Chłodzący żel po opalaniu ze złocistym pyłem

Chłodzący żel po opalaniu ze złocistym pyłem

Żel zawiera nowoczesny kompleks substancji aktywnych, dzięki któremu posiada doskonałe właściwości chłodzące, nawilżające i regenerujące skórę, szczególnie po przedawkowaniu słońca.

Preparat został wzbogacony delikatnym, złocistym pigmentem, który rozświetla opaleniznę i nadaje skórze piękny blask.

Tyle tu opinii, głównie pochlebnych więc nie wiem czy może nie dostał mi się jakiś felerny produkt :(
Ogólnie delikatny zapach, szybko się wchłaniał ale... z tymi drobinkami trzeba uważać bo brudzą ubrania, poza tym na mojej skórze akurat się tak jakby ... rolował :/ Poza tym skóra była strasznie lepka, nieprzyjemnie się to odczuwało . Ogólnie nie wiem czy chłodzi bo spróbowałam tego produktu tylko parę razy, potem kupiłam inny produkt a ten wywaliłam.
Także nie wiem... chyba tylko ja tutaj jestem z tego produktu niezadowolona i nie wiem właśnie czy nie był po prostu fabrycznie źle zrobiony .

Używam tego produktu od: Użyłam go z 3-4 razy
Ilość zużytych opakowań: Nie dokończyłam produktu .

Jak to napisała moja poprzedniczka "fajny bajer" ;)

Stosowałam na dwóch wakacyjnych wyjazdach. Całkiem fajny kosmetyk. Dobrze się po nim czułam, fajnie wyglądał na opalonej skórze. Dawał uczucie nawilżenia i trochę schładzał. Generalnie ok. :)

Używam tego produktu od: używałam w ciągu wakacji (2 lata)
Ilość zużytych opakowań: dwa

fajny bajer

Mam bardzo jasna z natury karnacje i szybko spiekam sie na tzw raka. Po kolejnym opalaniu, ktore skonczylo sie czerwona i bolaca opalenizna zakupiłam ten zel.
Bardzo fajny i przyjemny w stosowaniu, konsystencja zelu sprawiala, ze szybko sie wchłanial i nie pozozstawial tłustej warstwy, a złote i delikatne drobinki sprawiały, ze cialo ładnie sie mienilo wygladajac apetycznie. Zdecydowanie koiło moje spalone cialo, bo bardzo mocno je chłodzilo i dzieki niemu opalenizna szybciej stawala sie brazowa. Byłam bardzo zadowolona z tego kosmetyku i byc moze jeszcze do niego kiedys wroce.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Anna Małecka masaż twarzy

Bajer na wyjście

Kupiłam, aby smarować sie po zejściu z plaży - zawiódł mnie. Nie czułam żadnego chłodzenia, nawilżanie też kiepskie.
Drobinki owszem są - ladnie mienią sie na skorze w słońcu, jednak szybko lądują na ubraniu.

Uważam, że jest to raczej bajer do miasta bądz na wieczór, aby opalenizna ładnie wyglądała a nie kosmetyk, który stosuje sie na zmęczoną skórę po opalaniu.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

duużo złota i chłodu ;)

żel zaczęłam używać rok temu, po całym dniu na słońcu bez ochrony z przyśpieszaczem w dłoni.

chłód miło poczuć na "rozżarzonym" ciele ( stosowałam kefiry, jogurty.. które fermentowały po dłuższym czasie), złote drobinki są w całym balsamie co mnie mile zaskoczyło, myślałam i na szczęście się myliłam, że będzie ich tyle co kot napłakał..

trzymam go w lodówce! :) dodatkowo zimny "dotyk" :)

Używam tego produktu od: holidays 07

raczej nie...

Hm...
Jak dla mnie to trchę dziwny produkt.
Właściwości kojące niby są, ale bez rewelacji.
Złote drobinki niby są, ale szybko giną - najczęściej zmieniają miejsce pobytu z ciała na ubranie.
I średnie to wszytsko nieco.

