Calvin Klein, Eternity EDP

Calvin Klein, Eternity EDP

`Calvin Klein Eternity` to kwiatowe perfumy dla kobiet, wprowadzone na rynek w 1998 roku.
Historia tego zapachu zaczęła się od ślubu Kleina z jego byłą asystentką, Kelly Rector. Kreator mody podarował jej wówczas zabytkową, ozdabianą brylancikami obrączkę, którą przed laty książę Windsoru Edward wręczył ukochanej, Wallis Warfield Simpson. Na wewnętrznej stronie tego klejnotu wygrawerowane było słowo `eternity` - symbol wielkiej miłości i oddania.
Zakochany stylista postanowił dodatkowo uczcić swój związek z Kelly poprzez wykreowanie zapachu, w którym zamknięte byłyby najpiękniejsze uczucia i namiętności.
Romantyczny bukiet kwiatów zmieszany z przyprawami, aromatem lasu i zielonymi nutami najbardziej odpowiadał jego wyobrażeniom. Nazwa mogła być tylko jedna - `Eternity`.
Flakon perfum `Calvin Klein Eternity` z kryształu i srebra ma symbolizować uczucie i oddanie. Zaprojektowali go wspólnie Klein i Pierre Dinand.

Kategoria: kwiatowo - goździkowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: akordy liści, olejki cytrusowe
nuta serca: róża, fiołek, konwalia, goździk
nuta bazy: sandałowiec, heliotrop, piżmo

Cena: ok. 150zł / 100ml

44% jesień/zima 56% wiosna/lato

Bardzo polecam!

Zapach zdecydowanie dla odważnych kobiet. Mocny, intensywny, który czuć z daleka. Z tymi perfumami na pewno nie przejdziesz nie zauważona. Jest on średnio ciężki. Bardzo długo utrzymuje się na skórze a jeszcze dłużej na ubraniach. Bardzo polecam!

Idealny :)

Krótko i na temat: idealny zapach :)
Ma wygodny flakonik i do tego jest bardzo trwały. Potrafi utrzymywać się przez kilka dni. Z czystym sumieniem mogę polecić perfum dla miłośniczek takich zapachów :)

Piękny zapach

Jeden z moich ulubionych zapachów. Jego zdecydowanym plusem jest to, że nadaje się zarówno do użycia z rana, jak i na wieczorne wyjście. Zdecydowanie jest w stanie przykuć uwagę nawet postronnych osób. U mnie na szafce - obowiązkowa pozycja!

Margot Robbie Calvin Klein

Dla dojrzałej kobiety

Zapach sam w sobie nie jest mdły. Zapach wybitnie trwały. Utrzymuję się długo na skórze. Orginalne opakowanie. Ogólnie korzystam z drugiego opakowania (oba opakowania dostałam w prezencie).

Piękny zapach

Perfumy marki Calvin Klein Eternity to delikatny zapach, który bardzo lubię. Wyczuwalne są w nim dla mnie głównie kwiatowe nuty z domieszką piżma. Zapach jest trwały i przyjemny przy czym nie jest nachalny, na ubraniach utrzymuje się naprawdę długo. Kojarzy mi się z romantyzmem, kobiecością i elegancją. Najbardziej lubię go używać jesienią, jednak na inne pory roku też świetnie się sprawdzi. Perfumy znajdują się w stylowej buteleczce z wygodnym w użyciu atomizerem. Flakonik wygląda bardzo elegancko i pięknie prezentuje się na półce

Ulubione

Mój ulubiony zapach na co dzień. Po prostu nie potrafię przejść obok niego obojętnie. Niby nic szczególnego a jednak potrafi wprawić w zdecydowanie dobry nastrój. Nie męczy towarzystwa nie powoduje zawrotów głowy , bezpieczny na prezent.

