Nutri-Delice Meltingly Soft Nourishing Cream

Nutri-Delice Meltingly Soft Nourishing Cream

Idealny krem codzienny dający poczucie natychmiastowego komfortu skórze suchej. Jego wyważony skład zawiera wszystkie odżywcze i energizujące własności olejków z ziaren. Cudownie wsiąka w skórę. Krem:
- odżywia i regeneruje przywracając równowagę lipidową,
- nawilża skórę, chroniąc jej zasoby wody,
- przywraca właściwą równowagę witamin i elementów śladowych,
- chroni skórę przed destrukcyjnym wpływem środowiska,
Nie posiada filtrów.

Cena: 160 zł

bardzo przyjemny

Lubie kosmetyki decleora i kupowałabym je częściej, gdyby były: a) łatwiej dostepne b) tansze
Zarówno w perfumeriach, jak i w internecie ich ceny sa zbliżone, z allegro włącznie. Upolowac jakąs okazję jest trudno, a i przy zestawach musimy sie liczyc ze sporym wydatkiem. W efekcie są to kosmetyki najczęsciej droższe niz Dior, Chanel czy shiseido...
Tyle narzekań, bo musze przyznac, ze niektóre z ich kremów czy balsamów czy esencji naprawdę lubie i do nich wracam - co przy mojej pogoni za nowościami jest ewenementem ;)
Ten krem jest tez bardzo przyjemny, choc oczekiwałam czegoś bardziej treściwego. Pomyliłam go z innymi kosmetykami z tej serii :). Wygodna tubka, dobra wydajnośc. Dośc rzadki ( choc nie płynny) - bardzo dobrze sie rozsmarowuje, natychmiast dając uczucie nawilzonej, odżywionej i wygładzonej twarzy. taka idealna ochrona...jesli nie liczyc braku filtrów. Zapach delikatny, ale, jak to u decleora - dość charakterystyczny. Dla mnie przyjemny, kojarzy mi sie z czystościa, praniem...ot, takim świezym porankiem ;) Wchłania sie szybko, pozostawiając lekki film, ale bez lepkosci, tłustosci czy klejenia twarzy.
Po prostu przyjemnośc stosowania :)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Boski

Pięknie pachnie, taka poranna aromaterapia:)Praktyczne plastikowe opakowanie jest lekkie i zajmuje mało miejsca(mozna postawić na korku). Ma ciekawy zółty kolor, wchłania sie bardzo szybko, daje mi poczucie komfortu na cały dzień, koi drobne zaczerwienienia. Twarz wygląda świeżo, nie błyszczy się pod koniec dnia(czasami miałam tak z kremami do suchej skóry). Przyznam się, że uwiódł mnie jego zapach. Ach, każdego poranka wstaje właśnie dla tej chwili, kiedy smaruję nim twarz. Szkoda tylko, że nie zawiera filtrów:(