Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Lady Speed Stick, 24/7 Fruity Splash, Deodorant Gel (Antyperspirant w żelu)

Lady Speed Stick, 24/7 Fruity Splash, Deodorant Gel (Antyperspirant w żelu)

Cena już od 10,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ma bardzo przyjemny, owocowy zapach, który utrzymuje się przez całą dobę oraz skutecznie likwiduje przykry zapach potu.
Konsystencja żelowa sprawia, że jest bardzo wydajny. Jest przezroczysty, nie zawiera pudru i nie plami ubrań.

ochronne, odświeżające
w sztyfcie
50 - 100ml
Skóra
normalna, sucha

Dla niewymagających.

+ wygodna i przyjemna dla skóry pod pachami żelowa postać
+ nie plami ubrań
+ łatwo się rozsmarowuje
+ nie klei się, choć nadmiar odciskam chusteczką
+ proste dozowanie
+ delikatny
+ przyjemnie pachnie
+ cena

+/- ochrona na poziomie umiarkowanym, wystarczające do osób o niskiej, bądź średniej potliwości
+/- przy normalnej aktywności nie wymagającej dużego wysiłku chroni przez cały dzień

- niestety, dosyć niewydajny, sztyfty, kulki wystarczają na dłużej

Cztery minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370981].usefull || 0 }}% pomocna.

10/10

Nienawidzę dezodorantów w sprayu, po których aż sypie się z Ciebie talk. Ten dezodorant ma fajną formułę żelu, szybko wysycha, nie zostawia białych plam. Skutecznie chroni, a przyjemny zapach utrzymuje się cały dzień. Jedyny mini minus to brudzące się opakowanie, ale da się to przeboleć :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370771].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmm

Miałam już różne wersje tego dezodorantu i moim zdaniem niewiele się od siebie różnią.
- ładnie pachną
- są wydajne i niedrogie
- nieco niwelują brzydki zapach, ale delikatnie tylko i nie zadziałają jakoś znacząco na potliwość
Największym minusem jest to, że dezodorant jest w formie żelowej, która bardzo długo zasycha co mi mocno przeszkadza. Ot, zwykły dezodorant. Jak ktoś ma większy problem z poceniem się to na pewno Lady Speed to za mało. Ja będę próbowała czegoś innego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321691].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja zalety

Obecnie uzywam

Obecnie uzywam tego antyperspirantu i wydaje mi się, że utrzymuje świeżość dość długo. Ładnie pachnie, jest wygodny w aplikacji. Długo się wchłania przez co brudzi ubrania pod pachami. Opakowanie ładne, poręczne. Cena przystepna. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264121].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Lady Speed Stick używam od kilku ładnych lat i jest dla mnie jak narazie numer 1!

PLUSY:
+ bardzo długo utrzymuję się na skórze (po porannej aplikacji, chroni mnie cały dzień)
+ przyjemny lekki zapach
+ niepodrażnia skóry
+ cena ( od 7 do 10 zł)

MINUSY:
- zawiera aluminium (niestety jak 99,9 % antyperspirantów) który wchodzi w reakcję z potem i zostawia żółte plamy na białych bluzkach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260876].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia, ale dlaczego?

Dawno temu,gdy uczęszczałam do gimnazjum używałam antyperspirantów tej marki i byłam całkiem zadowolona. Nie mam pewności, dlaczego ten specyfik w tym momencie tak zachowuje się na mojej skórze. A mianowicie zasycha tworząc białą powłokę, która okropnie się osypuje!!! Musiałam po każdej aplikacji ścierać tą warstwę, co z kolei skutkowało osłabieniem jego właściwości przeciwpotnych. Właściwie chronił mnie przez bardzo krótki czas, może 2-3 godziny.
Moje spostrzeżenia są sprzeczne z większością opinii tego kosmetyku na kwc, więc być może kupiłam jakiś stary egzemplarz? Zużyłam go ze względu na ekonomiczne i ekologiczne podejście, ale nie mogłam się doczekać kiedy się skończy.Jednak nie zamierzam ryzykować, dlatego nie kupię więcej antyperspirantu w sztyfcie tej marki. Cena i wydajność porównywalna do innych drogeryjnych antyperspirantów.
Jedna gwiazdka za przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125986].usefull || 0 }}% pomocna.

Super super super ! :)

Jak dla mnie bardzo dobry antyperspirant :) to jeden z nielicznych takich preparatów który zrobił na mnie dość spore pozytywne wrażenie

PLUSY:

- Wydajny
- Ładny zapach
- Dobra cena
- Nie podrażnia ( spokojnie stosuję go nawet po depilacji)
- świetna ochrona przed poceniem się
- Najważniejszy plus dla mnie nie brudzi ubrań :)

Także podsumowując ? :D rewelka... pomimo że stosuję go naprawdę codziennie jedno opakowanie starcza mi spokojnie na 1,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 średnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038877].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeju jeju :))

Kupiłam go dosyc przypadkowo, raczej nie zdarza mi sie kupic dwa razy tego samego antyperspirantu. Caly czas jestem na etapie poszukiwan mojego ideału i musze przyznac, ze "panienka" speed jest bardzo bliska. Skusilam sie na "nią" dosyc przypadkowo, byla na promocji w Rossmannie. Mam male problemy z potliwoscia, szczegolnie w sytuacjach streesujacych. Probowalam kulek, sztyftow, aerozoli... Dzialaly na krotko, zas ten antyperspirant bardzo mile mnie zaskoczyl. Pieknie pachnie (uwilebiam owocowe zapachy), a przy tym nie jest nachalny, nie zaburza zapachu moich perfum. Robi co ma robic, czyli chroni przed brzydkim zapachem, kosztuje niewiele, latwodostepny... Cud miod :) Zostaje przy nim dluzej, polecam.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038858].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy antyperspirant w żelu

Bardzo dobry antyperspirant.
plusy:
+ działanie i trwałość (zaaplikowany rano chroni mnie cały dzień przed poceniem)
+ zapach
+ nie podrażnia (nawet po nałożeniu zaraz po ogoleniu paszek)
+ wydajność

Mały minusik za to że trzeba chwilę czekać aż wyschnie ale coś za coś :)

Polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021965].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodne Lady Speed Stick

Antyperspirantów w żelu Lady Speed Stick zaczęłam używać jakieś dwa lata temu. Fakt, że jestem im wierna już tak długi czas jasno chyba obrazuje, że je lubię. Ten owocowy miałam jednak ostatnio dopiero po raz pierwszy.

Po pierwsze - skład, opakowanie, obietnice producenta

Opakowanie jest wygodne i nie wygląda nieestetycznie. Po ściągnięciu zatyczki widzimy folię, którą należy oderwać, aby „dobrać” się do produktu. Żel wydobywa się przez małe dziurki. Łatwo utrzymać to wszystko w czystości i higienie, wystarczy po użyciu przetrzeć tę część chusteczką lub papierem toaletowym.
Jeżeli chodzi o skład, to nic groźnego mi się tutaj w nim w oczy nie rzuca. Obietnice? Dwudziestoczterogodzinna ochrona przed potem i nieprzyjemny zapachem.

Po drugie - gdzie i za ile?

Bez promocji zapłacimy za niego dziesięć złotych. Do kupienia w drogeriach oraz supermarketach.

Po trzecie - działanie!

Dużo dziewczyn narzeka na jego konsystencję. Nie rozumiem dlaczego. Jest to żel, więc wiadomo, że trzeba odczekać dobrą chwilę zanim się wchłonie. Do posmarowania całej pachy wystarczy przekręcić pokrętełko o połowę, zresztą widzimy gołym okiem, ile produktu się wydobywa.
Jeżeli założymy ubranie już po tym, gdy kosmetyk się wchłonie, nie musimy przejmować się białymi lub żółtymi plamami, co dla mnie jest super ważne, bo uwielbiam ubierać się na czarno.
Kosmetyk ładnie pachnie, owocowo-kwiatowo. Nie kłóci się z perfumami. Po nałożeniu raczej go nie czuć, ale jeżeli w trakcie dnia zaczynamy odczuwać dyskomfort i lekko się spocimy, to ponownie ten zapach jest wyczuwalny, co mnie osobiście daje duże poczucie ochrony.
Nie wiem, czy żel działa przez dwadzieścia cztery godziny, bo nakładam go rano, a wieczorem biorę prysznic, więc nie mam tego jak sprawdzić do końca ;) Niemniej jednak w trakcie dnia się sprawdza doskonale. Oczywiście, jeżeli uprawiamy sport lub temperatura na zewnątrz wynosi trzydzieści parę stopni to nie łudźmy się, że w ogóle się pocić nie będziemy. Natomiast na co dzień, w „normalnych” warunkach sprawdza się super. Sprawdziłam go również na kilku imprezach i w tańcu też daje sobie radę.
Ja mam problemy z potliwością, zdarza mi się spocić przez stres, czy jakąś ekscytację. Ten kosmetyk mnie nie zawodzi. Nadmienię jednak, że poza codziennym stosowaniem antyperspirantu, dwa razy w tygodniu smaruje też pachy blokerem.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008781].usefull || 0 }}% pomocna.