Calvin Klein, Eternity

Zapach świeży, bardzo delikatny i zmysłowy. Mimo, że jestem zwolenniczką słodkich i intensywnych perfum, ten urzekł mnie swoją subtelnością.
Nuty kwiatowe - bardzo wyczuwalne. Mój partner stwierdził, że to jeden z najładniejszych perfum, które do tej pory używałam.

mój zapach na co dzień

byłam rozczarowana gdy ponad 2 lata temu dostałam jako business gift. z armani miałam do czynienia przy one i niespecjalnie go lubiłam. przez kilka tygodni nawet go nie wyciągnęłam z pudełka, miał zostać podarowany dalej, ale nie wiedziałam kto mógłby go ode mnie otrzymać. Kiedy go już użyłam nie potrafię się z nim rozstać. został moim zapachem na codzień do pracy. najbardziej uwielbiam w nim nuty mojej ukochanej konwali i fiołka. zapach baaaardzo długo utrzymuje się szczególnie na ubraniach. stosuję go przez cały rok, nawet jeżeli mam na sobie inny zapach to eternity zawsze jest w mojej torebce. co do butelki-butelka jest bardzo skromna, nigdy bym na nią nie zwróciła uwagi w perfumerii
a, jak się nad tym zastanowić to zapach faktycznie ma coś z mydła
używam ponad 1.5 roku na codzień i kończy mi się. nie trzeba go po prostu dużo użyć żeby pięknie pachnąć, kupię na pewno nie raz

Ciekawy zapach

Kupiłam 10 ml buteleczkę w ciemno - potrzebowałam jakieś perfumy mobilnej wielkości i wpadł mi w oko koszyczek z tym zapachem. Nie był drogi, więc wzięłam. Zapach okazał się bardzo ciekawy. Któraś z wizażanek porównała jego zapach do skóry po umyciu jej mydłem - i ja się z tym porównaniem bardzo zgadzam! Faktycznie jest to zapach mydlanej czystości, ale jednocześnie ją uszlachetniający. Bardzo go polubiłam. Zapach na ubraniach potrafi pozostać kilka dni. Moim zdaniem to zapach bardzo uniwersalny - zarówno na co dzień, jak i wieczorne wyjścia (chyba nawet bardziej wolę go używać na wieczór).

Przeminęło z wiatrem.

Był moim zapachem w wieku 20- liku lat. Blisko dekadę później nie potrafię już go nosić. Sentymenty sentymentem, ale życie życiem.
To przyjemny, rześki, ale nie do końca lekki, kwiatowy zapach.
Kiedyś bardzo kojarzył mi się z rosą i nutami deszczu. Dziś przywodzi mi na myśl, kąpiel i mydło. Kiedyś z filmem "Pamiętnik" dziś z programem " Rolnik szuka żony".
Zapach w którym mocno czuję frezję. Tak słodką i upajającą, że prawie miodową. Liście fiołka i rześką, leśną konwalię.
Kiedyś wychodziła na mojej skórze jego eteryczność, dziś czuję się jak nobliwa pani, która trzyma mydła w każdej komodzie. Taka z kapeluszem na głowie zdobionym wielkimi kolorowymi piórami.
Flakon, bardzo od czapy. Osobiście kojarzy mi się z kapeluszem Napoleona.
Nie podoba mi się. Nie pasuje do tego zapachu.

Doskonały na wiosnę. :)
Dla młodych kobiet.

to mój zapach

To mój zapach. Nie potrafię się od nich uwolnić. Zawsze do nich wracam i zawsze muszę je mieć. Są świeże, nie przesłodzone, trwałe. Perfumy to kwestia gustu, ale ja polecam aby wypróbowały je kobietom aktywnym, dynamicznym i niezależnym. Romantyczki oraz miłośniczki słodkich i cięższych zapachów będę raczej rozczarowane.

ciekawe

Uważam, że perfumy są bardzo ciekawą kompozycją kwiatową. Nie dawał mi spokoju zapach, który pozostawiała po sobie koleżanka ilekroć pojawiała się w pokoju.. Czym pachniesz? Eternity! Musiałam je mieć :) Zapach jest dosyć intensywny na początku, nawet trochę mnie męczył, ale po jakimś czasie pachnie cudnie i długo.
Flakonik zupełnie mnie nie zachwyca.