Produkt dość wydajny - smarowałam się z siostrą przez ponad dwa tygodnie praktycznie codziennie i jeszcze nam odrobinka została.

Można spróbować, w ostateczności...

Używam tego produktu od: ...

gdzie te cudne drobinki???????

Szkoda, bo napaliłam sie na niego po recenzjach na KWC a tu takie rozczarowanie :-(. Nie nawilża, nie chłodzi a drobinki po chwili po prostu zniknęły z mojego ciała :-( a własnie najbardziej chodziło mi o efekt nabłyszzcający.....

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

złote cudeńko

Kupiłam już chyba z rok temu, i używałam całe zeszłe lato, jescze mi troche zostało. przy zakupie chodziło mi głównie o chłodzenie bo akurat przesadziłamze słoneczkiem ale... po pierwszym użyciu zupełnie zwariowałam na punkicie tego żeliku. i od tej pory uzywałam go za każdym razem po opalaniu nieważne czy potrzebne było chłodzenie czy nie :) ma przecudny zapach!!!! drobinki są fajniutkie i nie ścieraja sie szybko. tylko przy rozsmarowywaniu całacdłoń jest złota. A i używałam go przez 3 miesiące (no niecałe) i jescze mi trochę zostało-czyli wydajny. Nie widzę zadnych minusów :)

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:prawie do końca jedno

Letnie cudo... :)

Mmm... Aż chłodzi na samo wspomnienie o nim. Również zakupiłam go (tak jak "Światło" Sorayi) w spockim Rossmanie. Złocisty pył okazał się zupełnym hitem lata. Gdy rok po zakupie wybrałam się do Turcji, w podróż statkiem w poszukiwaniu delfinów (:D) rosyjscy turyści zachwycali się nim, że jest tak złoty :D Chłodzi? No, powiedzmy, że odrobinkę, ale efekt na plaży z drobinkami jest powalający! Na lato jak najbardziej, chociaż na dyskoteki też może być. Świetnie się trzyma nawet po dwóch latach! Gorąco polecam wszystkim lśniącym plażowiczkom!

Używam tego produktu od 2 lat
Ilość zużytych opakowań pierwsze mi się kończy, zaraz wyskoczę po drugie :D

Tylko dla zlocistego pylu..

Bardzo dobry, godny polecenia ale tylko dla tego zlotego pylu...
Za obiecywany przez producenta efekt chlodzenia dostaje malutenka jedna gwiazdeczke....
Jednak ja nie kupuje go (a kupuje przez caly rok od 3 lat), by uzywac zgodnie z nazwa: "Chlodzacy zel po opalaniu", bo tu sie calkowicie nie sprawdza...
Zreszta w tym aspekcie wykazuje sie znakomicie: Dr.Irena Eris, Seria sloneczna, Preparat po przedawkowaniu slonca - ten goraco polecam!!!
...Kupuje i stosuje namietnie :) Dax Cosmetics "Chlodzacy zel po opalaniu ze zlocistym pylem" ze wzgledu na ten "zlocisty pyl", ktory sprawia ze cialo (nie tylko opalone) lsni magicznie...

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:ilosci hurtowe :)

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

każde lato:-)

To mój kosmetyk-długodystansowiec:-) Używam już chyba 4 rok-pierwszy raz na Sycylii 4 lata temu dokładnie....Zacznę od minusu-jednego-ten kosmetyk nie chłodzi. Poza tym plusy-fajnie się rozprowadza, nie jest lepki, złocisty pył jest swietny-nienachalny, nietandetny, po prostu ładnie podkreśla opaleniznę. Wydajny tez jest ten żel no i ta cena....Gdyby nie to kłamstwo z chłodzeniem to bym mu * dodała.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:4 prawdopodobnie

Fajny ;d

Złocisty pył.. pięknie wygląda :D jednak równomiernie trzeba rozprowadzić, chłodzić nie chłodzi.. chyba że go do lodówki wstawimy i będziemy się smarować.. ogólem fajny, ale na leciutkie przedawkowanie słońca ;d bo na moje poparzenia to on nic nie daje ;d

Używam tego produktu od: