Calvin Klein, Eternity EDP

Calvin Klein, Eternity EDP

`Calvin Klein Eternity` to kwiatowe perfumy dla kobiet, wprowadzone na rynek w 1998 roku.
Historia tego zapachu zaczęła się od ślubu Kleina z jego byłą asystentką, Kelly Rector. Kreator mody podarował jej wówczas zabytkową, ozdabianą brylancikami obrączkę, którą przed laty książę Windsoru Edward wręczył ukochanej, Wallis Warfield Simpson. Na wewnętrznej stronie tego klejnotu wygrawerowane było słowo `eternity` - symbol wielkiej miłości i oddania.
Zakochany stylista postanowił dodatkowo uczcić swój związek z Kelly poprzez wykreowanie zapachu, w którym zamknięte byłyby najpiękniejsze uczucia i namiętności.
Romantyczny bukiet kwiatów zmieszany z przyprawami, aromatem lasu i zielonymi nutami najbardziej odpowiadał jego wyobrażeniom. Nazwa mogła być tylko jedna - `Eternity`.
Flakon perfum `Calvin Klein Eternity` z kryształu i srebra ma symbolizować uczucie i oddanie. Zaprojektowali go wspólnie Klein i Pierre Dinand.

Kategoria: kwiatowo - goździkowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: akordy liści, olejki cytrusowe
nuta serca: róża, fiołek, konwalia, goździk
nuta bazy: sandałowiec, heliotrop, piżmo

Cena: ok. 150zł / 100ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Ulubione

Mój ulubiony zapach na co dzień. Po prostu nie potrafię przejść obok niego obojętnie. Niby nic szczególnego a jednak potrafi wprawić w zdecydowanie dobry nastrój. Nie męczy towarzystwa nie powoduje zawrotów głowy , bezpieczny na prezent.

Calvin Klein, Eternity

Zapach świeży, bardzo delikatny i zmysłowy. Mimo, że jestem zwolenniczką słodkich i intensywnych perfum, ten urzekł mnie swoją subtelnością.
Nuty kwiatowe - bardzo wyczuwalne. Mój partner stwierdził, że to jeden z najładniejszych perfum, które do tej pory używałam.

mój zapach na co dzień

byłam rozczarowana gdy ponad 2 lata temu dostałam jako business gift. z armani miałam do czynienia przy one i niespecjalnie go lubiłam. przez kilka tygodni nawet go nie wyciągnęłam z pudełka, miał zostać podarowany dalej, ale nie wiedziałam kto mógłby go ode mnie otrzymać. Kiedy go już użyłam nie potrafię się z nim rozstać. został moim zapachem na codzień do pracy. najbardziej uwielbiam w nim nuty mojej ukochanej konwali i fiołka. zapach baaaardzo długo utrzymuje się szczególnie na ubraniach. stosuję go przez cały rok, nawet jeżeli mam na sobie inny zapach to eternity zawsze jest w mojej torebce. co do butelki-butelka jest bardzo skromna, nigdy bym na nią nie zwróciła uwagi w perfumerii
a, jak się nad tym zastanowić to zapach faktycznie ma coś z mydła
używam ponad 1.5 roku na codzień i kończy mi się. nie trzeba go po prostu dużo użyć żeby pięknie pachnąć, kupię na pewno nie raz

Margot Robbie Calvin Klein

Ciekawy zapach

Kupiłam 10 ml buteleczkę w ciemno - potrzebowałam jakieś perfumy mobilnej wielkości i wpadł mi w oko koszyczek z tym zapachem. Nie był drogi, więc wzięłam. Zapach okazał się bardzo ciekawy. Któraś z wizażanek porównała jego zapach do skóry po umyciu jej mydłem - i ja się z tym porównaniem bardzo zgadzam! Faktycznie jest to zapach mydlanej czystości, ale jednocześnie ją uszlachetniający. Bardzo go polubiłam. Zapach na ubraniach potrafi pozostać kilka dni. Moim zdaniem to zapach bardzo uniwersalny - zarówno na co dzień, jak i wieczorne wyjścia (chyba nawet bardziej wolę go używać na wieczór).

Przeminęło z wiatrem.

Był moim zapachem w wieku 20- liku lat. Blisko dekadę później nie potrafię już go nosić. Sentymenty sentymentem, ale życie życiem.
To przyjemny, rześki, ale nie do końca lekki, kwiatowy zapach.
Kiedyś bardzo kojarzył mi się z rosą i nutami deszczu. Dziś przywodzi mi na myśl, kąpiel i mydło. Kiedyś z filmem "Pamiętnik" dziś z programem " Rolnik szuka żony".
Zapach w którym mocno czuję frezję. Tak słodką i upajającą, że prawie miodową. Liście fiołka i rześką, leśną konwalię.
Kiedyś wychodziła na mojej skórze jego eteryczność, dziś czuję się jak nobliwa pani, która trzyma mydła w każdej komodzie. Taka z kapeluszem na głowie zdobionym wielkimi kolorowymi piórami.
Flakon, bardzo od czapy. Osobiście kojarzy mi się z kapeluszem Napoleona.
Nie podoba mi się. Nie pasuje do tego zapachu.

