Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 .
Oliwkowa pielęgnacja:
- regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
- wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
- przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
- nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.

Kolejna świetna maska od Ziaji :)

To mój pierwszy egzemplarz. Kupiłam 1 kwietnia na firmowym stoisku Ziaji za 7,70 zł.
+tania
+nie puszy
+wygładza
+zapach
+skład
+nie obciąża
+ułatwia rozczesywanie
+łatwa do nałożenia i spłukania
+wydajna
+dobra do golenia nóg i pach
+nadaje połysk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554701].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Zaskakująco niska cena w porównaniu do bardzo dobrej jakości maski. Używam podczas każdego mycia włosów (co 2-3 dni), dzięki czemu moje suche z natury włosy mimo wszystko wyglądają na odżywione i nieco mniej suche ;) Ma przyjemny zapach, łatwo się spłukuje. Jest wydajna, nie trzeba jej dużo nakładać dla dobrego efektu, ale zdecydowanie poręczniejsze byłoby opakowanie np. z pompką :) Świetna cena, dostępność. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415606].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna maska

Maska już mi się kończy, lecz bardzo ją lubiłam, była bardzo tania (ok. 7 zł). Wydajność miała średnią, ale ja mam też długie włosy, więc wiadomo, więcej jej szło. Zapach jest delikatny, niestety nie utrzymuje się w ogóle na włosach. Maska dawała moim włosom przede wszystkim wygładzenie i blask. Nie puszyły się, ani nie były sianowate. Zrobiły się sypkie i mięciutkie (to czułam już przy jej zmywaniu). Jeśli jeszcze jej nie miałyście to polecam wam tą, czy jakąkolwiek inną maskę z ziaja, bo na moje włosy działają świetnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404641].usefull || 0 }}% pomocna.

Większa obiętość włosów w 5 minut

Tania i świetnia działa

Lubię kosmetyki Ziaji i w firmowym sklepie kupiłam maskę i szampon z tej serii zainteresował mnie opis" Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich". Maska spokojnie może konkurować z droższymi reklamowanymi specyfikami ze sklepowych półek. Na moich włosach sprawdza się znakomicie. Po co mam przepłacać skoro to co obiecuje producent jest zgodne z rzeczywistością.
Plusy:
- wygodne opakowanie, dodatkowo zabezpieczone sreberkiem,
- konsystencja nie za gęsta, ani lejąca, w sam raz, dobrze rozprowadza się na włosach i dobrze spłukuje,
- bardzo przyjemny zapach, lekko słodkawy, pozostaje na włosach,
- delikatne, mięciutkie i nawilżone włosy,
- nie obciąża włosów,
- włosy nie puszą się są zdyscyplinowane
- włosy idealnie się rozczesują,
- tania i wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388306].usefull || 0 }}% pomocna.

+ cena
+ zapach
+ nawilża
+ dociąża
+ nie spływa
+ włosy są gładkie i błyszczące
+ ułatwia rozczesywanie

Maskę trzymam na włosach 20-30 minut i zawsze jest świetny efekt, jest genialna i kosztuje grosze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371136].usefull || 0 }}% pomocna.

Z jednym ,,ale" ...

Tę maskę kupiłam na wakacjach w sklepie markowym Ziaja ( chyba nigdzie indziej jej nie widziałam ). Kosztowała ona ok 7 zł, więc całkiem nie dużo.
OPAKOWANIE: Mały plastykiowy słoiczek, odkręcany jak większość masek. Bardzo prosta etykieta jak na Ziaję przystało.
ZAPACH: Według mnie maska ma przecudny zapach. Trudno określić do czego podobny. Lekko słodki. Niestety po wysuszeniu mało, zauważalny na włosach.
SKŁAD: Posiada silikony ( zmywalne za pomocą wody ) i oliwkę, nie zawiera protein.
DZIAŁANIE: Po umyciu i ułożeniu moich suchych i puszących się włosów, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Maska doskonale wygładziła mi włosy, stały się niesamowicie miekkię i nawilżone. Tak się zachwyciłam efektami, że zaczełam ją stosować co mycie. Niestety, po 5-tym myciu, włosy się do niej przyzwyczaiły i przestała działać tak jak na początku. Zaczełam stosowac inne odżywki i znów do niej wróciłam. I znów się zakochałam. Doszłam do wniosku, że najlepiej działa na moje włosy co 2 mycie. Dlatego, raz używam odżywki z Nieva a raz Ziaję oliwkową. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288461].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna z moich ulubionych

Na codzień to moja aktualnie ulubiona maska :) większość masek obciąża moje włosy, a ostatnio trafiłam na jedną ze schwarzkopf, która sprawiała że moje włosy były sztywne jak druty. Po masce z Ziaji włosy są mięciutkie, z łatwością je rozczesuje, ładnie pachną. Maska kosztuje 5zł i starcza na 3 tygodnie codziennego mycia włosów. Po co kupować drogie produkty, skoro możemy kupić świetną ziaje? :) daje 4, bo nie jest ona jakaś super odżywcza (mam zdrowe włosy i nie potrzebuje mega nawilżenia, odżywienia itp) ot taka codzienna maska, jak ktoś nie ma dużych problemów z włosami. Mam na myśli to, że dla mnie świetna, ale jak niektóre dziewczyny mają np włosy rozjaśnione, suche i nie wiadomo co jeszcze to może sobie nie poradzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266046].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyzwoita :)

Przyjemna maseczka nawilżająca. Nie należy spodziewać się po niej cudów, ale w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

+ nawilża
+ ułatwia rozczesywanie
+ nabłyszcza
+ przyjemny zapach

- wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260396].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Maskę kupiłam przez przypadek - czekałam na przesyłkę z moimi ulubionymi rosyjskimi kosmetykami, a nie miałam już co na włosy położyć ;) Cudów ta maska nie robi, ale ładnie pachnie, nawilża (trzymałam ją na włosach ok 1,5h) i jak na moją długość włosów (do pasa) dosyć wydajna. Moja 5 letnia córka też ma bardzo długie włosy, kręcone i dosyć suche - jej maska też pomogła :) Włosy się nie kołtuniły, dobrze układały i miały ładny skręt (nie napuszony).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244691].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt Ziaji.

Dla mnie świetna od pierwszego użycia.

Plusy:
+ wygładza włosy,
+ pięknie pachnie,
+ nie obciąża,
+ przestępna cena.

Minusy:
- troszkę ciężki zapach przy nakładaniu,
- średnio wydajna,
- dosyć ciężko dostępna.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030512].usefull || 0 }}% pomocna.