Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- głęboko regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
- wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
- przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
- nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.

Z jednym ,,ale" ...

Tę maskę kupiłam na wakacjach w sklepie markowym Ziaja ( chyba nigdzie indziej jej nie widziałam ). Kosztowała ona ok 7 zł, więc całkiem nie dużo.
OPAKOWANIE: Mały plastykiowy słoiczek, odkręcany jak większość masek. Bardzo prosta etykieta jak na Ziaję przystało.
ZAPACH: Według mnie maska ma przecudny zapach. Trudno określić do czego podobny. Lekko słodki. Niestety po wysuszeniu mało, zauważalny na włosach.
SKŁAD: Posiada silikony ( zmywalne za pomocą wody ) i oliwkę, nie zawiera protein.
DZIAŁANIE: Po umyciu i ułożeniu moich suchych i puszących się włosów, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Maska doskonale wygładziła mi włosy, stały się niesamowicie miekkię i nawilżone. Tak się zachwyciłam efektami, że zaczełam ją stosować co mycie. Niestety, po 5-tym myciu, włosy się do niej przyzwyczaiły i przestała działać tak jak na początku. Zaczełam stosowac inne odżywki i znów do niej wróciłam. I znów się zakochałam. Doszłam do wniosku, że najlepiej działa na moje włosy co 2 mycie. Dlatego, raz używam odżywki z Nieva a raz Ziaję oliwkową. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288461].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna z moich ulubionych

Na codzień to moja aktualnie ulubiona maska :) większość masek obciąża moje włosy, a ostatnio trafiłam na jedną ze schwarzkopf, która sprawiała że moje włosy były sztywne jak druty. Po masce z Ziaji włosy są mięciutkie, z łatwością je rozczesuje, ładnie pachną. Maska kosztuje 5zł i starcza na 3 tygodnie codziennego mycia włosów. Po co kupować drogie produkty, skoro możemy kupić świetną ziaje? :) daje 4, bo nie jest ona jakaś super odżywcza (mam zdrowe włosy i nie potrzebuje mega nawilżenia, odżywienia itp) ot taka codzienna maska, jak ktoś nie ma dużych problemów z włosami. Mam na myśli to, że dla mnie świetna, ale jak niektóre dziewczyny mają np włosy rozjaśnione, suche i nie wiadomo co jeszcze to może sobie nie poradzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266046].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyzwoita :)

Przyjemna maseczka nawilżająca. Nie należy spodziewać się po niej cudów, ale w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

+ nawilża
+ ułatwia rozczesywanie
+ nabłyszcza
+ przyjemny zapach

- wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260396].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Dobry produkt

Maskę kupiłam przez przypadek - czekałam na przesyłkę z moimi ulubionymi rosyjskimi kosmetykami, a nie miałam już co na włosy położyć ;) Cudów ta maska nie robi, ale ładnie pachnie, nawilża (trzymałam ją na włosach ok 1,5h) i jak na moją długość włosów (do pasa) dosyć wydajna. Moja 5 letnia córka też ma bardzo długie włosy, kręcone i dosyć suche - jej maska też pomogła :) Włosy się nie kołtuniły, dobrze układały i miały ładny skręt (nie napuszony).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244691].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt Ziaji.

Dla mnie świetna od pierwszego użycia.

Plusy:
+ wygładza włosy,
+ pięknie pachnie,
+ nie obciąża,
+ przestępna cena.

Minusy:
- troszkę ciężki zapach przy nakładaniu,
- średnio wydajna,
- dosyć ciężko dostępna.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030512].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra, ale z silikonem

Jestem zadowolona z tej maski: włosy są po niej miękkie i lśniące po same końcówki, ładnie się układają. Używam jej co drugie mycie, pod kompres na ok godzinę.
Kupiłam ją w aptece internetowej za jedyne 5,49 zł.
Jedyny minus to to, że niespecjalnie ułatwia rozczesywanie, ale po szamponie Fitomed rumiankowym moje włosy to jeden wielki splątany kołtun, więc trudno temu podołać jakąkolwiek odżywką.
No i Dimethicone w składzie, dlatego nie wiem czy kupię ją ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020113].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje włosy ją kochają

Bezbłędna maska :) Lubię ją tak bardzo, że przestałam próbować kolejnych :) Mam bardzo długie (>90cm) włosy, cienkie, ale gęste (obwód przy głowie około 9,5cm). Skóra głowy jest normalna, ale ostatnie 30 cm mocno wysycha. Szukałam więc czegoś, co je nawilży i ułatwi rozczesywanie, skoro przestałam używać szamponów z silikonem. No i mam swój ideał :)

Plusy:
+ tania! 200g słoik to około 7,5zł
+ wydajna, ale to zależy od człowieka - jeżeli masz 1/5 moich włosów, a szampon 300ml zużywasz w 2 tygodnie, to tę maskę zużyjesz bardzo szybko. Ale nawet jeśli - jest naprawdę tania :)
+ łatwo dostępna - nie widziałam jej co prawda w Rossmannach, ale Ziaja stawia ostatnio coraz więcej stoisk w C.H. a i na osiedlu nieopodal jest sklep firmowy
+ faktycznie odczuwam, że włosy są po niej lepiej odżywione, bardziej miękkie, gładkie
+ podane na słoiczku zastosowanie (niewielką ilość wmasować w końcówki włosów i nie spłukiwać) też u mnie działa, ale wykorzystuję rzadko (nie ma to jak czysty argan :)
+ zapach, opakowanie, konsystencja... wszystko jest naprawdę super, nie mam czego się przyczepić :)

Serdecznie polecam - wypróbowanie nie zrujnuje Twojego portfela, a może odnajdziesz swoją maskę marzeń? :)

Ilość zużytych opakowań: nie umiem policzyć, >10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011044].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy produkt do włosów jaki miałam

Maseczka jest rewelacyjna, uzywam jej jak rowniez inne maseczki z ziaji, moje wlosy katowalam 2 lata prostownica i malowalam, staly sie suche i niesforne, ale jak użyje maseczki sa miekkie i cudownie pachna, oraz wygladaja na zdrowe! kazdemu polecam tą maseczke, a cena? Jest śmiesznie niska jak za tak rewelacyjny produkt

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979966].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak!

Zalety:
+cena!
+wydajność
+zapach
+włosy bardzo dobrze się rozczesują
+wygładza
+nawilża
+ładne opakowanie

Miałam czasami problem, żeby odkręcić wieczko, ale i tak jest rewelacyjna!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979807].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna!

Moje włosy z natury są bardzo wybredne, jednak ta maska przypadła im do gustu!
Plusy:
+ zapach
+ nie obciąża
+ nie przetłuszcza
+ nadaje blasku
+ włosy dobrze się rozczesują
+ cena - jedynie 6,99 zł!

Minusy:
- dostępność (jedynie salony firmy Ziaja/Internet)

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966567].usefull || 0 }}% pomocna.