konsystencja,
- w ogóle nie stapia się ze skórą,
- nie idzie nałożyć pędzlem, ponieważ powstają straszne smugi, palce też odpadają,
- jest tak lekki, że w ogóle nie kryje.
Niestety ląduje w koszu :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472131].usefull || 0 }}% pomocna.

stare dobre czasy

Był to mój pierwszy podkład. Nie jest drogi więc łatwo się nauczyć na nim malować. Nie wróciłabym do niego teraz po kilku latach. Pamiętam jedynie, że jest wydajny i zapach pozostawiał dużo do życzenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248668].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Bardzo dobrze się trzyma caly dzień na twarzy. Fajna konsystencja. Dobre krycie. Opakowanie pomysłowe gdyż od spodu pompka podnosi dno i dzieki temu wiemy ile podkładu zostało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246326].usefull || 0 }}% pomocna.

Party Make Up od Max Factor

W porządku dla młodej cery

Pierwszy raz kupiłam ten podkład w liceum. Używała go moja koleżanka i właśnie ona zapewniała mnie o jego pozytywnym działaniu. Miałam wtedy inny podkład, który niestety po manualnym oczyszczaniu u kosmetyczki drażnił moją cerę, dlatego postanowiłam kupić i przetestować Miss Sporty.

Zalety:
+ świetny dla osób z cerą wrażliwą i po inwazyjnych zabiegach;
+ nie powoduje podrażnień;
+ nie wysusza;
+ nie zapycha;
+ kolor 001 Ivory jest idealny dla mojej bladej cery i absolutnie nie ciemnieje w ciągu dnia;
+ przezroczyste, plastikowe opakowanie z pompką ułatwia dozowanie i łatwo określić ile zostało podkładu;
+ podkład nie brudzi ubrań;
+ buzia nie świeci się;
+ dostosowuje się do cery zarówno latem, jak i w zimie;
+ cena jest jak najbardziej w porządku;
+ jest naprawdę wydajny jak za tę cenę i przy codziennym stosowaniu (mnie wystarcza jedna pompka).

+/- krycie jest raczej słabe, warto mieć korektor;
+/- nadaje się dla młodej cery bez większych problemów;
+/- zapach (mnie się podoba, ale to kwestia gustu);

Wady:
- nie nadaje się na imprezy i większe wyjścia, ponieważ podkład nie jest super trwały;
- nowa wersja ma dosyć płynną konsystencję, ale niestety ciężko nałożyć go pędzlem, a co dopiero palcami;
- tworzy okropne smugi!

Nowe wersja produktu przypomina BB, nie podkład jako taki. Polecam osobom z młodą cerą bez problemów i tym, którzy chcą jedynie wyrównać koloryt twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246171].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucie

Co do tego produktu mam mieszane uczucie. Używam go od kilku lat i jeszcze przed Bożym Narodzeniem 2015 bylam nim zachwycona bo skora wyglądała po nim świetnie, nie błyszczała się, dużo komplementów dostałam i pytań co mam na twarzy po cera jest świetna. Później testowalam inny podkład i po 4 miesiącach powróciłam do tego z Miss Sporty i coś się stało z nim. Ogólnie to nie jest tragiczny ale ciężko się rozprowadza, wysusza, podkreśla suche skórki i po kilku godzinach się zaczyna odznaczać na twarzy

Plusy
+cena
+dostępność
+butelka, dzięki temu że podnosi się dół to produkt zużywany jest do ostatniej kropli
+dobre krycie jeśli ktoś nie ma większych problemów z niedoskonałościami
+dobrze wyrównuje koloryt skóry
+wydajność (wystarcza na ok.3 miesiące przy codziennym stosowaniu)

Minusy
-ciężko się rozprowadza
-ok godziny 16(przy zaplikowaniu go o 7) jest już ledwo co widoczny
-mam wrażenie że jest bardzo widoczny
-wysusza mi skórę i podkreśla suche skórki

Tak czy siak jeśli ktoś nie ma problematycznej cery to polecam wypróbować bo cena nie jest aż tak wysoka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228308].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra jakość, niska cena

Dobrze kryje, nie świecie się, długo się utrzymuje, nie tworzy efektu maski. Wygodny w aplikacji, wystarcza na długo nawet przy codziennym stosowaniu. Łatwo dostępny i niedrogi. Jak za taką cenę to jakość bardzo dobra :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212943].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Plusy :
* nie zostawia smug
* nie sprawia efektu maski
* jest lekki
* nie świeci się
* nadaje świeżości cerze
* dobra cena
* wydajny
Minusy:
* średnie krycie
* nie przyjemny zapach
* ciemniejsze kolory po nałożeniu stają się pomarańczowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209528].usefull || 0 }}% pomocna.

DZIA DO STWO

Mam go od roku dokładnie ale w 3/4 jest niezużyty. Po prostu koszmar. Na początku było w miarę okej, no ale wszystko dobre się kiedyś kończy. Jest strasznie gęsty, niezbyt przyjemnie pachnie, cholernie brudzi ubrania a do tego na twarzy jest pomarańczowy! Dodam że mam odcień medium i w sumie nic dobrego nie mogę o nim powiedzieć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172298].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Podkład dla niewymagającej cery
Plusy:
- utrzymuje sie na twarzy 8h
- dobre krycie
- nie zapycha
- przystępna cena
- przy codziennym stosowaniu starcza na 4 miesiace
Minusy:
- trochę ciemnieje na twarzy
- mala paleta kolorów
- nie matuje jakoś bardzo

Mam cerę trądzikową i mieszaną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170316].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt!

Szukałam jakiegoś taniego, kryjącego w miarę długo utrzymującego się podkładu. Właśnie taki znalazłam. Ten jest niesamowity!
Plusy:
+ długo się utrzymuje
+ nie świeci się (nawet na wf)
+ jest tani
+ łatwo dostępny (ja swój kupiłam w Rossmannie)
+ odcienie (mój to 001 Ivory)
+ doskonale się rozprowadza
Minusy:
Jak dotąd nie zauważyłam

Z pewnością kupię go nie raz

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104086].usefull || 0 }}% pomocna.