Rosarium, Ampułki Młodości

Rosarium, Ampułki Młodości

Ampułki Młodości z fitoestrogenami - kuracja ujędrniajaca skórę - preparat przeciw starzeniu się skóry.
Ampułki zawierają izoflawony (roślinne prekursory estrogenów o aktywności fitoestrogenów), które mogą zmniejszyć ogólną powierzchnię zmarszczek nawet o 64% w ciągu 28 dni. Roślinny czynnik wzrostu bardzo szybko polepsza biomechaniczne własności skóry - elastyczność, jędrność, poprawia mikrorzeźbę naskórka, zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek.

zł / opakowanie 14 ampułek a 4 ml

Lubiłam :)

Z nostalgią wspominam to serum. Świetnie nawilżało, lekko napinało, szybko sie wchłaniało. Używałam pod krem na noc z tej samej serii. I to był strzał w dziesiątkę!

Po latach, gdy składy przestały być dla mnie tajemnicą, kompozycja tego serum lekko mnie rozczarowała, nie bylo w nim róży.

Trochę żałuję, że nie jest dostepny, ale dzięki całej serii Rosarium odkryłam moje ukochanie, czyli olejek z rosa mosqueta :)

Używam tego produktu od: dawno to bylo
Ilość zużytych opakowań: 5-6 zestawów ampułek ?

świetne :-)

Milutko mnie zaskoczyły te ampułeczki. Preparat ma formę lekko żelowatego serum, jest bezzapachowy, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Ważne, że nie zostawia na twarzy żadnej warstwy - to było właśnie miłym zaskoczeniem, po wcześniejszych moich doświadczeniach z podobnymi produktami tej firmy. Po wchłonięciu cera sprawia wrażenie odświeżonej, jest dobrze nawilżona i bez problemu przyjmuje krem. Po jednokrotnym użyciu nie ma natychmiastowych rezultatów (typu efekt liftujący lub temu podobne), ale po miesięcznej kuracji (1 ampułka wystarcza na 4 użycia) rezultat to wypoczęta, bardziej elastyczna i wygładzona cera. Naprawdę widać różnicę. Dobry kosmetyk za niewygórowaną cenę - polecam.