IsaDora, Volume & Shine (Pomadka nawilżająca)

IsaDora, Volume & Shine (Pomadka nawilżająca)

Pomadka nawilżająca do ust dzięki zawartości witaminy E, pantenolu oraz filtrów UVA i UVB głęboko nawilża, pielęgnuje i chroni usta. Nieperfumowana.

Cena: 42 zł

Przyjemna.

Dostałam ją w prezencie, z czego bardzo się cieszę. Sama celuję raczej w szminki z nieco niższej cenowo półki, ale posiadanie i używanie szminek tego pokroju - z tendencją wzrostową ;) - to jest to, co lubię najbardziej.
Ta pomadka przypomina mi raczej błyszczyk, jest taka lekka i miękka w konsystencji. Sunie się po ustach praktycznie sama, pozostawiając je super lśniące. Przez to niestety nie jest zbyt trwała, ale pomadki nawilżające generalnie mają to co siebie, nie z trwałości nie słyną.
Ze względu na skład będzie świetna na lato- wit. E, pantenol i filtry UV to są substancje zdecydowanie porządane, kiedy słońce nas nie oszczędza.
Mój kolor również jest typowo letni- może nie widać tego za bardzo na zdjęciach, ale to taka wesoła, truskawkowa czerwień. Ze wszystkich zdjęć pierwsze najlepiej oddaje jej wygląd w świele dziennym. To nr to 25- juicy red. Przejrzała truskawka ze złotymi drobinkami.
Zapach praktycznie niezauważalny, musiałam specjalnie ją powąchać, żeby móc cokolwiek w tym temacie napisać, a to dobrze o tej pomadce świedczy- nie przepadam za mocnymi, chemcznymi i tandetnymi zapachami w kosmetykach do ust. Zapach jest bardzo, bardzo delikatnie słodko-cytrusowy. Producent w tym wypadku trafił idealnie w punkt.
Nie daję jednak 5 gwiazdek, bo... kurcze, w ofercie Avonu znajdziemy praktycznie to samo o połowę taniej. Rzucać się nadmiernie nie zamierzam, bo nie wydałam na nią ani grosza, a prezent uważam za udany, ale to nie jest pomadka niezastąpiona.
Niemniej jednak, polecam- jeśli te 20 zł w górę czy w dół nie ma dla kogoś znaczenia.

Używam tego produktu od: właściwie, to od grudnia

lubię ją

Mam kolor Frosty Amethyst (nr 35)i jest to szminka, której akurat używam do pracy, stonowany róż trochę ciemniejszy niż usta, dyskretny połysk - bardzo mi się podoba.
Fajnie gładziutko się rozprowadza, nie pozostawia jakichś niemiłych warstw na ustach. Nawet dosyć trwała (aż do posiłku), dobrze nawilża.
Ogólnie bardzo ja lubię, może skuszę się jeszcze na jakąś, bo podobały mi się też inne odcienie.
Jedyną wadą jest opakowanie - tak skonstruowane, że gdy wykręcam pomadkę to czasem lekko zarysowuje mi ją po bokach. Sztyft powinien byc stabilniej umocowany.