Soft Kajal Liner

Soft Kajal Liner

Pojemność 1 szt

Trwała, przyjemnie miękka kredka dostępna w wielu kolorach. Bez środków kosnserwujacych i nieperfumowana. Nadaje się do robienia kresek wewnątrz oka, dla osób noszących soczewki kontaktowe.

super

Używam od około 2 lat. Jest super. Idealnie miękka, ułatwia to zrobienie perfekcyjnej kreski. Prawdziwa czerń, ładnie podkreśla linię rzęs. Jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam zmieniać bądź szukać zamiennika.
Kreska trzyma się wystarczająco długo, po całym dniu nadal jest. Pod wpływem płynu do demakijażu schodzi bez problemów.
Starcza na długo, jedna kredka na około rok spokojnie przy codziennym malowaniu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 szt

jedyna!świetna kredka, polecam wrażliwcom!!!

króciutko, bo nie jestem znawczynią kredek samych w sobie, oprócz eyelinera b.b nie mogę w ogóle używać czarnych kredek, a na powiekę dolną czy na linię wodną, wewnątrz ,uuu...tragedia, umieram z bólu . Noszę szkła kontaktowe, po każdej próbie dotychczasowej kredki, mam potwornie chore oczy, przy tej kredce-nic z tych rzeczy! w ogóle nie podrażnia, nie uczula, wręcz wybiela mi oko, nie wiem jak z trwałością, bo nie mam porównania, ale jak dla mnie to i tak ideał, który zawsze mogę mieć przy sobie, a poza tym jest idealnie miękka...to jedyna kredka dla naprawdę wrażliwych oczu ! polecam gorąco! mam czarną :)

Ilość zużytych opakowań: jedna

najlepsza lredka jaką miałam

Wypróbowałam juz wieeeele kredek od najtańszych po droższe. bez kreski nie ruszam sie z domu. Ta kredka jest dla mnie najleppsza: cena jest przystępna, nie rozmazuje się , nie musze robić poprawek w ciągu dnia,jest miękka -łatwo się rozprowadza. Bardzo polecam !

Używam tego produktu od: 1 mc

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

bardzo fajna :)

Mam kolor czarny, kredka jest w miarę przystępnej cenie. Poleciła mi ją sprzedawczyni no i jestem zadowolona :)

Plusem na pewno jest cena oraz dostępność, poza tym można w łatwy sposób uzyskać taką linię jaką pożądamy :)

Bardzo jest miękka, czasami mam wrażenie ze aż za przez co troszkę trzeba się natrudzić z dobrym nastruganiem jej tak żeby jednak sie trzymała, jedyny minus to może to że jednak z powodu iż jest miękka to niestety mam wrażenie, że szybciej się zużywa ..

Podsumowując polecam ją każdej z Was i tej malującej się na co dzień i tej, która makijaż wykonuje tylko na specjalne okazje, a za taką cenę, głęboką w moim przypadku czerń i trwałość !

no właśnie u mnie utrzymuje się cały dzień czasami jakąs tam poprawkę małą zrobię, ale jak dla mnie i tak produkt tej firmy jest na plus :) :)

świetna

zakupiłam te kredke w kolorze grafitowym - idealnie podkresla oczy, nie na tyle mocno co czarna, a o taki efekt wlasnie mi chodzilo :) doskonale sprawdza sie w makijazu oczy typu "smoked eyes" - bo bardzie dobrze mozna ja rozetrzec uzyskujac nap[rawde fajne efekty :)))
polecam

Używam tego produktu od:1rok

ulubiona

Zaczelam od czarnej aktualnie mam 6 roznych kolorow. Swietnie sie nia maluje oko, nie rozmazuje sie, jest miekka ale trzyma sie caly dzien, czasami wymagajac drobnej poprawki. Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: ciagle w trakcie

polecam

Doskonała kredka za niedużą cenę. Używam jej na co dzień i sprawdza sie świetnie. W ciągu całego dnia robię zaledwie jedną poprawkę. Łatwo się nią maluje kontur oka, jest miękka. Nie rozmazuje się. Poprzednio również byłam zadowolona z kredki Nouba. Obie w kolorze czarnym.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

kiepska

Skuszona dobrymi opiniami kupiłam tą kredkę w kolorze ciemnej śliwki...zastanawiam sie czy to ta sama kredka...moją kredką nie da się pomalować dolnej powieki. Jest zbyt miękka i tłusta.zostają brzydkie grudki a nie ładna linia...żadna kredka mnie jeszcze tak nie zawiodła.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

ok

Jestem zadowolona z Soft Kajal Liner. Noszę soczewki, krędkę używam często wewnątrz oka, nie powoduje podrażnień. Jest miękka, łatwo sie rozprowadza, długo się utrzymuje. Polecam

nieźle

Kredka ta nie powaliła mnie na kolana.Owszem jest miękka(a nawet za bardzo) i ciężko się nią maluje.Nastrugać ją to wielka sztuka.Jest strasznie nietrwałam(a nie tego się spodziewałam po tej firmie).Nie wiem czy polecić tą kredkę czy nie.Średnia.

Używam tego kosmetyku od okazyjnie od kilku lat/ ilość zużytych opakowań:1

Edit 28.10.2006
Zwracam honor i dodaje *.Zmieniłam temperówkę i kredka od razu lepiej się temperuje i maluje.No i nie robi ksero na górnej powiece.5* nie bedzie bo jest za droga!

Super kredka

Kupiłam tą kredkę po przeczytaniu paru pozytywnych opinii wizażanek:)...i jestem bardzo zadowolona. Kredka miękko rozprowadza się na powiece.Super trzyma się prze prawie cały dzionek, nawet na wewnętrznej stronie oka.Mam śliczny kolorek - ciemna śliwka - superrrowy:). Bardzo polecam ze względu na jakość, lecz cena troszku za wysoka - 32zł.

bardzo fajna

Bardzo, bardzo miękka kredka. Doskonale prowadzi się po skórze, zrobiona kreska jest precyzyjna, kolor (mam brąz) intensywny. Trwała, nie rozmazuje się a jednocześnie łatwo ją usunąć mleczkiem do demakijażu.