Calvin Klein, Eternity EDP

Calvin Klein, Eternity EDP

Cena już od 79,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

`Calvin Klein Eternity` to kwiatowe perfumy dla kobiet, wprowadzone na rynek w 1998 roku.
Historia tego zapachu zaczęła się od ślubu Kleina z jego byłą asystentką, Kelly Rector. Kreator mody podarował jej wówczas zabytkową, ozdabianą brylancikami obrączkę, którą przed laty książę Windsoru Edward wręczył ukochanej, Wallis Warfield Simpson. Na wewnętrznej stronie tego klejnotu wygrawerowane było słowo `eternity` - symbol wielkiej miłości i oddania.
Zakochany stylista postanowił dodatkowo uczcić swój związek z Kelly poprzez wykreowanie zapachu, w którym zamknięte byłyby najpiękniejsze uczucia i namiętności.
Romantyczny bukiet kwiatów zmieszany z przyprawami, aromatem lasu i zielonymi nutami najbardziej odpowiadał jego wyobrażeniom. Nazwa mogła być tylko jedna - `Eternity`.
Flakon perfum `Calvin Klein Eternity` z kryształu i srebra ma symbolizować uczucie i oddanie. Zaprojektowali go wspólnie Klein i Pierre Dinand.

Kategoria: kwiatowo - goździkowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: akordy liści, olejki cytrusowe
nuta serca: róża, fiołek, konwalia, goździk
nuta bazy: sandałowiec, heliotrop, piżmo

Cena: ok. 150zł / 100ml

Znasz skład tego produktu?

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

ciekawe

Uważam, że perfumy są bardzo ciekawą kompozycją kwiatową. Nie dawał mi spokoju zapach, który pozostawiała po sobie koleżanka ilekroć pojawiała się w pokoju.. Czym pachniesz? Eternity! Musiałam je mieć :) Zapach jest dosyć intensywny na początku, nawet trochę mnie męczył, ale po jakimś czasie pachnie cudnie i długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264128].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest cudowny

Moja przygoda z Eternity, Calvina Kleina, rozpoczęła się, od pozytywnych recenzji na przeróżnych forach oraz blogów. Najbardziej zainteresowała mnie tzw "metaliczna nuta", o której wiele osób pisało.
Okazało się, że owy perfum, jest w drogerii w moim mieście. Zatem poszłam tam i psiknęłam sobie tester na nadgarstek. Moje pierwsze wrażenie, było bardzo pozytywne. Pierwsze co wyczułam, to ostra nuta, są to goździki, lecz mi to absolutnie nie przeszkadza, bo właśnie to, dodaje temu zapachu "tego czegoś"... Następnie da się wyczuć zapach czereśni... Lekko mydełkowatych oraz oliwki. Ale zapach ten bardzo mi się podoba. Lecz nie wyczuwam w nim, żadnej chłodnej nuty, nic kompletnie. A szkoda, bo właśnie na to liczyłam.
Ale nie skreśliłam przez to Eternity i zakupiłam flaszkę 100 ml i wcale nie żałuję.
Trwałość jest znakomita. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252981].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Zniewalający i niepowtarzalny zapach, który utrzymuje się na długo po psiknięciu.
Przez pewien czas używałam buteleczek 100ml, jednak kusi mnie zakup większej.
Na duży plus oceniam opakowanie, trwałość zapachu i jego niepowtarzalność (do tej pory nigdzie indziej nie znalazłam podobnej nuty zapachowej).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249276].usefull || 0 }}% pomocna.

Margot Robbie Calvin Klein

moja pierwsza perfumowa miłość

To była moja pierwsza perfumowa miłość. Poczułam je na koleżance, która dostała je w prezencie i stały się moim marzeniem, ale wtedy jeszcze nie mogłam sobie na nie pozwolić. Kiedy wreszcie stałam się szczęśliwą posiadaczką własnego flakonu, Eternity zostały moim signature scent. Długo, przez kilka lat, nie istniał dla mnie żaden inny zapach, żadnego innego nie używałam, nawet nie testowałam. Ten miał wszystko, czego wtedy szukałam w perfumach - mnóstwo odurzających kwiatów, cudowny ogon, tę charakterystyczną nutę. To mocny, zdecydowany zapach, ulegający wielu przeobrażeniom, mający wiele twarzy. Nieraz byłam pytana, także przez obce osoby, czym pachnę.

Zużyłam kilka flakonów, każdy po 100 ml i myślałam, że to będzie mój zapach już na zawsze. Ale jednak nie. Minęło kilka lat, zmienił się mój gust zapachowy i to zupełnie. Teraz lubię, gdy kwiaty są jedynie dopełnieniem zapachu, a Eternity to przede wszystkim mocny, upajający bukiet goździków, konwalii i frezji.

