Biosilk, Style, Beach Texture Spray (Spray do stylingu fal i loków)

Biosilk, Style, Beach Texture Spray (Spray do stylingu fal i loków)

Farouk BioSilk Beach Texture to doskonały spray stylizacyjny, wzbogacony o naturalny jedwab, witaminy, odżywcze sole i ekstrakty z ziół. Pozostawia włosy lekkie, miękkie i pełne objętości. Pozwala wyczarować z włosów naturalnie wyglądające , kuszące blaskiem fale.

utrwalające, wygładzające, nadające objętość
zapachowa, hipoalergiczna
Utrwalenie
średnie
inne, podkreślające skręt włosów
płyn
lekkie
w sprayu

Plącze, wysusza i robi z włosów siano.

Kolejny spray solny, który robi krzywdę. Jedyny plus to nawet ładny zapach tego produktu. Dała mi go koleżanka, bo jej się nie sprawdził i myślałyśmy ze może mi przypasuje. Nie, nie przypasował. Mam bardzo długie włosy, lekko falujące. Ten sprawy nie zrobił nic tylko mi je posklejał, wysuszył i w ogóle włosy moje po nim nadawały się tylko do umycia. Już po jedynym użyciu spuszył włosy. Okropny, a rzekomy jedwab w składzie to pic na wodę!

fajny

super sprawdzał mi się do wydobycia loków. Na pewno nie ma co stosować go na suche włosy, bo będzie sklejał i usztywniał. Ale kiedy spryskamy włosy wilgotne i będziemy je ugniatać ( najlepiej przez ręcznik, bo lepi się do palców) to już efekt jest naprawdę wow. Miałam po nim największy skręt jaki udało mi się osiągnąć, włosy nie były przeciążone. Niestety przez zawartość soli wysusza włosy. Cena dla niektórych może być nie do przeskoczenia

włosy do ponownego mycia !

włosy wyglądają jak tłuste, zlepione, jakbym nie myła ich z tydzień. musiałam ponownie umyc wlosy,a produktu nie uzyje juz nigdy wiecej. pieniadze wylane w bloto :(

Ilość zużytych opakowań: nie skończone pierwsze

Generalnie robi jedno wielkie NIC

Ja sie pytam gdzie są te wszystkie efekty o których tak zapewnia producent?
Jak dla mnie kompletnie nic nie robi ten produkt i na jedno by wyszło czy pomoczyłam włosy tym czy wodą. Ba, woda nawet lepszy efekt, bo jakoś się poskręcały. Jedyne co jest godne uwagi w tym produkcie to zapach, ale co mi po nim skoro nie ma kompletnie żadnych właściwości. No i pudełko dość poręczne, na dzień dzisiejszy wlałam tam wodę i jak potrzebuję podrasować loki to właśnie go używam spryskując włosy.
Dla mnie produkt kompletnie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

i gdzie te loki pytam się???

To coś nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Mam lekko falowane włosy, po nałożeniu tego czegoś zamiast loków i fal miałam na głowie puszap, w dodatku sztywny jak drut.
Badziew na 102, przetłuszcza włosy po pół dnia i nie działa nic dobrego. Niezależnie czy się napryska dużo czy mało. W dodatku pachnie nieciekawie, do tego wysoka cena.
Jeżeli się zastanawiacie nad innymi odżywkami czy sprayami tego producenta, lepiej zastanówcie się nad czymś innym. Szczerze nie polecam.

sredni produkt w stosunku do ceny

kupilam z racji promocji w rossmannie. mam falowane wlosy bardzo podatne na przerobki, nie uzywam zadnych lakierow ani zeli czy pianek. zamysl biosilka fajny - popsikamy sobie wlosy a one zaczna sie ksztaltowac w beach waves. tylko ze w zasadzie nie wiem co mam z tym produktem zrobic. fale a nawet loczki na wlosach mam. ale jakie.... posklejane i okropnie suche. nie tego oczekiwalam dobrze ze wydalam tylko 20 zl a nie wiecej. ostatnio nawet zaaplikowalam na wlosy ( moze slonce spotegowalo efekt) wyszedl wielki koltun jakby piorun trzasnal w moje wlosy. nastepnego dnia mylam wlosy bo ilosc spuszonych wlosow nie pozwalala mi z nimi nic zrobic.

Używam tego produktu od: czerwiec 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 opaowanie

przez chwilę mój ulubiony ;)

Mam bardzo mocno kręcone włosy. Próbowałam juz mnóstwa produktów podkreslających skręt. Produkt biosilka jest obecnie moim ulubieńcem.

Plusy:
+podkreśla skręt,
+ nadaje moim wlosom mega objętość, włosy nie są oklapnięte i obciążone(żaden inny produkt tak ich nie unosi),
+pięknie pachnie,
+dość wydajny.

