Waterproof Lipliner

Waterproof Lipliner

Konturówki do ust Mon Ami pozwalają utrzymać pomadkę na właściwym miejscu. Szeroka gama kolorystyczna - 24 kolory.

Dobra jako kredka do oczu:)

Dostałam tę kredke w spadku po koleżance ktora robiła porządki w kosmetykach:)
Mam kolor czekoladowy
Kredka jest miekka
Przez cały czas używałam jej jako kredki do oczu bo nie przeczytałam że to konturówka;) i w tej roli jest świetna.Kolor mocny ,dośc trwały ale lubi się rozmazywać
Do ust nie używam bo to nie mój odcień więc się nie mogę wypowiedzieć

Dobra

Dość dobra kredka. Mam odcień brązu (lekko wpadający w rudy :/ torchę kiepsko dobrałam kolor). Jest trochę twarda, ale tak w sam raz. Jej wodoodporność to lekki żart producenta ;) Ale jej trwałość jest OK.
Cena jest bardzo przystępna.

w porządku

No dosyć trwała właśnie,co czyni jej wielką zaletę.Moja kredka troszkę twardawa była,ale może dzięki temu raz naniesiona dzielnie się trzymała.Ładna gama kolorów ( mialam jakieś róże i chyba też brąz) i do tego tanie.Za tę cenę nie ma co wybrzydzać. Nie wiem czy kupię,dlatego bo chyba jednak wolę kredki sephorowskie,które uważam ze są jeszcze bardziej trwałe.

Używam tego produktu od:kilka lat wstecz
Ilość zużytych opakowań:ze 3-4

Henna Dellia

Zdecydowanie polecam

Konturówka, jak na swoją cenę bardzo dobra. Dość trwała (miałam droższe i schodziły zdecydowanie szybciej), miękka, dostępna w ładnych kolorkach, precyzyjnie obrysowuje usta.
"Waterproof" to jednak, nie oszukujmy się, nie jest. Nie wiem, czy w ogóle można znaleźć megatrwałe, odporne na wszystko kredki, ale może kiedyś, jak technika stanie na wyższym poziomie....No i dlatego "tylko"4 *
Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:się dopiero zużywa:)

Twarda

Mam kredkę nr 26 . Przeczytałam poprzednie recenzję i zadziwiły mnie informacje, że ma dobrą twardość, Według mnie ta kredka jest twarda i ciężko nią obrysować usta. Muszę kilkakrotnie rysować linię, żeby coś było widać. Zaleta tej kredki - nie wysoka cena.

Używam tego kosmetyku od miesiąca
ilość zużytych opakowań: pierwsza

ukochana

moja pierwsza milosc i troche zapomniana bo w lodzi nie wiem gzdie ja moge kupic, ukochany kolor 22 teraz nie wiem. Dobrze trzyma sie na ustach, odpowiednia miekosc i piekne kolorki. Kolorek tak darzo mi sie podobal ze potrafilam wymazac nia cale usta:D;)

ładnie obrysowuje

zalety kredki:
- ładnie obrysowuje usta
- miękka, dzięki kremowej konsystencji, nie rozlewa się wokół ust
- niska cena
-duży wybór kolorów
wady kredki
- nie zauważyłam, może tylko jedna: trudno sptkać ją w sklepie

bardzo fajna kredka

fajna kredeczka,łatwo można ją rozprowadzić ,długo utrzymuje się na ustch ,dość tania, fajna jest także kredka do oczu tej firmy, mon ami posiada dobre kosmetyki, warto je kupić

Dość dobra. Niska cena.

Dobra konturówka w przystepnej cenie.
Bardzo (!!) duży wybór kolorów.
Ładnie można nią zaznaczyć, obrysowac kontur ust.
Wcale nie zchodzi tak szybko, przynajmniej mnie. Wystarczy dwa razy zaznaczyć tą samą linię na ustach.

Ogólnie dobra i można sobię wypróbować.

ilość zużytych opakowań: ...więcej niż 3, na pewno.

moze byc

Miałam kilka kredek tej firmy.Powiem tyle-miękkie, duży wybór kolorów, szybko znikają z ust, cena atrakcyjna.Mój sposób na naturalne usta-pomalować wargi beżową-różową kredką tej firmy,nie pamiętam niestety numeru, i pokryć je bezbarwnym błyszczykiem

ilość zużytych opakowań: kilka

zwykła kredeczka

Kredka byłaby całkiem dobra, gdyby dłużej wytrzymywała na ustach. Niestety szybko schodzi :( Duży plus za ogromny wybór kolorów, nie jest twarda ani bardzo miękka, dobrze się nią rysuje.

bardzo dobra

Po takiej niskiej cenie spodziewalam się byle czego, ale miło sie rozczarowałam :) Kredka jest naprawdę fajna, nie za twarda nie za miękka, łatwo obrysować nią usta, nie zjada się szybko. Bardzo fajny produkt.