Receptury Babuszki Agafii, Natural & Organic, Organiczny krem do twarzy na dzień do 35 lat

Wzmacnia procesy odnowy komórek skóry nasycając ją witaminą C. Daje wyraźny odmładzający efekt. Wygładza drobne zmarszczki, tonizuje skórę i przywraca jej sprężystość. Zmiękcza i nadaje skórze aksamitność.
Nie zawiera parabenów, sztucznych barwników, silikonów, alkoholu, syntetycznych ekstraktów, produktów pochodzących z przerobu ropy naftowej.

bez alkoholu, bez silikonów, bez parabenów
w tubce
lekkie
na dzień
normalna, młoda
nawilżające
Wiek
20+

Super krem

Krem zamówiłam przez internet. Kosztował mniej niż 10zł. Cena w stosunku do jakości bardzo dobra. Opakowanie to miękka odkręcana tuba, konsystecja jest lekka, nie za gęsta. Krem nie jest tłusty, nie zostawia na twarzy lepkiej warstwy, dość szybko się wchłania. Bardzo dobrze nawilża, nie zapycha. Po użyciu czuje ze moja skóra jest nawilżona a jednocześnie świeża. Lubię jego zapach, jest lekko kwiatowy z nutą ziół. Bardzo wydajny. Kolejnym plusem jest skład.

Cudowny

Bardzo dobry, lekki krem na dzień. Idealny pod makijaż. Skóra się po nim nie lepi, dobrze się wchłania, nie zapycha. Zapach lekki, delikatny. Bardzo lubię kosmetyki Pervoe Reshenie. Na pewno wypróbuję też inne kremy, a i na ten jeszcze się skuszę.

Doby dla tłustej skóry

Krem zamknięty w higienicznej tubce i ładną szatą graficzną. Na kartoniku są polskie napisy, na tubce już nie. Krem nie pachnie typowo ziołowo, mam wrażenie że to lekko kwiatowy, średnio intensywny zapach. Konsystencja lekka, krem za żółtawy kolor. Baadzo tani, w internecie od 8 zł.
Na mojej tłustej skórze sprawdził się bardzo dobrze, ale muszę zaznaczyć że ja oczekiwałam tylko lekkiego nawilżenia i bazy pod makijaż, ew czegoś co zdejmie lepkość serum stosowanego pod krem. Moja skóra nie przepada za kremem ale po serum, jeżeli nie stosuje filtra coś nałożyc muszę.
Skora po tym kremie była przyjemnie nawilżona, lekko matowa, no po prostu jak na nia wygladała bardzo dobrze. Krem nie zapychał i nie powodował powstawania niespodzianek. Poza tym jakiś cudów nie zauwałżyłam ale mam cichą nadzieje że moc ziół zadziałała ;)
Nie wiem czy dla 35+ będzie dobry, ja od super działania mam sera a krem po cała pielęgnacje tylko ''przyklepać'' Do tego świetnie się nadawał, także skóry tłuste i mieszane, które od kremu oczekują delikatnego nawilżenia i zmatowienia powinny był na tak

zdecydowanie polecam:)

Zacznę od tego, że mam dość wymagającą cerę (nieprzemyślany zakup może zakończyć się swędzeniem i zaczerwienieniem policzków) w związku z czym krem, którego używam musi spełniać szereg wymagań, czyli powinien:
- mieć dobry skład,
- nie uczulać, nie podrażniać,
- nie zapychać,
- nawilżać,
- odżywiać skórę,
- bardzo dobrze się wchłaniać (nie lubię efektu "tafli" na czole - od tego są inne kosmetyki;) )
- dobrze pracować z podkładem, czyli nie rolować go przy nakładaniu i nie przyczyniać się do jego spływania (używam obecnie vichy dermablend),

Ten krem w 100% spełnia wszystkie ww. wymagania:)
Polecam wszystkim niezdecydowanym!:)

Używam tego produktu od: niecały rok

Dla mojej cery najlepszy krem ever

Zniechęcona kilkuletnim testowaniem przeróżnych kremów, zrezygnowałąm z jakichkolwiek na rzecz żelu aloesowego zmieszanego z odrobiną oleju.
Zupełnie przypadkowo w moim koszyku wylądował ten krem i... jestem oczarowana!

Mam cerę mieszaną, baaaardzo przetłuszczającą się w strefie T, z dodatku bardzo wrażliwą w okolicach oczu oraz niestety skłonną do zapychania się i wyprysków.

Wszystkie dotychczas używane przez mnie kremy sprawiały, że po kilku użyciach pory zapychały się straszliwie, a co najgorsze na całej twarzy wyskakiwały "niespodzianki" w postaci wyprysków.

Po stosowaniu kremie Agafii moja skóra pozostaje gładka, nietknięta i idealnie nawilżona zarówno w okolicach oczu, jak i na reszcie twarzy. Nawet rozszerzone i zapchane zazwyczaj pory na czole i nosie przestały stanowić dla mnie problem, po prostu są zwężone i skończył się koszmar "czarnych kropek" na czole i nosie.

