Tusz pogrubiający i wydłużający z flokami

Tusz pogrubiający i wydłużający z flokami

Doskonale podkreśla rzęsy poprzez pogrubianie i przedłużanie, nadaje im idealny kolor. Odporna na rozmazywanie, szybkoschnąca, z formułą wzmacniającą i pielęgnującą rzęsy.
Idealnie dobrana szczoteczka ułatwia wykonanie perfekcyjnego makijażu.
Dostępne kolory to czerń i brąz.
Można dokupić tubkę, która stanowi uzupełnienie tuszu.

Cena: ok. 12 zł / 10 ml

pozytywnie zaskoczona

To mój pierwszy tusz Celii i by może nie ostatni.Za śmieszną cenę 3,30zł kupiłam 5g świetnego tuszu w tubce :) Jedyny problem może stanowic nałożenie go na rzęsy(potrzebna dobra szczoteczka) i to,że z tubki wypływa więcej niż trzeba.Efekt piorunujący.Naprawdę czarne,a nie sine rzesy :D bardzo ładnie pogrubione i wydłużone.Polecam!

Używam tego produktu od:kilku dni

niezly, bez rewelacji

Ogolnie calkiem przyzwoity tusz za naprawde zabawna cene, nie kruszyl mi sie, nie rozmazywal, nie uczulal, nie sklejal rzes. Na minus dziala ta potworna szczoteczka, bardzo, naprawde bardzo niewygodna w uzyciu, trzeba sie bardzo postarac zeby sobie nie wymazac skroni az do uszu. Przy dwoch warstwach efekt jest zadowalajacy ale jak na moj gust zbyt subtelny, wole mocniejszy makijaz rzes. Zdecydowanie polecam milosniczkom eleganckiej klasyki a nie efektu sztucznych rzes :)

Przeciętny

Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam go i... nic takiego, przeciętniarski tusz. W ogóle nie pogrubia, troszeczkę wydłuża, ale po nałożeniu chyba z pięciu warstw tuszu. Bardzo wydajny. Mam go od roku, a on się w ogóle nie kończy. Te włoski, które spadają z tuszu, to właśnie floki (chyba ;-))). Trochę się rozmazuje. Nadaje się raczej dla nastolatki, jako tusz do szkoły.

pierwsza depilacja bikini

nie wiem...

Nie wiem czy nie trafil mi sie jakis bubel... :(
Moj tusz pozostawia na rzesach mase taki drobnych "włosków" ktore po chwili osypuja sie na okolice oczu i wygladaja tragicznie (jakby mi jakies krociutkie rzesy wypadaly).
Zadna z was o tym nie pisze wiec mam podstawy sadzic, ze trafil mi sie jakis lewy produkt.
Cała szczoteczka jest w tych króciutkich "rzęskach" :(

Gdyby nie ten defekt to tusz bylby calkiem niezły... Wydluza, pogrubia... Do nietypowej szczoteczki mozna sie przyzwyczaic - ma tez swoje zalety.

Nie polecam

Tusz nie wart nawet tej skromnej ceny.
Tuszu nabiera się zdecydowanie za dużo, co potem odbija się na rzęsach. Lekko wydłuża, nie pogrubia. Szczoteczka jest według mnie niedobra, m.in. ona powoduje sklejanie się rzęs.
Nie sypie się.

Swietny produkt

Jest to jedna z lepszych maskar, jakie kiedykolwiek uzywalam. Do tego za niewielkie pieniadze. Przy odrobinie wprawy mozna wykombinowac piekne rzesy. Szczoteczka wydaje sie na poczatku nieco dziwna ale potem docenia sie jej zalety. Maskara pogrubia, podkreca, rzesy sie nie sklejaja, nie obsypuje sie i latwo sie zmywa. *****.

Godny polecenia ! ! !

Pozwala na wykonanie makijażu zarówno delikatnego jak i mocniejszego po nałożeniu kilku warstw, nawet wtedy rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Tusz doskonale wydłuża i lekko pogrubia rzęsy. Jego niewątpliwymi plusami są trwałość (calutki dzień bez obsypywania) i niska cena. Szczoteczka na początku wydaje się conajmniej dziwna, ale po paru dniach dochodzi się do wprawy i można zdziałać cuda ;)

Polecam !!!

z 5 na 2...

