Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lady Speed Stick, 24/7 Fruity Splash, Deodorant Gel (Antyperspirant w żelu)

Lady Speed Stick, 24/7 Fruity Splash, Deodorant Gel (Antyperspirant w żelu)

Ma bardzo przyjemny, owocowy zapach, który utrzymuje się przez całą dobę oraz skutecznie likwiduje przykry zapach potu.
Konsystencja żelowa sprawia, że jest bardzo wydajny. Jest przezroczysty, nie zawiera pudru i nie plami ubrań.

ochronne, zapachowe
w sztyfcie
50 - 100ml
Skóra
normalna, sucha

Bardzo go lubie

Uwielbiam ten antyperspirant!
Nawet przy wzmozonym wysilku fizycznym blokuje wydzielanie sie nieprzyjemnego zapachu,dziala przez caly dzien,jest wydajny,latwo sie go aplikuje,przyjemnie pachnie i ma dobra cene. polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592146].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Moim zdaniem najlepszy antyperspirant. Dobra alternatywa dla niewysychających produktów w kulce i tych w spray'u, które zostawiają białe smugi na odzieży. Odświeża, zapobiega nadmiernemu poceniu się i ładnie pachnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1581146].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Antyperspirant ma konsystencję galaretowatą, o zapachu owocowym.
Zapach utrzymuje się na jakiś czas.
Nie podrażnia skóry ,nie uczula jej, nie zostawia białych plam.
Czy chroni przed potem ? niestety nie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575616].usefull || 0 }}% pomocna.
Peeling do ciała

Dla niewymagających.

+ wygodna i przyjemna dla skóry pod pachami żelowa postać
+ nie plami ubrań
+ łatwo się rozsmarowuje
+ nie klei się, choć nadmiar odciskam chusteczką
+ proste dozowanie
+ delikatny
+ przyjemnie pachnie
+ cena

+/- ochrona na poziomie umiarkowanym, wystarczające do osób o niskiej, bądź średniej potliwości
+/- przy normalnej aktywności nie wymagającej dużego wysiłku chroni przez cały dzień

- niestety, dosyć niewydajny, sztyfty, kulki wystarczają na dłużej

Cztery minus.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370981].usefull || 0 }}% pomocna.

10/10

Nienawidzę dezodorantów w sprayu, po których aż sypie się z Ciebie talk. Ten dezodorant ma fajną formułę żelu, szybko wysycha, nie zostawia białych plam. Skutecznie chroni, a przyjemny zapach utrzymuje się cały dzień. Jedyny mini minus to brudzące się opakowanie, ale da się to przeboleć :-)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370771].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmm

Miałam już różne wersje tego dezodorantu i moim zdaniem niewiele się od siebie różnią.
- ładnie pachną
- są wydajne i niedrogie
- nieco niwelują brzydki zapach, ale delikatnie tylko i nie zadziałają jakoś znacząco na potliwość
Największym minusem jest to, że dezodorant jest w formie żelowej, która bardzo długo zasycha co mi mocno przeszkadza. Ot, zwykły dezodorant. Jak ktoś ma większy problem z poceniem się to na pewno Lady Speed to za mało. Ja będę próbowała czegoś innego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321691].usefull || 0 }}% pomocna.

Obecnie uzywam

Obecnie uzywam tego antyperspirantu i wydaje mi się, że utrzymuje świeżość dość długo. Ładnie pachnie, jest wygodny w aplikacji. Długo się wchłania przez co brudzi ubrania pod pachami. Opakowanie ładne, poręczne. Cena przystepna. Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264121].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Lady Speed Stick używam od kilku ładnych lat i jest dla mnie jak narazie numer 1!

PLUSY:
+ bardzo długo utrzymuję się na skórze (po porannej aplikacji, chroni mnie cały dzień)
+ przyjemny lekki zapach
+ niepodrażnia skóry
+ cena ( od 7 do 10 zł)

MINUSY:
- zawiera aluminium (niestety jak 99,9 % antyperspirantów) który wchodzi w reakcję z potem i zostawia żółte plamy na białych bluzkach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260876].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia, ale dlaczego?

Dawno temu,gdy uczęszczałam do gimnazjum używałam antyperspirantów tej marki i byłam całkiem zadowolona. Nie mam pewności, dlaczego ten specyfik w tym momencie tak zachowuje się na mojej skórze. A mianowicie zasycha tworząc białą powłokę, która okropnie się osypuje!!! Musiałam po każdej aplikacji ścierać tą warstwę, co z kolei skutkowało osłabieniem jego właściwości przeciwpotnych. Właściwie chronił mnie przez bardzo krótki czas, może 2-3 godziny.
Moje spostrzeżenia są sprzeczne z większością opinii tego kosmetyku na kwc, więc być może kupiłam jakiś stary egzemplarz? Zużyłam go ze względu na ekonomiczne i ekologiczne podejście, ale nie mogłam się doczekać kiedy się skończy.Jednak nie zamierzam ryzykować, dlatego nie kupię więcej antyperspirantu w sztyfcie tej marki. Cena i wydajność porównywalna do innych drogeryjnych antyperspirantów.
Jedna gwiazdka za przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125986].usefull || 0 }}% pomocna.

Super super super ! :)

Jak dla mnie bardzo dobry antyperspirant :) to jeden z nielicznych takich preparatów który zrobił na mnie dość spore pozytywne wrażenie

PLUSY:

- Wydajny
- Ładny zapach
- Dobra cena
- Nie podrażnia ( spokojnie stosuję go nawet po depilacji)
- świetna ochrona przed poceniem się
- Najważniejszy plus dla mnie nie brudzi ubrań :)

Także podsumowując ? :D rewelka... pomimo że stosuję go naprawdę codziennie jedno opakowanie starcza mi spokojnie na 1,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 średnie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038877].usefull || 0 }}% pomocna.