TIP #1 Oczywiścienie oszukujmy się, ładna zdrowa cera nie jest zasługą li i jedynie tego skądinąd fantastycznego kremiku, ale też/przede wszystkim zdrowego sposobu odżywiania się i spędzania wolnego czasu :)

TIP#2 Ja mieszam go na dłoni zawsze z kroplą kwasu hialuronowego, efekt fantastyczny!!

Podsumowując: pierwszy krem do twarzy w moim życiu, który mogę z czystym sumieniem polecić.

nie samym składem kosmetyk stoi

Mam cerę mieszaną latem, zimą staje się sucha i ściagnieta na policzkach w okolicy nosa. Ten krem w założeniu odżywczy, bo takie zadanie mają kremy do cery dojrzałej, nie zrobil na mojej twarzy zupełnie nic korzystnego. Zostawiał ponadto taka jakby silikonową powłokę, pod którą skóra zostawała taka, jaka była, a dodatkowo miałam wrażenie że się "kisi". Dla mnie kit.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Polecam tn produkt i użyję go ponownie, na wiosnę

Skuszona opiniami w intnernecie i niską ceną 10zł, stwierdziłam, że go kupię. Plusy i minusy kremu:
+ dobry skład
+szybko się wchłania
+ wyrównuję skóre, podkład lepiej trzyma się twarzy
+ cena

- słabo nawilża, myślałam, że bedzie mocniejszy
- Efekt nawilżenia jakby szybko znika z twarzy

Kupię go jeszcze raz, nie wyskakują mi kolejne niespodzianki na twarzy :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, zużyte

Specjalnie musiałam walczyć z zalogowaniem się, żeby wystawić opinię.
W zasadzie wystawiam opinię do kremiku 35+ (ale kiedyś używałam 25+ i był tak samo dobry)

Zacznę od tego że krem faktycznie nie nadaje się do suchej cery. Ja mam mieszaną i jest rewelacyjny dla mnie.
Przede wszystkim matuje (jak dla mnie) a kremem matującym nie jest. Podkład utrzymuje się przez calutki dzień bez poprawek.

Już po samym nałożeniu kremu mam wrażenie jakbym buzię przypudrowała, pory są mniej widoczne, nic się nie lepi.

Nic mnie nie swędzi, piecze. Trudno powiedzieć jak z nawilżeniem, bo używam mocnijszych kremów nawilżających na noc a i tak mam cerę mieszaną, więc nie mam wysuszonej buzi.
Uwielbiam kremy z filtrem. Ten ma odpowiedni dla mnie, skład super, cena przyzwoita więc nie mam na co narzekać.
Niektórzy mogą przyczepić się do odkręcanej tubki ale dla mnie to zupłnie bez znaczenia.

Polecam szczerze posiadaczkom cery tłustej lub mieszanej.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Bardzo przyjemny krem na dzień

Polecam ten krem osobom o cerze ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T a przesuszania na policzkach. Sama mam cerę mieszaną i ten krem bardzo mi pasuje:) Stosuję go pod makijaż i idealnie się sprawdza, bo jest bardzo lekki. Gdy mam dzień, kiedy wolę się nie malować, by dać odpocząć cerze, nakładam tylko ten krem i cera już wygląda lepiej.

organiczny skład
nawilża
delikatnie matuje
wycisza zaczerwienienia
błyskawicznie się wchłania
posiada SPF 10
wydajny - cena w sklepie to ok. 20 zł, więc niby niemało za mały krem, ale nie trzeba go użyć dużo, więc według mnie to się wyrównuje:)

czasem uczucie nawilżenia szybko znika, dlatego nie stosuję go w dni, kiedy akurat mam bardziej przesuszoną cerę (niestety u mnie bywa różnie)

w miarę ok

Kupiłam ten krem zachęcona składem. Na opinie na wizażu nawet nie spojrzałam i dobrze, bo nie są rewelacyjne. :)
+ szybko się wchłania
+ładnie pachnie
+delikatnie nawilża

+/- cena

- dostępność
- czasem pozostawia tłustą warstwę
- uczucie nawilżenia szybko znika :/

Używam tego produktu od: paru miesięcy

nie nawilża.

Zachęcona supernaturalnym składem kupiłam kremik.
Krem ładnie pachnie, szybko się wchłania i co ważne przy mojej tłustej skórze, nie zostawia tłustego filmu! Jest całkiem wydajny, wystarczy niewiele, żeby posmarować całą twarz.
No i w sumie tyle plusów. Absolutnie nie spełnił moich oczekiwań co do nawilżenia skóry. A to dyskwalifikuje go jako mojego przyjaciela.

Używam tego produktu od: od 2 msc

Jest wiele lepszych

Moja cera jest wrażliwa, naczynkowa z tendencją do przesuszania.

Kupiłam krem razem z serum z tej samej serii, z którego to serum jestem zadowolona. Nie można tego powiedzieć o kremie.

Poza przyjemnym zapachem i miła konsystencją oraz przyjaznym składzie, nie da się powiedzieć o nim nic dobrego.

Nie nawilża, nie chroni, pozostawia na twarzy warstewkę, która mnie irytuje. Ma tandetne opakowanie, które nie jest przyjazne w obsłudze.

Dobrze, że był tani.

Polecam zainwestować w jakiś inny krem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze opakowanie