Odżywka wzmacniająca włosy witaminowo - ziołowa w ampułkach (stara wersja)

Odżywka wzmacniająca włosy witaminowo - ziołowa w ampułkach (stara wersja)

Pojemność 14 szt

Odżywka intensywnie wzmacniająca włosy w ampułkach zawiera kompleks witamin grupy B oraz zestaw ekstraktów roślin i olejków eterycznych znanych ze swych właściwości pobudzających wzrost włosów. Dobrano je tak, by odżywiały i wzmacniały żywe części włosów, czyli mieszki wraz z cebulkami włosowymi, a tym samym utrzymywały w zdrowym stanie i zapobiagały nadmiernemu wypadaniu włosów. Wyciąg z czarnej rzodkwi zawiera substancje stymulujące włosy do szybszego odrostu oraz wzmacniajace ich strukturę. Ekstrakt z ziela dziurawca wykazuje właściwości łągodzące. Ekstrakt z kłączy tataraku oraz olejek kolendrowy, a także dobrany kompleks witamin grupy B działają normalizujaco na gruczoły łojowe skóy i przetłuszczanie się włosów. Olejek z drzewa herbacianego oraz tymol stanowią jedne z najlepszych i najsilniejszych środków antyseptycznych, hamujac nadmierny rozwój mikroorganizmów w mieszkach włosowych - potencjalną przyczynę występowania łupieżu. Formułę ampułek wzbogacono o olej rycynowy oraz żel aloesowy, aby włosy nabrały gładkości i zdrowego połysku. Z każdym dniem stosowania preparatu włosy stają się mocniejsze i zdrowsze. Opakowanie stanowi 14-dniową kurację odżywczą skóry głowy i włosów.

Bardzo dobry!

Moje włosy pewnego dnia zaczęły wypadać.
Wypadały w bardzo dużych ilościach... zmartwiło mnie to. Jednak nie załamałam sie i poszłam do apteki ,zauważyłam tam te kapsułki. Kupiłam je i nie żałuje. Włosy wypadają mi sporadycznie. Kapsułki nie obciążają włosów wręcz przeciwnie - są ładnie uniesione u nasady. Zapach jak to seboradin dość specyficzny taki sam jaki posiada mgiełka jednak nie tak intensywny i po wyschnięciu znika. Kuracja starcza tak jak jest napisane na opakowaniu czyli na 14 dni. Wielkosć ampułek jak dla mnie aż za duża. Dla mnie jest to na +. Moja mama też zaczęła stosować te ampułki i jest zadowolona.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Super produkt !

Pewnego dnia włosy zaczęły wychodzić mi garściami. I z pewnością ich ilość przekraczała normę 50-100 włosów na dzień. Próbowałam różnych masek zanim polecono mi te ampułki, ale nic nie pomagało.

Gdy dostałam jedno opakowanie na próbę podchodziłam do tego sceptycznie, jak większość osób które zawiodły się na innych specyfikach. Jednak już po tygodniu moje podejście do tego produktu odwróciło się o 180 stopni.

Na opakowaniu przeczytałam, że ampułki nie tylko zmniejszają wypadanie włosów, ale również sprawiają, że stają się grubsze i mocniejsze. Ponad to wyczytałam również, że pomagają w walce z łupieżem! Więc coś specjalnie dla mnie :)

Już po tygodniu wypadanie włosów było mniejsze, oraz faktycznie miałam wrażenie że moje włosy są grubsze i mocniejsze. Gdy czesałam włosy wypadało mi ich bardzo mało w porównaniu z poprzednim stanem, zdecydowanie mieściło się to w normie!

Co do walki z łupieżem również mi pomógł. Przestał on być moim problemem. Oczywiście ampułki nie są tak pomocne jak np. konkretny szampon do walki z łupieżem, ale na pewno go zmniejszają i pomagają się go pozbyć na jakiś czas. Ponad to moje włosy o wiele mniej się przetłuszczały.

Co do zapachu, faktycznie na początku może drażnić, jednak po paru ampułkach staje się nawet przyjemny :)

Dla mnie dodatkowym plusem było to, że ampułki są małe i poręczne. Rozumiem, że niektórym użytkowniczkom to przeszkadza, bo są za mało wydajne na ich głowę, jednak jak dla mnie ilość płynu jest idealna, a nawet za duża :) Często jestem w rozjazdach i bardzo podobało mi się to, że mogłam bez problemu wrzucić parę ampułek do baaardzo wypchanej kosmetyczki !

