Lift Me Up, 2in1 Anti-Aging Foundation (Podkład liftingujący do twarzy)

Lift Me Up, 2in1 Anti-Aging Foundation

Cena już od 24,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Serum liftingujące z kwasem hialuronowym i witaminą E tuszuje niedoskonałości, oznaki zmęczenia pomaga zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Kompleks peptydowy połączony z kwasem hialuronowym nawilża cerę. Wszystko to uzupełnia witamina E, która daje młodzieńczy, świeży wygląd cery. Połyskujące pigmenty dają rozświetlający efekt, a faktor 15 SPF chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Podkład Lift Me Up - doskonale komponuje się z naturalnym kolorem skóry.
Podkład w 5 odcieniach.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Glycerin, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Crambe Abyssinica Seed Oil, Biosaccharide Gum-1, Dimethicone PEG-10/15 Crosspolymer, Mica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Lecithin, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Dimethiconol, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Disodium Stearoyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Urea, Capryl Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Aluminium Hydroxide, Potassium Sorbate, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, Trehalose, glyceryl Polymethacrylate, Disodium EDTA, Hexylene Glycol, PEG-8, Hexyl Cinnamal, Dipropylene Glycol, Limonene, Buthylphenyl Methylpropional, Tocopherol, Triacetin, Benzyl Salicylate, Linalool, BHT, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzoic Acid, Sodium Lactate, Palmitoyl Oligopeptide, [May Contain +/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (23.11.2014)

Napisanych recenzji: 9

Nijaki.

Czytałam mnóstwo pozytywnych recenzji na temat tego podkładu i skusiłam sie by sprobować. Po nalozeniu twarz się swiecila, niby bylo okej ale nie bylo takiego woow jakiego sie spodziewalam, gdy nalozylam puder bylo lepiej ale czegos jednak brakowalo, miejscami się lekko zwazyl, slabo kryje i szybko sie sciera, da się go używać ale jednak Perfect Stay jest najlepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237763].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Bardzo dobry

Podkład dla miłośników lekkiego rozświetlenia skóry. Wygląda bardzo naturalnie, pięknie wtapia się w skórę. Odcień najjasniejszy - rose beige jest jednak trochę za ciemny dla posiadaczy bardzo jasnej cery (dlatego ja uzywam go w okresie letnim, gdy mam skorę lekko muśniętą słońcem mimo stosowania kremow z filtrem). Zdecydowanie jeden z lepszych drogeryjnych podkladow.
PLUSY:
-nie zapycha skory, nie powoduje powstawania zaskornikow
-nawilza skore
-faktycznie wygladza
-zmarszczki mimiczne sa mniej widoczne
-efekt gladkiej, zdrowej skory
-nie pozostawia smug
-nie ciemnieje
-wystarczajaco dlugo utrzymuje sie na skorze
-nie pozostawia efektu maski
-nie podkresla skorek
-delikatnie rozswietlajace drobinki nadaja skorze zdrowy wyglad
-przyjemny zapach

MINUSY:
-nie jest wydajny, szybko sie konczy przy codziennym stosowaniu
-zauwazylam ze czasami powodowal pojawienie sie podskornych zmian ropnych w okolicy podbrodka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169306].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

bardzo fajny

Podkładu używam od 6 miesięcy. Bardzo fajnie pachnie dobrze się rozprowadza, nadaje twarzy świetlisty, zdrowy wygląd.
Przy czym nie jest bardzo trwały (nie wytrzymuje moim 8 godz. w pracy).
Jest jednak bardzo przyjemny nie zapycha mnie i na pewno go jeszcze kupię

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1117081].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż wieczorowy Golden Girl

Napisanych recenzji: 8

Ekstra podkład, jak to z Astor

Podkładów z Astor używam od dawna. Testowałam już różne i ten również zasługuje na mocne 5+. Nie ma sztucznego efektu maski, trzyma się cały dzień, dobrze kryje niedoskonałości. Polecam, bo lepszych nie ma! :)

Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059211].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Dobry podkład

Podkład ma bardzo przyjemny zapach, co jest dla mnie dużym plusem. Posiada małe drobinki, które rozświetlają cerę, nadają jej promienny wygląd. Ładnie dopasowuje się do skóry, wydajny, konsystencja jest bardziej płynna. Nie ma problemu ze zmyciem, cera po nim jest jakby odświeżona, odżywiona.
Ogólnie podkład byłby moim ideałem, ale ma jeden minus: mianowicie skóra się błyszczy już po dość niedługim czasie od nałożenia, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.
Jeśli chodzi o krycie to jest raczej takie normalne. Osobom o skórze z tendencją do przetłuszczania raczej nie podpasuje, jest on raczej dobry dla cery normalnej i suchej, bez znaczących niedoskonałości, lekki i dobry na codzień.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041074].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Nawet nawet

Podkład dobrze kryje i matuje
Utrzymuje się cały dzień na twarzy
Wygodne opakowanie i pompka
Ma dodane drobinki brokatu przez co pod światem skóra wygląda na rozświetloną

Niestety odcień 203 kryje na pomarańczowo

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040530].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 80

Napisanych recenzji: 411

Szału ni ma

plusy:
+ rzadka konsystencja
+ dobrze się rozprowadza
+ dobre krycie
+ satynowe wykończenie

minusy:
- ciemnieje
- po nałożeniu klei się
- załamuje się

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za drogi
- ciężkie opakowanie (szklane)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020758].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

jest ok

Nadaje skórze fajny, świeży wygląd. Ma cudowny zapach. Łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug. Jest lekki, nie obciąża cery. Nie uwydatnia niedoskonałości i porów.

Co do krycia, mam dość duże wymagania no i niestety tutaj nie jest jakoś rewelacyjnie, bez korektora się nie obędzie. Po krótkim czasie zaczyna się świecić, jednak wystarczy użyć pudru i już jest ok ;)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017347].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Nietrwały

Podkład ten zakupiłam po 50 zniżce w jednej z drogerii Rossmann. Zasugerowałam się mocno słowem serum, ponieważ cenię sobie kosmetyki które łączą 2 produkty w 1 całość.
Produkt jest bardzo lekki i faktycznie rozświetlajacy aczkolwiek nie wiem tak do końca czy nadaje się on do cieplejszych pór roku. Mam wrażenie świecenia się które potęgują odbite na mnie promienie słoneczne. Efekt jest lepszy i ciekawszy kiedy nakładam sobie swój transparentny puder, wtedy cera wygląda znacznie ciekawiej. W pojedynkę szybko znika z buzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014057].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

mój błąd

Wzięłam najjaśniejszy jak zwykle a na skórze robi się ciemno pomarańczowy, używam go miesiąc i po godzinie ścieram, dwóch bo nie da się pokazać ludziom :/ albo co lepsze ściera się sam i to nierównomiernie -_-
Strasznie się klei, żaden puder go nie może zmatowić. Jestem zawiedziona :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002463].usefull || 0 }}% pomocna.