Znalazłam doskonałą maskarę i nie zmienię jej na inną. Oto dlaczego :)

- kolor brązowy jest idealny dla mojej karnacji, odpowiednio ciemny (zazwyczaj brązowe maskary są zdecydowanie za jasne i nie podkreślają rzęs), wygląda bardzo naturalnie
- pięknie pachnie, czekoladą!
- wyraźnie wzmacnia rzęsy (zawiera olej rycynowy)
- łatwo się nakłada, można nałożyć więcej warstw, nie skleja
- dobrze się zmywa, wystarczy żel do mycia twarzy lub płyn Ziaja
- wygląda tak samo przez cały dzień, nie osypuje się, nie rozmazuje
- jest tani

Szczoteczka na początku może sprawiać problemy, ale po nabraniu wprawy naprawdę umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od pół roku w trakcie pierszego, nie wysycha :)

```````````````````````````````````````````````````````````````
15.VII.05:
Od 4 miesiecy uzywam drugiego opakowania tuszu. I albo Celia zmienila sklad (cena spadla o 3 zl), albo trafil mi sie gorszy egzemplarz, albo poprzedni trafil mi sie wyjatkowo dobry.
Obecna tubke moge ocenic na 2 **.
Tusz kiepsko sie naklada, malo go widac. Jesli mecze sie z nakladaniem kolejnych warstw - rzesy robia sie posklejane, to juz nie ten efekt, co wtedy :( Nawet na ladnych zadbanych rzesach, za nic nie osiagne efektu firanki.
Mam wrazenie, ze za duzo jest tych flokow, a za malo samego tuszu.

```````````````````````````````````````````````````````````````
20.XII 04:

Ocena wkładu uzupełniającego: ** (kremowa mala tubka a duzym napisem Celia)
+ można go dostać wszędzie (w przeciwieństwie do samego tuszu).
+ kosztuje 3 zł
+ ma bardzo ładny brązowo-czarny kolor
+ jest wydajny, ma przyjemny zapach
+/- jest rzadki, minimalnie podkresla rzesy (nie zawiera floków), nadaje się do naturalnego makijażu
- długo wysycha i do tego czasu zrobi pelno śladów na powiekach
- ciężko go zmyć.

dobra jak za tę cenę

Ogólnie ta maskara jest ok tylko jak dla mnie to szczoteczka mogłaby być odrobinę dłuższa. Rzeczywiście rzęsy są dobrze rozczesane i jest ich jakby więcej.

Solidny

Bardzo przyzwoity i solidny tusz. Szczoteczka bardzo gęsta, nie ma szans żeby skleiła rzęsy, moich nie skleiła za co chwała jej. Ogólnie tego tuszu nie nazwałabym pogrubiającym, bo na 100% tego nie robi, ale wydłuża troszkę. Polecam go na dzień, daje bardzo naturalny efekt. Za takie pieniądze warto go wypróbowac

Naprawdę dobry

Zalety tuszu:
- nie rozmazuje się
- szybko schnie
- nie tworzy grudek
- nie sypie się po kilku godzinach, a co za tym idzie nie tworzy brzydkich kropek na oczach
- nie skleja rzęs
- pogrubia i wydłuża
- tani
- ładne, estetyczne opakowanie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
2 m-ce/ 1

rewelacja

Zgłosiłam kosmetyk a teraz ocenię. Zdjęcie nie całkiem oddaje kształt szczoteczki - ale takie znalazłam na oficjalnej stronie Inco-Veritas (nawet się zastanawiałam czy to nie jest ten drugi tusz-wododporny, ale doszłam do wniosku że może to kwestia ułożenia szczoteczki do zdjęcia). Ale do rzeczy. Szczoteczka ma smieszny kształt - z jednej strony włoski są króciutkie - z drugiej dłuższe. To osobom niewprawionym może sprawiać trudności - ja malując się po raz pierwszy - pomalowałam przy okazji pół powieki. Teraz nabrałam już wprawy i twierdzę, że to jeden z najlepszych tuszy jakich używałam. Nie kruszy się, nie rozmazuje, pięknie wydłuża rzęsy, nie skleja ich (śmiem twierdzić że z tych, których używałam ten najlepiej rozdziela rzęsy). Minus - trzeba cierpliwości przy nakładaniu. Nie wystarczy nałożenie jednej czy dwóch warstw - bo go poprostu nie widać - trzeba nakładać kilka warstw tuszu - a do tego trzeba czasu! Ale za to jakie efekty!!! Ja go narazie nie zmienię na inny - pobił nawet mojego ulubionego Max Factora. No i ta cena - marzenie.