Za 14 ampułek w mojej aptece zapłaciłam 32 zł. I uważam, że te 32 zł to dobrze wydane pieniądze :)

Zdecydowanie polecam ! Naturalny i pomocny kosmetyk !

Rewelacyjny !

Posiadam bardzo mocno rozjaśnione blond włosy, które jak powszechnie wiadomo z natury są "słabej jakości"
Wiadomo, że dodatkowa ingerencja farb bardzo je niszczy i osłabia.
W pewnym momencie włosy zaczęły wypadać mi garściami. Byłam tak załamana, że ograniczyłam ich czesanie do minimum.
Wtedy na pomoc ruszyła moja ciotka, która dała mi opakowanie Seboradinu.
Trochę specyfików już przetestowałam, żaden nie skutkował, więc i do tego byłam sceptycznie nastawiona.
Ale jakie było moje zdziwienie, gdy z dnia na dzień wypadało mi mniej włosów. Pokusiłam się o przedłużenie kuracji z 14 do 28 dni (po prostu kupiłam nowe opakowanie i zużyłam jedno po drugim). Problem zniknął. Wypadało mi dosłownie tyle włosów ile powinno, czyli 50-100.

Obecnie stosuję seboriadin do tej pory: co 2-3 miesiące robię sobie kurację "podtrzymującą efekt".
Problem wypadających nadmiernie włosów odszedł w zapomnienie ;)

Ten produkt jest po prostu rewelacyjny:
- Wiele osób uważa, iż ma drażniący zapach. Mnie jednak on odpowiada. Poza tym cuć go jedynie podczas aplikacji)
- Nie obciąża włosów
- Jest skuteczny !
- Łatwo się aplikuje

Jego minusy:
- Zoże być to cena (bo ok 30zł za 14 ampułek to nie jest jednak aż tak mały wydatek)
- Czasem jest problem z jego dostępnością (w mojej aptece trzeba go najpierw zamówić i odczekać 2-3 dni)

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

depilacja opóźnianie porostu włosów

srednio

przez jakis okres wypadaly mi wlosy , zawsze kupywalam ampulki z firmy "farmona" a wtedy kupilam te, no nie wiem czy one wogole dzialaja , moze w jakims malym stopniu :)
-zapach drazniacy strasznie :)
-jakby za mocne bo mialam wrazenie ze "pali mi glowe "
-wlosy wypadaly nadal
jakos do nich nie jestem przekonana :)

Ilość zużytych opakowań: 1 cale zuzyte

Trudno powiedzieć

Kupiłam ampulki wraz z maska i szamponem ?Seboradin aby uratować moje cieniutkie, delikatne włosy przed wypadaniem.

Zapach męskiej starodawnej wody kolońskiej, mi nie przeszkadzał ale męzowi juz tak ;)

Sposób użycia tu mam najwięcej uwag
- nabierałam kroplomierzem, żeby dokładniej rozprowadzić na skórze głowy
- sama ampulka bardzo nieporęczna
-wcierając zawartość tak jak pisze producent, sporo włosów zostawało na palcach :(

Nie zauważylam widocznego wzmocnienia włosów. Nie ma tez regeneracji, raczej alkohol jeszcze bardziej je wysuszył i sprawil, że sa jeszcze bardziej podatne na łamanie i uszkodzenia.

Dodatkowo stosuje tez inne kuracje wzmacniające i nie jestem w stanie stwierdzić, czy to akurat te ampulki spowodowały wysyp baby hair. Podejrzewam, że niekoniecznie ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 całę

Cudo! Fenomen! Wstrzymał exodus moich włosów.

Jest to jedyny produkt który mi pomógł. Naprawdę działa, wcześniej włosy wychodziło mi dosłownie garściami, stosowałam wiele kosmetyków (łącznie z Vichy Dercos) ale nie pomagało.
Raz jeszcze mogę zaznaczyć że po mojej dłuugiej walce z wypadaniem włosów (wizyty u dermatologów kończyły się ,,zapisaniem" jakiś cudownych suplementów diety po 120 zł za paczkę lub zaleceniem ,,mniej stresu"), jest to jedyny środek który naprawdę zatrzymał masowe wypadanie moich włosów.
Na dodatek symuluje wyrastanie nowych włosów co jest niezwykle budujące.
Jedynymi minusami są zapach oraz aplikacja (te fiolki nie są zbyt poręczne).
Niestety trzeba także pamiętać że tego typu produkty początkowo wzmagają jeszcze wypadanie włosów, co jest efektem stymulacji cebulek włosowych. Ale mimo wszystko nie ma się czego bać bo finalnie efekty są bardzo widoczne.
Wracam do niego za każdym razem kiedy moje włosy są osłabione.

