Lift Me Up, 2in1 Anti-Aging Foundation (Podkład liftingujący do twarzy)

Lift Me Up, 2in1 Anti-Aging Foundation (Podkład liftingujący do twarzy)

Serum liftingujące z kwasem hialuronowym i witaminą E tuszuje niedoskonałości, oznaki zmęczenia pomaga zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Kompleks peptydowy połączony z kwasem hialuronowym nawilża cerę. Wszystko to uzupełnia witamina E, która daje młodzieńczy, świeży wygląd cery. Połyskujące pigmenty dają rozświetlający efekt, a faktor 15 SPF chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Podkład Lift Me Up - doskonale komponuje się z naturalnym kolorem skóry.
Podkład w 5 odcieniach.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Glycerin, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Crambe Abyssinica Seed Oil, Biosaccharide Gum-1, Dimethicone PEG-10/15 Crosspolymer, Mica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Lecithin, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Dimethiconol, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Disodium Stearoyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Urea, Capryl Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Aluminium Hydroxide, Potassium Sorbate, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, Trehalose, glyceryl Polymethacrylate, Disodium EDTA, Hexylene Glycol, PEG-8, Hexyl Cinnamal, Dipropylene Glycol, Limonene, Buthylphenyl Methylpropional, Tocopherol, Triacetin, Benzyl Salicylate, Linalool, BHT, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzoic Acid, Sodium Lactate, Palmitoyl Oligopeptide, [May Contain +/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (23.11.2014)

Świetny kosmetyk za niewielkie pieniądze!

Podkład kupiłam skuszona niska cena(ok.20zl na promocji w Naturze) i choć przed zakupem czytałam pozytywne recenzje nie spodziewałam się,ze będą to,aż tak dobrze zainwestowane pieniądze:)
Podkład ma gęsta,treściwa konsystencje,ale jest przy tym wydajny,a nakładany pędzlem nie tworzy nieestetycznych smug na twarzy.
Krycie oceniałbym jako średnie-dobrze radzi sobie z przebarwieniami i delikatnymi niedoskonałościami nie podkreślając przy tym faktury skory. Trwałość to również plus tego kosmetyku. Przy cerze mieszanej,nałożony na krem delikatnie matujący (MAC Oil Control)wytrzymuje bez poprawek,w klimatyzowanym pomieszczeniu do 9-10h po czym wymaga delikatnego przypudrowania w strefie T. Jesli stosuje go na krem nawilżający to poprawki potrzebuje po ok.7h,co dla mnie jest bardzo dobrym wynikiem dla produktu drogeryjnego. Na pewno kupię ponownie nawet za pełna cenę:)

Nic lepszego nie znalazłam dotąd

Nie ideał, bo niestety pod koniec butelki ciemnieje. I dość gęstawy jest. Ale rozświetla i odmładza, zasłania pory. używam nr 200 -Nude. Została zmieniona butelka, mam nadzieję, że zawartość nie. Dobry, bo odmładza, skórek nie podkreśla, pory zasłania, jak i zaczerwienienia, choć mogłoby być lepsze, albo ja - młodsza;)

średni, nie dla cery tlustej lub mieszanej

Podkład kupiłam w Rossmannie na promocji za 13,99 zł w związku z jego wycofaniem ze sprzedaży na rzecz podkładu lift me up 3. Cena mnie skusiła, jednakże podkład okazał się zupełnie nie dla mojej cery. Mam cerę mieszaną/tłustą, która potrzebuje odpowiedniego poziomu krycia. Podkład ten jest bardzo lekki, rozjaśniający, zdecydowanie dla osób z ładną cerą, bez problemów, żeby jedynie ją podkreślić, rozjaśnić. Tak więc jeżeli potrzebujesz krycia i matowienia to zdecydowanie odpuść sobie ten podkład, jest on jedynie dla dziewczyn z ładną cerą bez niedoskonałości.

Testujemy nowości z Sephory

Cudów nie ma!

Wydawało mi się, że będzie to podkład idealny. Niestety jest taki jak inne. Nie można mu niczego zarzucić. Dobrze się rozprowadza, nawilża, cera wydaje się ładniejsza, zdrowsza. Niestety oczekiwania mojej skóry były nieco inne. Podkład nie liftinguje, zmarszczki przed i po tak samo widoczne, naczynka niespecjalnie zakryte. Trudno o wielkie WOW.

Tylko dla ciemnej karnacji

Kolor...pierwsza rzecz, która niestety zdyskwalifikowała podkład Astor. Posiadam jasną cerę, a najjaśniejszy z dostępnych kolorów tego produktu jest Ciemny...i to przez duże C... W moim przypadku stosowanie go ograniczy się wyłącznie do okresu letniego...a nawet tzw "wysokiego sezonu" ;-)

Pomijając kwestię odcieni należy jednak docenić podkład za poręczne opakowanie, przyjemną konsystencję i średnie krycie...

Podkład po nałożeniu na moją skórę jest hmm lepki...nieco się świeci, a całość nie wygląda zbyt świeżo. O ile efekt ten przedkłada się na brak przesuszenia i brak problemów z podkreślonymi suchymi skórkami, to chyba jednak nie tędy droga...
Dopiero po zmatowieniu podkładu, twarz wygląda dobrze.

Niestety już po 2-3 h twarz zaczyna się świecić, a potrzeba kolejnego zmatowienia twarzy staje się koniecznością.
Po całym dniu ( 8-9 h) puder nie pozostał w stanie nienaruszonym, szczególnie na nosie oraz policzkach.
Efektu liftingu z racji wieku jeszcze nie potrzebuję, także te zapewnienia producenta nie poddawałam ocenie.

Biorąc pod uwagę cenę i efekty, które zapewnia nam ten podkład sprawiedliwą oceną byłaby 3 +/ 4 - , biorąc jednak pod uwagę dostępną kolorystykę ocena spada do 2/3.

LETNI IDEAŁ

Niezwykle lekki podkład. Idealnie sprawdza się w lato. Posiadam najjaśniejszy kolor i niestety mogę używać go tylko po opaleniu, jednakże ciemne odcienie występują w wszystkich podkładach ASTOR. Nie jest ciężki więc jego krycie nie jest spektakularne, jednak zakryje drobne niedoskonałości a na pewno wyrówna kolor skóry. Zapach jest genialny, nie zapycha porów, nawilża.

Świetny podkład

Uwielbiam ten podkład latem, ponieważ świetnie rozświetla i sprawia, że skóra jest promienna i wypoczęta.

+pięknie pachnie!
+rozświetla,
+nie zapycha,
+nie podkreśla suchych skórek,
+dobrze kryje,
+pompka się nie zacina

Nijaki.

Czytałam mnóstwo pozytywnych recenzji na temat tego podkładu i skusiłam sie by sprobować. Po nalozeniu twarz się swiecila, niby bylo okej ale nie bylo takiego woow jakiego sie spodziewalam, gdy nalozylam puder bylo lepiej ale czegos jednak brakowalo, miejscami się lekko zwazyl, slabo kryje i szybko sie sciera, da się go używać ale jednak Perfect Stay jest najlepszy.

Bardzo dobry

Podkład dla miłośników lekkiego rozświetlenia skóry. Wygląda bardzo naturalnie, pięknie wtapia się w skórę. Odcień najjasniejszy - rose beige jest jednak trochę za ciemny dla posiadaczy bardzo jasnej cery (dlatego ja uzywam go w okresie letnim, gdy mam skorę lekko muśniętą słońcem mimo stosowania kremow z filtrem). Zdecydowanie jeden z lepszych drogeryjnych podkladow.
PLUSY:
-nie zapycha skory, nie powoduje powstawania zaskornikow
-nawilza skore
-faktycznie wygladza
-zmarszczki mimiczne sa mniej widoczne
-efekt gladkiej, zdrowej skory
-nie pozostawia smug
-nie ciemnieje
-wystarczajaco dlugo utrzymuje sie na skorze
-nie pozostawia efektu maski
-nie podkresla skorek
-delikatnie rozswietlajace drobinki nadaja skorze zdrowy wyglad
-przyjemny zapach

MINUSY:
-nie jest wydajny, szybko sie konczy przy codziennym stosowaniu
-zauwazylam ze czasami powodowal pojawienie sie podskornych zmian ropnych w okolicy podbrodka

bardzo fajny

Podkładu używam od 6 miesięcy. Bardzo fajnie pachnie dobrze się rozprowadza, nadaje twarzy świetlisty, zdrowy wygląd.
Przy czym nie jest bardzo trwały (nie wytrzymuje moim 8 godz. w pracy).
Jest jednak bardzo przyjemny nie zapycha mnie i na pewno go jeszcze kupię

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Ekstra podkład, jak to z Astor

Podkładów z Astor używam od dawna. Testowałam już różne i ten również zasługuje na mocne 5+. Nie ma sztucznego efektu maski, trzyma się cały dzień, dobrze kryje niedoskonałości. Polecam, bo lepszych nie ma! :)

Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Dobry podkład

Podkład ma bardzo przyjemny zapach, co jest dla mnie dużym plusem. Posiada małe drobinki, które rozświetlają cerę, nadają jej promienny wygląd. Ładnie dopasowuje się do skóry, wydajny, konsystencja jest bardziej płynna. Nie ma problemu ze zmyciem, cera po nim jest jakby odświeżona, odżywiona.
Ogólnie podkład byłby moim ideałem, ale ma jeden minus: mianowicie skóra się błyszczy już po dość niedługim czasie od nałożenia, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.
Jeśli chodzi o krycie to jest raczej takie normalne. Osobom o skórze z tendencją do przetłuszczania raczej nie podpasuje, jest on raczej dobry dla cery normalnej i suchej, bez znaczących niedoskonałości, lekki i dobry na codzień.

Używam tego produktu od: rok