Avon, Naturals, White Grape Cream Cleanser (Kremowy żel do mycia twarzy)

Avon, Naturals, White Grape Cream Cleanser (Kremowy żel do mycia twarzy)

Producent własciwie nic na opakowaniu nie pisze o właściwościach, (poza składem, który nie musi być jasny dla przeciętnego konsumenta), zresztą to typowe dla Avonu.
Ma być kremowy jak wynika z nazwy i dobrze oczyszczać.

Cena: 16,9zł/ 125ml

Słaby dla tłustej/mieszanej

Już go nie ma w sprzedaży ale kupiłam go ze 2 miesiące temu na jakimś stoisku Avonu,głównie z powodu ładnego opakowania,nienachalnego.Żel pachnie tak w miarę,chociaż po kilku minutach uzywania robi się sztucznawy.Jeśli chodzi o działanie,to żel nie jest zbyt dobry.Czuuje,że moja cera nie jest dogłębnie oczyszczona,a jedynie wysuszona w wierzchnich partiach skóry.Innego dzialania żelu nie zauważyłam.Miewałam o wiele lepsze żele oczyszczające.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pół

miluśki

Miło go wspominam.Używałam go równo rok temu akurat gdy skóra nie powinna być za bardzo przesuszona więc ten żel był w sam raz łagodny.Czyścił dośc dobrze jak na żel nie-antybakteryjny, nie pamietam żebym miała wtedy zatkane pory czy nieprzyjemne niespodzianki.Zapach był świetny-jak sok z winogron, naprawdę aż miło było myc buźkę.Polecałabym skórom normalnym ze skłonnością do przetłuszczania bo nawilżenia to od niego nie było.Ale pielęgnację czułam.
A i konsystencja galaretki była wręcz rozkoszna :)

niedobry

Niestety oprocz tego ze mily zapach to nic po zatym.Bardzo sciagal i wysuszal twarz ,po umyciu potrzebowalam duzej ilosci kremu nawilzajacego.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Avon Mark - relacja

miły tylko zapach

niby ładnie pachnie, normalnei myje, a jednak mi się nie spodobał, potem używałam go tylko na noc, bo pozostawiał moją skórę za bardzo świecącą :( jakośgo wykończyłam, u mnei akurat nie wysuszał ale szybko potem tłusciła mi się cera, zapach początkowo ładny potem mi się znudził, poza tym mało wydajny, powinien mieć większą pojemność..

Fajny ale wysusza :[

Żel kupiłam sobie niedawno, razem z tonikiem z tej serii...pięknie pachnie, ma fajną, gładką konsystencję. Bardzo dobrze się pieni, co jak dla mnie jest jego dużym plusem. Nie potrzeba nabierać dużej ilości aby dokładnie umyć buźkę...Tarwz po umyciu i osuszeniu jest gładka, miękka...ale jednocześnie zauważam, że łuszczy mi się na niej skóra...i jakbym używała tylko tego żelu, a ominęła tonik i krem to miałabym straszliwie ściągniętą twarz. Jest wydajny...niestety ma opakowanie w tubce, co nie jest zbyt wygodne...kiedy mam żel na dłoni musze zakręcać dodatkowo tubkę, żeby sie nie wylało. Cena ok.

całkiem, całkiem

Mam go od niedawna, ale pierwsze spostrzeżenia mogę już zrobić. Po umyciu skóra jest wysuszona i ściągnięta. Bardzo dobrze jednak zmywa wszelkie brudy z twarzy, makijaże nie makijaże - nic mu się nie oprze i to jest bardzo duży plus. Opakowanie mogłoby być większe, tak ze 150 ml, przy tej samej cenie oczywiście :) Jakby jeszcze mniej wysuszał,byłyby 4**** Zapach bardzo ładny, pieni się też dobrze, łatwo go zmyć.

WYSUSZA!!!!!

Używałam go dwa miesiące temu, troszkę wysuszał, ale ładnie pachniał i dobrze się spłukiwał. Potem miałam przerwę na dove, ale teraz wróciłam do niego. Aktualnie potwornie wysuszył mi buźkę, skóra wszędzie się łuszczy, zrobiła się jakaś szorstka, poprostu potworna!!!!!!!!!!

obleci

Żel jak żel. Dobrze myje twarz, oczyszcza z nawet najtrwalszego podkładu, miło i świeżo pachnie, ale jak dla mnie troszkę za bardzo ściąga twarz i nie używany wraz z dobrze nawilżającym kremem powoduje wysuszenie. Taki sobie.

fajny

Dosyć rzadki, przez co niewydajny. Wychodzi z tubki normalnie, nie trzeba go dużo nabierać, pieni się lekko. Dobrze zmywa i oczyszcza buzię. Na pewno wysusza. Zapach sztuczny. ..

sztuczny zapach

Nie spodziewałam się po nim rewelacji no i słusznie. Ładnie pachnie tylko w tubce, bo w trakcie mycia coś mi zaczyna
śmierdzieć. Niby jest w porządku bo nie zaszkodził mojej dość wrażliwej cerze, ale co to za przyjemność? Używałam w dużych ilościach, żeby szybko skończyć. Strasznie ciężko wychodził z opakowania no i dziwnie się mazał. Lepiej kupić inny.

nijaki

zgłosiłam to czuję się zobowiązana do oceny.Dla mnie to kolejny kosmetyk Avonu, który ładnie pachnie i to wszystko.Nie daje zadnych efektów, niby się pieni i oczyszcza, ale to wszystko takie nijakie, nie zaszkodził mi, ale także niczego dobrego nie uczynił. Moim zdaniem można sobie darować, są lepsze a zarazem tańsze produkty na rynku