Lady, Odżywka do rzęs

Lady, Odżywka do rzęs

Bezbarwna odżywka do rzęs, zawiera panthenol oraz keratynę. Nadaje rzęsom naturalny połysk, sprawia ze stają się one miękkie i jedwabiste.

Kupiłam tę odżywkę z myślą o stylizacji brwi, kiedy kosmetyk się nie sprawdził postanowiłam zużyć go zgodnie z przeznaczeniem.
W roli odżywki do rzęs sprawdził się super. Po dwóch tygodniach regularnego nakładania na noc zauważyłam, że moje rzęsy są bardziej gęste i wydłużone. Rezultat był szczególnie widoczny na dolnych rzęsach.
Odejmuje pół gwiazdki za kiepskiej jakości opakownie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

słaba

Odżywka kiepska jak dla mnie, nic nie daje, ani nie poprawiła wyglądu rzęs, ani ich kondycji. Dużo lepiej działa np. olejek rycynowy. Jedna z dwóch najgorszych odzywek jakie testowałam.

średniak

stosowalam, ale nie widizalam znacznej roznicy.. lepiej dzialal olejek rycynowy xD gesty, rzeczyiscie brudzi sie z uplywem czasu, nie pod tusz, przyciemnienia rzes nie zauwazylam. natomiast wietny do brwi, ujazmia je ;))
ale jak go tak zachwalacie, to chyba zrobie 2 podejscie ;p ;))

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trackcie 1

Botoksu zastosowania

Wzruszyłam się;(

Ehhh. Wzruszyłam się bo przypomniałam sobie czasy gdy nie używałam tuszu do rzęs (jeszcze:P) a właśnie tę odżywkę. Fajnie nawilżała rzęsy i brwi, lekko podkreślała, były bardziej elastyczne i błyszczace. Niestety nie mogę porównać z innymi tego typu specyfikami bo używałam tylko tej odżywki. W sumie polecam, ale z czystego sentymentu xD

Używam tego produktu od: kiedyś uuu... daaawno temu:)

ok

Odżywka dobrze pielęgnuje rzęsy, są po niej błyszczące i miękkie. Nie nadaje się jednak do samodzielnego stosowania (skleja rzęsy i zostawia białawy nalot) ani też jako baza pod tusz (tusz kiepsko się trzyma i dziwnie nakłada,jakimiś takimi "nieregularnymi łatami",w niektórych miejscach na rzęsie nagle wyrasta poszarpana łata i nie jest to czarujący efekt). Po pewnym czasie mętnieje w opakowaniu,ale to chyba normalne,bo podczas użytkowania wtłaczane są tam bombelki powietrza i różne brudki zdjęte szczoteczką z rzęs. Ogólnie polecam,jednak zdecydowanie do stosowania na noc.

Kiepska

Odżywkę kupiłam za namową Pani w sklepie i niestety się zawiodłam :( Używam odżywek głównie pod tusz do rzęs, a ta się kompletnie nie nadaje, bo jest potwornie gęsta i skleja rzęsy. Poza tym dość szybko się psuje.

może być, ale na noc

Odżywka dość dobra prz regularnym stosowaniu rzęsy sa bardzo zadbane i gęściutkie.
Nie używam tuszu, więc chciałam ją nakładać na dzień ale efekt jest kiepski, bo na końcówkach rzes odżywka zasycha i staje sie biaława. Na noc jak najbardziej.

fajna

Fajna ta odżywak, na razie nie zauważyłam jej zbawczego działania, bo muszę przyznać, że nie moge się przyzwyczaić do regularnego stosowania odżywki. Ale mogę stwierdzić, że daje śliczny połysk rzęskom i brwiom. Mozna ja z powodzeniem stosować pod mascarę, bo nie skleja ani nie usztywnia rzęs. Dosyć duża pojemność. Szkoda, że mętnieje, ale chyba tak sie dzieje ze wszystkimi odżywkami...