Nadal jednak doceniam piękno i niepowtarzalność Eternity. To zapach jedyny w swoim rodzaju, bardzo charakterystyczny. Taki, który się kocha albo od którego się ucieka, jednak zawsze budzi skrajne emocje. U mnie pozostał wielki sentyment. Nadal mam swój flakon i czasem do niego wracam, by przypomnieć sobie to... coś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226533].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje ulubione perfumy

Kupuję je od paru lat. Mam sentyment do tego zapachu-moja starsza siostra używała go gdy ja byłam jeszcze w podstawówce.
Długo utrzymują się na skórze, nadają się na każdą porę dnia i roku. Ponadczasowe. Mimo, że czasem robię od nich odskocznie, to potem zawsze do nich wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 po 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122151].usefull || 0 }}% pomocna.

Oliwka bambino

Ja tak samo zgadzam się z poprzedniczkami- Eternity pachnie oliwką Bambino ale jeszcze czuję coś zielonego (trawiastego), kwiaty, krem Nivea i mydliny. Zapach jest świeży, surowy, mdły, kwiatowy, nie kobiecy i nie przyjemny, mydlany. Jedynym plusem jest trwałość, czuć długo na skórze. Na szczęście mam tylko próbkę.Nie polecam kupowania w ciemno całej butelki. Nie przepadam za zapachami Calvina Kleina, bo uważam, że są nie kobiece tylko jakby męskie dla nie dostępnych kobiet z cechami męskimi . Dla mnie Eternity śmierdzi, nie pachnie . Jak można takiego smrodku używać?

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: testy, próbka 1ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119081].usefull || 0 }}% pomocna.

oliwka dla dzieci

Zgadzam się z mylengrave- Eternity pachnie jak oliwka dla dzieci, bodajże Bambino. Nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić wydanie 150 zł, kiedy można równie dobrze natrzeć się oliwką za kilka złotych. Nie kojarzy mi się z wiecznością, miłością i oddaniem (co sugeruje opis). Kompletnie mi się nie podoba, jest męczący i słodko-mdlący. Otwarcie jest może odrobinę chłodne, wręcz sterylne, ale potem czuję tylko i wyłącznie aromat oliwki dla dzieci. Nie pojmuję fenomenu tego zapachu. Ja będę się trzymać od niego z daleka... Trwałość pewnie dobra, bo ciężko go zmyć z dłoni.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116826].usefull || 0 }}% pomocna.

Och mój Boże!

Boże, toż to są najpiękniejsze perfumy świata!
Czym pachną? Oliwką. Jak byłam mała, moja mama używała oliwki, zdaje się Johnson\'s Baby i to jest właśnie ten zapach, oczywiście sto razy mocniejszy, pogłębiony, doskonały. Porównywalny do szamponów do włosów dla dzieci.
Czytam sobie skład podany przez producenta i nie dowierzam. Nie, żebym myślała, że producent chce mnie zmylić, po prostu nie czuję tutaj niczego innego niż oliwki:)
Liście, olejki cytrusowe, konwalia, delikatnie fiołek i róża, ale te nuty znajduję na siłę. Gdyby nie było testera w pobliżu, polecam powąchać oliwkę i wyjdzie na jedno:)
Trwałość doskonała, aż do umycia.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1090521].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

Eternity to klasyk. Każdy powinien je znać. Cieszy mnie natomiast fakt, że mimo łatwej dostępności i niezwykle niskiej cenie nie stały się super komercyjne, spotykane wszędzie i na każdej kobiecie. Oczywiście są to perfumy, które albo się kocha albo nienawidzi, jak większość zresztą. Przydzielone są do kategorii: świeży, a nuty zapachowe zakwalifikowane są jako: kwiatowe. Oceniam je jako przytłaczające na innych, albo ostre, trudne do zniesienia nawet. Na mnie czuje tylko ziołową, zieloną i delikatną kwiatkowość w około, w której czuję się bardzo świeżo, a zapach jaki czuję wokół jest czysty i orzeźwiający. Eternity dodaje mi energii i zwiewności zarazem, czystości takiej konwaliowo-cytrusowej. W składzie jest wiele kwiatów, ale tu wymieszane są z cytrusowością co nadaje zapachowi ziołowego pędu. Wyczuwane sa w nich bardzo miękkie i słodkie nuty, kremowe, kaszmirowe? nie potrafię określić o co mi chodzi. Wszystko to razem sprawia, że nie nazwałabym Eternity perfumami tylko kwiatowymi.

Flakon toporny, ale prosty, piękny, czysty, ze srebrnym szczytem, dobrze oddający zawartość.

-o,5 gwiazdki ponieważ nie czuję żeby te perfumy były podpisem pod moja osobą.

Perfumy everyday, na cały rok, ale szczególnie lubię je wiosną i latem.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: nadal 100ml w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046661].usefull || 0 }}% pomocna.

Mydlana bańka

Zakupiłam sobie od razu mały flakonik perfum - i niestety chyba je oddam (chyba, że się jakoś do nich przekonam).
Po spryskaniu ciała Eternity czuję się, jakbym wyszła namydlona średniej jakości mydłem spod prysznica bez spłukania się.

Nie wiem, może jeszcze podejdę do nich ponownie. Próbka bardziej mi odpowiadała, ale może zależy od pory (tak jak któraż z Wizażanek pisała, że lubi je jesienią).
Ja jednak latem wolę słodsze kwiatowe zapachy.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: zero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025516].usefull || 0 }}% pomocna.