Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 .
Oliwkowa pielęgnacja:
- regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
- wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
- przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
- nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.

Kolejna świetna maska od Ziaji :)

To mój pierwszy egzemplarz. Kupiłam 1 kwietnia na firmowym stoisku Ziaji za 7,70 zł.
+tania
+nie puszy
+wygładza
+zapach
+skład
+nie obciąża
+ułatwia rozczesywanie
+łatwa do nałożenia i spłukania
+wydajna
+dobra do golenia nóg i pach
+nadaje połysk

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554701].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Zaskakująco niska cena w porównaniu do bardzo dobrej jakości maski. Używam podczas każdego mycia włosów (co 2-3 dni), dzięki czemu moje suche z natury włosy mimo wszystko wyglądają na odżywione i nieco mniej suche ;) Ma przyjemny zapach, łatwo się spłukuje. Jest wydajna, nie trzeba jej dużo nakładać dla dobrego efektu, ale zdecydowanie poręczniejsze byłoby opakowanie np. z pompką :) Świetna cena, dostępność. Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415606].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna maska

Maska już mi się kończy, lecz bardzo ją lubiłam, była bardzo tania (ok. 7 zł). Wydajność miała średnią, ale ja mam też długie włosy, więc wiadomo, więcej jej szło. Zapach jest delikatny, niestety nie utrzymuje się w ogóle na włosach. Maska dawała moim włosom przede wszystkim wygładzenie i blask. Nie puszyły się, ani nie były sianowate. Zrobiły się sypkie i mięciutkie (to czułam już przy jej zmywaniu). Jeśli jeszcze jej nie miałyście to polecam wam tą, czy jakąkolwiek inną maskę z ziaja, bo na moje włosy działają świetnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404641].usefull || 0 }}% pomocna.
Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Tania i świetnia działa

Lubię kosmetyki Ziaji i w firmowym sklepie kupiłam maskę i szampon z tej serii zainteresował mnie opis" Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich". Maska spokojnie może konkurować z droższymi reklamowanymi specyfikami ze sklepowych półek. Na moich włosach sprawdza się znakomicie. Po co mam przepłacać skoro to co obiecuje producent jest zgodne z rzeczywistością.
Plusy:
- wygodne opakowanie, dodatkowo zabezpieczone sreberkiem,
- konsystencja nie za gęsta, ani lejąca, w sam raz, dobrze rozprowadza się na włosach i dobrze spłukuje,
- bardzo przyjemny zapach, lekko słodkawy, pozostaje na włosach,
- delikatne, mięciutkie i nawilżone włosy,
- nie obciąża włosów,
- włosy nie puszą się są zdyscyplinowane
- włosy idealnie się rozczesują,
- tania i wydajna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388306].usefull || 0 }}% pomocna.

+ cena
+ zapach
+ nawilża
+ dociąża
+ nie spływa
+ włosy są gładkie i błyszczące
+ ułatwia rozczesywanie

Maskę trzymam na włosach 20-30 minut i zawsze jest świetny efekt, jest genialna i kosztuje grosze :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371136].usefull || 0 }}% pomocna.

Z jednym ,,ale" ...

Tę maskę kupiłam na wakacjach w sklepie markowym Ziaja ( chyba nigdzie indziej jej nie widziałam ). Kosztowała ona ok 7 zł, więc całkiem nie dużo.
OPAKOWANIE: Mały plastykiowy słoiczek, odkręcany jak większość masek. Bardzo prosta etykieta jak na Ziaję przystało.
ZAPACH: Według mnie maska ma przecudny zapach. Trudno określić do czego podobny. Lekko słodki. Niestety po wysuszeniu mało, zauważalny na włosach.
SKŁAD: Posiada silikony ( zmywalne za pomocą wody ) i oliwkę, nie zawiera protein.
DZIAŁANIE: Po umyciu i ułożeniu moich suchych i puszących się włosów, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Maska doskonale wygładziła mi włosy, stały się niesamowicie miekkię i nawilżone. Tak się zachwyciłam efektami, że zaczełam ją stosować co mycie. Niestety, po 5-tym myciu, włosy się do niej przyzwyczaiły i przestała działać tak jak na początku. Zaczełam stosowac inne odżywki i znów do niej wróciłam. I znów się zakochałam. Doszłam do wniosku, że najlepiej działa na moje włosy co 2 mycie. Dlatego, raz używam odżywki z Nieva a raz Ziaję oliwkową. ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288461].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna z moich ulubionych

Na codzień to moja aktualnie ulubiona maska :) większość masek obciąża moje włosy, a ostatnio trafiłam na jedną ze schwarzkopf, która sprawiała że moje włosy były sztywne jak druty. Po masce z Ziaji włosy są mięciutkie, z łatwością je rozczesuje, ładnie pachną. Maska kosztuje 5zł i starcza na 3 tygodnie codziennego mycia włosów. Po co kupować drogie produkty, skoro możemy kupić świetną ziaje? :) daje 4, bo nie jest ona jakaś super odżywcza (mam zdrowe włosy i nie potrzebuje mega nawilżenia, odżywienia itp) ot taka codzienna maska, jak ktoś nie ma dużych problemów z włosami. Mam na myśli to, że dla mnie świetna, ale jak niektóre dziewczyny mają np włosy rozjaśnione, suche i nie wiadomo co jeszcze to może sobie nie poradzić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266046].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyzwoita :)

Przyjemna maseczka nawilżająca. Nie należy spodziewać się po niej cudów, ale w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

+ nawilża
+ ułatwia rozczesywanie
+ nabłyszcza
+ przyjemny zapach

- wydajność

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260396].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Maskę kupiłam przez przypadek - czekałam na przesyłkę z moimi ulubionymi rosyjskimi kosmetykami, a nie miałam już co na włosy położyć ;) Cudów ta maska nie robi, ale ładnie pachnie, nawilża (trzymałam ją na włosach ok 1,5h) i jak na moją długość włosów (do pasa) dosyć wydajna. Moja 5 letnia córka też ma bardzo długie włosy, kręcone i dosyć suche - jej maska też pomogła :) Włosy się nie kołtuniły, dobrze układały i miały ładny skręt (nie napuszony).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244691].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt Ziaji.

Dla mnie świetna od pierwszego użycia.

Plusy:
+ wygładza włosy,
+ pięknie pachnie,
+ nie obciąża,
+ przestępna cena.

Minusy:
- troszkę ciężki zapach przy nakładaniu,
- średnio wydajna,
- dosyć ciężko dostępna.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030512].usefull || 0 }}% pomocna.