Minusy:
-łatwo można z nim przesadzić (włosy wydają sie wtedy nieco posklejane),
-wysusza włosy (nie stosuję go więc po każdym myciu),
-cena dość zabójcza,
- po dłuższym okresie stosowania moje włosy przestały na niego reagować.

Produkt stosuje juz od roku. Jestem w trakcie 3 opakowania.
Dodam, że najlepiej nakładać go na bardzo mokre wlosy (nawilzone wczesniej odzywką do splukiwania) i potem je pougniatać. Daje wtedy najlepsze efekty.
Nigdy nie spryskujemy nim włosów suchych! Jego tajemnica tkwi w umiejętnym nakładaniu i niestosowaniu go przez długi czas, bez przerwy.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

mega rozczarwanie

Najgorszy kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam. Wlosy po uzyciu wyglądają gorzej niż suszone wiatrem na plaży- sianowate, napuszone , suche i sztywne zamiast loków - strąki. Próbowałam na różne sposoby, na suche, wilgotne, mokre wlosy i za kazdym razem efekt identyczny. Nie wiem kto to wypuścił na rynek ale tak tragicznego kosmetyku jeszcze nie miałam. Rzekomy jedwab, który niby występuje w składzie to jakaś pomyłka bo włosy nie dość, że się wręcz wyprostowały to jeszcze są jakby po starej trwałej- suche i sztywne. Dałam ten spray koleżance ale oddała mi po tygodniu bo u niej bylo to samo. Tandeta za duże pieniądze

Używam tego produktu od: kilka razy uzyłam

nie tego się spodziewałam:/

gdzie są loki???

Kupiłam w promocji, ale i tak jestem zawiedziona.

Mam włosy trochę za ramiona, mocno wycieniowane, więc myslałam, że będzie fajny efekt...a tu nic. Dodam, że pod wpływem wilgoci i deszczu moje włosy lubią się kręcić. Dlatego liczyłam że będzie super efekt.
Uzyłam raz zgodnie z instrukcją - tzn.obficie...i efekt był taki że może i były troszkę pokręcone ale w dotyku były szorstkie i miałam wrażenie, że klejące, co jednocześnie pozostawiało na moich rękach nieprzyjemny i drażniący efekt suchych rąk. Mam tendencje do ciągłego dotykania włosów:p więc musiałabym je ciągle myć:P Ogólnie nie było zbyt przyjemnie:/ A włosy po paru godzinach wyprostowały się i oklapły.
Natomiast kiedy użyłam mniej sprayu, efekt naturalnych fal utrzymuje się może przez godzinę, potem włosy się prostują i są oklapnięte:/
jedynym plusem jest to, że włosy się błyszczą, ale nie tego oczekiwałam...od tego są inne preparaty.
Drugą gwiazdkę daję za zapach.
Ale i tak go już nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego opakowania-167 ml

słaby

Nie spodziewałam się, że produkt z serii Biosilk może być aż tak słaby. Udało mi się go kupić w promocji -50% toteż stratna bardzo nie jestem niemniej...

Mam długie, gęste włosy, które naturalnie się falują. Większość tego typu produktów do stylizacji radzi sobie z nimi mniej lub bardziej. Ten spray dawał bardzo mały efekt - nie pogłębiał skrętu lub jedynie na krótki czas, nie stylizował loków. Trzeba było użyć naprawdę sporej ilości produktu aby jakikolwiek efekt był widoczny. Na plus mogę policzyć jedynie, że nie obciąża włosów i nie usztywnia ich czy też oblepia.

Tak naprawdę największym plusem tego produktu jest jego opakowanie z doskonałym dozownikiem. Idealnie rozpyla on spray bardzo gęstą mgiełką i pokrywa włosy równomiernie. Opakowanie zostawiłam i przelewam do niego inne produkty do stylizacji, jest chyba najlepsze na rynku.

Słaby produkt jednak ze względu na brak właściwości niszcząco-oblepiających oraz świetne opakowanie dam **.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie nie nie

ale tandeta, tyle kosztuje a nic nie robi z włosami. Są bardziej napuszone, sianowate i sztywne, to chyba przez sól w składzie. Włosy mam kręcone, ale nie sprężynki więc nie potrzebuje bardzo dużej stylizacji, ale chyba lepsze są zwykłe żele niż ten produkt. Nie polecam, tylko ładnie pachnie i wygodne jest opakowanie. Szkoda:(

Rozczarowanie

Z bólem serca stwierdzam, że ten kosmetyk bardzo mnie zawiódł. Nie spodziewałam się niesamowitego efektu, ale w ogóle jakiegoś efektu.
Na plus jest zapach.
Na minus działanie, a raczej jego brak. Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Dodam, że to subiektywna ocena. Moje włosy są bardzo długie i jest ich dużo, więc może to "cudo" dlatego sobie z nimi nie radzi.