Wella Professionals, System Professional, Luxe Oil (Eliksir odbudowujący do włosów)

Średnia ocena: 3.49/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Delikatny eliksir odbudowujący. Połączenie olejków wnika głęboko w strukturę włosa, tak aby móc zmienić ją od środka oraz chronić keratynę.
Nadaje natychmiastową oraz długotrwałą gładkość.
Zawiera trzy olejki:
- olejek arganowy, znany jako `płynne złoto`, słynny dzięki swoim odżywczym, kosmetycznym i medycznym właściwościom,
- olejek migdałowy, znany ze swojej lekkości oraz niezwykłych właściwości nawilżających,
- olejek jojoba, posiadający właściwości kosmetyczne oraz szczególnie polecany do zniszczonych i suchych końcówek.
Luxe Oil od System Professional wykorzystuje odbudowującą Technologię Transformacji, która zapewni korzyści włosom na zewnątrz i od wewnątrz, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami.
Struktura włosów może być nawet 10 razy bardziej wygładzona już po pierwszy użyciu.*
3 razy większa ochrona keratyny, zapewnia natychmiastową i długotrwałą gładkość.**
Pozostawia włosy zdrowymi i naturalnie pięknymi.
Włosy są łatwe w codziennej stylizacji, dzięki wyjątkowej, lekkiej formule olejku.
Zastosowanie dla mokrych włosów:
- wygładzenie: natychmiastowo odbudowuje i zmienia teksturę włosów. Po umyciu w włosów szamponem, nałóż 2-3 krople SP Luxe Oil od połowy długości włosów aż po same końce. Kondycja włosów poprawia się już po pierwszym użyciu
- zmiękczenie: chroni keratynę oraz zapewnia długotrwałą gładkość.
Używaj SP Luxe Oil regularnie i zwiększ nawet 6 razy gładkość włosów już po 24 godzinach*
- ochrona: tworzy niewidzialną tarczę ochronną dla włosów.
Nałóż niewielką ilość SP Luxe Oil na wilgotne włosy, użyj grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami, aby delikatnie usunąć pozostałości, następnie wysusz włosy
- podkreślenie: idealny aby podkreślić loki lub włosy cienkie.
Przed suszeniem, nałóż 2-3 krople na włosy i nadaj charakter fryzurze według własnego uznania, w zależności czy to loki czy włosy cienkie.
Dla suchych włosów:
- nawilżenie: jako kuracja przed myciem szamponem.
Podziel włosy na sekcje, następnie nałóż 2-3 krople SP Luxe Oil na włosy i skórę. Wmasuj i odczekaj 5-10 minut. Rozczesz włosy, a następnie użyj szamponu i odżywki SP,
- wygładzenie: zapewnia ochronę po suszeniu. By kontrolować suche i kręcone włosy, nałóż kilka kropel SP Luxe Oil po suszeniu. W razie potrzeby powtórz,
- rozświetlenie: tworzy przepiękny połysk. Dla wyjątkowego blasku, wyciśnij 2-3 krople SP Luxe Oil i nałóż na wilgotne włosy przed codzienną stylizacją,
- odbudowa: pielęgnuje włosy przez całą noc. Nałóż SP Luxe Oil równo na włosy przed pójściem spać. Rano pozostaw na włosach lub spłucz.
*W porównaniu z szamponem o niskim poziomie odżywienia.
**W porównaniu do włosów, na których nie używano produktu.

ochrona końcówek, odżywiające, regenerujące / odbudowujące, wygładzające
z silikonami
z pompką
serum

Bardzo dobry wybór

Wypróbowałam i kupiłam już parę razy. Jest to produkt, który na stałe u mnie zagościł. Ma przyjemną konsystencję, nie klei się, dobrze się rozprowadza, nie obciąża włosów i ma bardzo miły zapach. To jeden z najlepszych olejków, których używałam. Polecam!

Powiew luksusu

Zaczęłam go kupować pare lat temu, wtedy bywał w Hebe na promocji, od pewnego czasu nie spotkałam się, żeby był na promocji.
Produkt nakładam na końcówki ( włosy srednioporowate, za pas) najpierw trochę na mokre, czasem to nie wystarcza wiec juz na suchych włosach wykańczam nim. Dzięki temu końcówki, suche , puchate są ujarzmione, gładkie i błyszczące. Kolejna jego zaletą jest zapach, pachnie tak profesjonalnie ????

Mój niezbędnik

Eliksir poleciła mi kiedyś fryzjerka i po zakupie zakochałam się w tym olejku. Posiadam już kolejne opakowanie, od kilku lat ten olejek ratuje moje włosy. Olejek dostępny jest w wielu drogeriach oraz serwisach aukcyjnych, łatwo dorwać okazję cenową. Posiadam włosy średnioporowate z tendencją do puszenia. Olejek Luxe Oi pozwala mi je ujarzmić. Przed wyjściem zawsze biorę niewielką kroplę i wmasowuję je w moje włosy, dzięki czemu są błyszczące, bardziej delikatne, mniej szorstkie i zaczynają się słuchać. Moje włosy posiadają też tendencję do przetłuszczania się, ale olejek nie obciąża ich - włosy zachowują świeżość na długo. Zapach jest obłędny, wyczuwalny po nałożeniu. To moj niezbędnik, jest niezwykle wydajny, stosuję go od kilku lat. Godny polecenia.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

super

Świetny olejek? do włosów. Przepięknie pachnie i chroni oraz odbudowuje nasze końcówki. Miałam okazję przetestować dzięki Notino w rozdaniu. Trochę kosztuje ale warto . Jest wydajny oraz łatwy w aplikacji :) Polecam

KOCHAM!