Ilość zużytych opakowań: trzy

na wypadanie włosów- dobre

oczekiwałam po tych ampulkach czegoś więcej ale w jednym mi pomogły- otóż moje włosy wypadały garściami a te ampułki na tyle pomogły ze póki co nie mam tego problemu.
Nie zauważyłam żeby zmniejszyły przetłuszczanie włosów a także żeby włosy po nich szybciej rosły.
Dlatego daje 4,5 gwaizdki bo zwalczyły do końca jeden mój problem

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Działanie bardzo dobre

Ten kosmetyk nie należy do moich ulubionych, głównie ze względu na zapach i lekkie przetłuszczanie włosów po zastosowaniu go. Jednak działa naprawdę dobrze, wzmacnia włosy, są naprawdę piękniejsze, zdrowsze i mniej wypadają. Chyba nawet trochę szybciej rosną. Warty jest wydanych pieniędzy. Jednak nie wiem, czy kupię ponownie, bo mam już faworyta w tej kategorii, a ten zapach naprawdę mnie odstręcza. Plus dla producentów, że zmienili opakowanie na ampułki zamykane zatyczką, już nie trzeba się kaleczyć przy odłamywaniu. Jeśli ktoś nie jest nadwrażliwy na pewne ziołowe zapachy tak jak ja, polecam z czystym sercem.

Ilość zużytych opakowań: około 4-5 całych, wraz ze starą wersją

nic nie dał :/

Używałam 14 dni tak jak zalecili, i włosy mi wypadają chyba jeszcze bardziej, nie są jakoś super wzmocnione czy mega zdrowe.... kupiłam za 27 60 zł w aptece.. Kiedyś zaoszczedze i kupie 2 naraz, może wtedy coś da...
akurat zapach zioł lubie, nie jest taki zły.

Używam tego produktu od: 15 dni

Niesamowite efekty

Bardzo dobry produkt. Włosy po jego stosowaniu są lśniące, mają piękny kolor, miękkie i elastyczne. Podatne na układanie. Zapach jest do przejścia, chociaż początki nie były łatwe. Najważniejszą rzeczą jaką zawdzięczam kuracji to to, że w zupełności pozbyłam się problemów ze skórą głowy, z którymi zmagałam się od około pół roku. Ja zapłaciłam 24,90 w promocji, ale z tego co wiem to cena regularna tego produktu to 39,90. Na pewno będę powtarzać kurację, bo efekty są nieziemskie. Nigdy nie miałam fajniejszych włosów!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Godny polecenia

Ampułki są bardzo proste w aplikacji. Ja po zdjęciu koreczka wmasowuję w skórę głowy odwróconą ampułką i w ten sposób płyn dociera do wszystkich osłabionych cebulek. Stosowałam już kilkakrotnie i za każdym razem skutecznie hamował wypadanie włosów. Zapach jest ziołowy, więc do przeżycia. Ładne, kobiece opakowanie. Mam farbowane włosy, jednak ten produkt nie osłabia intensywności koloru. Raczej wysusza włosy u nasady, niż przetłuszcza. Pani w aptece porównała mi skład seboradinu(30zł) z ampułkami vichy(160zł) i różnica była praktycznie żadna. Nie warto więc przepłacać tylko po to, żeby zapłacić za firmę.

hymmm

jak zalecono na opakowaniu, stosowałam 14 dni...
I muszę powiedzieć że włosy tylko trochę mniej wypadały (oczywiście w trakcie trwania kuracji, potem wszystko praktycznie wróciło do normy:/). szybszego wzrostu nie zauważyłam, okrrropnie pachnie, ale to da się wytrzymać, poza tym nie obciąża ani nie wysusza, nie jest drogi, ja zapłaciłam za niego 26zł...
spróbuję kupić od razu 2 opakowania i stosować przez miesiąc, może wtedy uzyskam oczekiwane rezultaty

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:jedno