Lakier koloryzujący do włosów` Szock Lock`

Lakier koloryzujący do włosów` Szock Lock`

Lakier koloryzujący umożliwia uzyskanie fantazyjnych fryzur w kolorach: czerwonym, różowym, niebieskim, zielonym, żółtym, a także brokatowym w odcieniu srebra i złota.

Cena: 7,60 zł

Produkt jednorazowy

Zakupiłam ten lakier przed Sylwestrem, chciałam trochę poszaleć no i pomysł nie za bardzo się udał. Dobrze, że miałam inne lakiery pod ręką, ponieważ ten w ogóle nie utrwala. Jeśli ktoś chce zabłysnąć to z pewnością nie zrobi tego z pomocą tego przedmiotu. Kolor ledwo widać. Wyszłoby się na tym lepiej, gdyby polakierowane włosy obsypać brokatem. Moim zdaniem średni produkt i raczej nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: użyty raz w Sylwestra
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

fajny

Miałam wersję ze złotym brokatem i byłam zadowolona, wypsikałam go w okresie świąteczno - sylwestrowym :)
Brokat jest bardzo drobniutki, jest go ilościowo w sam raz, więc włoski ładnie i delikatnie lśnią, nie wyglądają jak posypane potłuczoną bombką. Niska cena, małe opakowanie, z czego się cieszę, bo zużyłam buteleczkę i nie będzie mi zalegać w szafce do następnego Sylwka. Oczywiście sam ten lakier nie utrwali fryzury, raczej jako ozdoba niż produkt do stylingu.