Kiedyś dla spróbowania podkradałam mamie, ale tak pokochałam, że już kończę 2 opakowanie i zdecydowanie kupię trzecie :) Włosy mniej się puszą i są bardziej nawilżone i gładkie :)

To jest już kolejna butelka eliksiru.

Nałożony na wilgotne włosy ułatwia rozczesywanie.

Nałożony na suche włosy sprawia, że lśnią.

Po dłuższym używaniu włosy stają się zdrowsze,

mocniejsze, bardziej miękkie.

Nie przetłuszcza włosów.

Nawet jak nałoży się za dużo produktu to po 2-3

godzinach włosy go wchłaniają.

Bardzo wydajny i pięknie pachnie.

Świetny!!

Olejek nie obciąża cienkich włosów, doskonale radzi sobie z puchem, wspaniale nabłyszcza i odżywia. Błyskawicznie się wchłania. Jest jak dotąd jedynym eliksirem, po którym zauważyłam efekt regeneracji.

Ja powiem nie

Olejek dostałam od fryzjerki do której chodziłam, a która rozpływała się nad nim i twierdziła, że nie ma nic lepszego dla włosów. Cóż, osobiście uważam ten specyfik za chybiony przynajmniej dla mnie, bo raz, że ma w sobie na wysokiej pozycjio denata,a dwa, że moje włosy nie tolerują silikonów dlatego z wielką niechęcią zaczełam stosować to rzekome cudo i nie dałam rady. Olejek jest wodnity, pachnie perfumowanym alkoholem to na początek. Stosowałam go na samym początku od połowy długości tak jak radziła mi fryzjerka i za każdym razem moje włosy były oklapnięte, a dawałam naprawdę malutkie porcje. Potem postanowiłam stosować tylko na końcówki i okazało się, że po dłuższym stosowaniu są one dość przesuszone z czym nigdy dotychczas nie miałam problemu. Nie sądzę, aby to był przypadek, bo nie zmieniałam nic ani w diecie ani w pielęgnacji. Także ten olejek to dla mnie zupełnie zbędna rzecz, choć wierzę, że komuś może być on przydatny.

Genialny

Mam włosy rozjaśniane i dla mnie jest on genialny! Ma ładny zapach, odżywia włosy i widocznie stają się one gładkie oraz łatwiejsze w rozczesywaniu. Używam go po umyciu włosów i po prostowaniu. Stosuję go już od 2 lat z krótką przerwą.

Mój ukochany olejek

Uwielbiam ten olejek za jego cudowną konsystencję i zapach. Wcieram kilka kropli już w lekko wilgotne włosy (dzięki niemu mogę z łatwością rozczesać swoje gęste włosy)i przechodzę do suszenia i prostowania . Na koniec tez kilka kropli na końce i mam efekt gładkich, miękkich i lśniących włosów a zapach na nich towarzyszy mi do kolejnego mycia. Olejek jest wydajny, ma gęstą konsystencję, dlatego należy uważać, aby nie nabrać go zbyt dużo. Kosmetyk ten faktycznie działa oraz regeneruje moje długie zniszczone farbowaniem i modelowaniem włosy. Produkt ten pięknie nabłyszcza włosy, nie przetłuszcza ich i sprawia, że są gładsze i mniej puszące na wiele godzin.

Luksus!

Prawdziwy luksus na włosy suche i zniszczone. Pasma sa idealnie wygladzone, nie mam problemu z ich rozczesaniem, nie placza sie. Stosuje od dluzszego czasu i nie wyobrazam sobie innego.olejku na swoje rozjasniane wlosy. Mimo duzej ceny jest bardzo wydajny, przy stosowaniu co drugi dzien starcza na kilka miesiecy

Profesjonalny, Wyjątkowy

Poleciła mi go moja ulubiona fryzjerka, a w zasadzie dostałam próbkę tego olejku.
Miłość nod pierwszego użycia
Zapach nie do opisania musisz go poczuć. ... obłędny
Olejek zamknięty w szklanej buteleczce z atomizerem, wygląda bardzo profesjonalnie i tak swoją rolę spełnia, nakladalam go różnie raz na mokre włosy przed stylizacją, raz na suche zawsze spisywał sie na medal. Pięknie podkreśla skręt fal i loków, gdy prostowalam nadawał blask. Pielegnuje nawilża wygładza ale o zapachu to można mówić godzinami. Scala końcówki REGENERUJE dosłownie. Ze wzgledu na zapach używałam go także jako olejku do ciała czy na suche dłonie pod rękawiczki.
Moje cudo, cudeńko♥♥♥♥
Hicior!