Doskonały na wiosnę. :)
Dla młodych kobiet.

to mój zapach

To mój zapach. Nie potrafię się od nich uwolnić. Zawsze do nich wracam i zawsze muszę je mieć. Są świeże, nie przesłodzone, trwałe. Perfumy to kwestia gustu, ale ja polecam aby wypróbowały je kobietom aktywnym, dynamicznym i niezależnym. Romantyczki oraz miłośniczki słodkich i cięższych zapachów będę raczej rozczarowane.

ciekawe

Uważam, że perfumy są bardzo ciekawą kompozycją kwiatową. Nie dawał mi spokoju zapach, który pozostawiała po sobie koleżanka ilekroć pojawiała się w pokoju.. Czym pachniesz? Eternity! Musiałam je mieć :) Zapach jest dosyć intensywny na początku, nawet trochę mnie męczył, ale po jakimś czasie pachnie cudnie i długo.
Flakonik zupełnie mnie nie zachwyca.

Jest cudowny

Moja przygoda z Eternity, Calvina Kleina, rozpoczęła się, od pozytywnych recenzji na przeróżnych forach oraz blogów. Najbardziej zainteresowała mnie tzw "metaliczna nuta", o której wiele osób pisało.
Okazało się, że owy perfum, jest w drogerii w moim mieście. Zatem poszłam tam i psiknęłam sobie tester na nadgarstek. Moje pierwsze wrażenie, było bardzo pozytywne. Pierwsze co wyczułam, to ostra nuta, są to goździki, lecz mi to absolutnie nie przeszkadza, bo właśnie to, dodaje temu zapachu "tego czegoś"... Następnie da się wyczuć zapach czereśni... Lekko mydełkowatych oraz oliwki. Ale zapach ten bardzo mi się podoba. Lecz nie wyczuwam w nim, żadnej chłodnej nuty, nic kompletnie. A szkoda, bo właśnie na to liczyłam.
Ale nie skreśliłam przez to Eternity i zakupiłam flaszkę 100 ml i wcale nie żałuję.
Trwałość jest znakomita. :)

Ulubiony

Zniewalający i niepowtarzalny zapach, który utrzymuje się na długo po psiknięciu.
Przez pewien czas używałam buteleczek 100ml, jednak kusi mnie zakup większej.
Na duży plus oceniam opakowanie, trwałość zapachu i jego niepowtarzalność (do tej pory nigdzie indziej nie znalazłam podobnej nuty zapachowej).

moja pierwsza perfumowa miłość

To była moja pierwsza perfumowa miłość. Poczułam je na koleżance, która dostała je w prezencie i stały się moim marzeniem, ale wtedy jeszcze nie mogłam sobie na nie pozwolić. Kiedy wreszcie stałam się szczęśliwą posiadaczką własnego flakonu, Eternity zostały moim signature scent. Długo, przez kilka lat, nie istniał dla mnie żaden inny zapach, żadnego innego nie używałam, nawet nie testowałam. Ten miał wszystko, czego wtedy szukałam w perfumach - mnóstwo odurzających kwiatów, cudowny ogon, tę charakterystyczną nutę. To mocny, zdecydowany zapach, ulegający wielu przeobrażeniom, mający wiele twarzy. Nieraz byłam pytana, także przez obce osoby, czym pachnę.

Zużyłam kilka flakonów, każdy po 100 ml i myślałam, że to będzie mój zapach już na zawsze. Ale jednak nie. Minęło kilka lat, zmienił się mój gust zapachowy i to zupełnie. Teraz lubię, gdy kwiaty są jedynie dopełnieniem zapachu, a Eternity to przede wszystkim mocny, upajający bukiet goździków, konwalii i frezji.

Nadal jednak doceniam piękno i niepowtarzalność Eternity. To zapach jedyny w swoim rodzaju, bardzo charakterystyczny. Taki, który się kocha albo od którego się ucieka, jednak zawsze budzi skrajne emocje. U mnie pozostał wielki sentyment. Nadal mam swój flakon i czasem do niego wracam, by przypomnieć sobie to... coś.

Moje ulubione perfumy

Kupuję je od paru lat. Mam sentyment do tego zapachu-moja starsza siostra używała go gdy ja byłam jeszcze w podstawówce.
Długo utrzymują się na skórze, nadają się na każdą porę dnia i roku. Ponadczasowe. Mimo, że czasem robię od nich odskocznie, to potem zawsze do nich wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 po 100 ml

Oliwka bambino

Ja tak samo zgadzam się z poprzedniczkami- Eternity pachnie oliwką Bambino ale jeszcze czuję coś zielonego (trawiastego), kwiaty, krem Nivea i mydliny. Zapach jest świeży, surowy, mdły, kwiatowy, nie kobiecy i nie przyjemny, mydlany. Jedynym plusem jest trwałość, czuć długo na skórze. Na szczęście mam tylko próbkę.Nie polecam kupowania w ciemno całej butelki. Nie przepadam za zapachami Calvina Kleina, bo uważam, że są nie kobiece tylko jakby męskie dla nie dostępnych kobiet z cechami męskimi . Dla mnie Eternity śmierdzi, nie pachnie . Jak można takiego smrodku używać?

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: testy, próbka 1ml