Palmolive, Naturals, Żel pod prysznic `Passiflora`

Palmolive, Naturals, Żel pod prysznic `Passiflora`

Palmolive Passiflora to , owocowy zapach passiflory z nawilżającym mleczkiem dla miękkiej i gładkiej skóry. To również przyjemnie odświeżające i poprawiające nastrój doznania pod prysznicem.

Boski zapach :D

Ten żel pachnie cudownie <3 Zapach świeży, wakacyjny i utrzymuje się na skórze przez długi czas. Nawet rano jak się budzę, to czuję go jeszcze po wieczornej kąpieli. Konsystencja ok, nie spływa po ciele, nie trzeba go używać jakoś dużo, żeby się dokładnie umyć więc jest wydajny. Niestety mam wrażliwą skórę i podczas regularnego stosowania ponad miesiąc zaczęła się delikatnie wysuszać. Dlatego stosuję go naprzemiennie z innymi żelami :)

Kolejny żel z Palmolive, który bardzo lubię. Jest idealny na lato. Ma owocowy świeży zapach, który po kąpieli dalej trzyma się na skórze. Bardzo dobrze się pieni, ma kremową konsystencje. Ma poręczne opakowanie. Jest wydajny. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: Odkąd jest na rynku
Ilość zużytych opakowań: Parę

Świetny

Dawno nie miałam żadnego żelu od Palmolive i chyba czas to zmienić. Ten akurat był bardzo dobry:
+ poręczna butelka, z którą nie trzeba się mocować
+ dobra konsystencja, dość gęsta
+ dobrze się pieni
+ dość dobrze nawilża, jak na żel oczywiście
+ cudowny zapach, owocowy i energetyzujący, ale nie ostry lub męczący
+ wydajny (zwykle mam żel na 3-4 tygodnie, ten miałam przez 6)
+ w całkiem dobrej cenie

Polecam :)

Używam tego produktu od: więcej niż miesiąc

Dobry, jak przystało na Palmolive.

Lubię żele Palmilive, prawie wszystkie, i ten też polubiłam. Ma bardzo przyjemny zapach, kwiatowo-owocowy, naprawdę fajny, taki pozytywny i energetyczny (przynajmniej ja go tak odbieram). Konsystencja jest kremowa, delikatna, żel dobrze się pieni. Dobrze też oczyszcza skórę, nie wysusza, nie podrażnia. W zasadzie wszystkie żele Palmolive odpowiadają mi pod względem jakości i ten nie jest wyjątkiem, bardzo jestem zadowolona że go kupiłam, zuzyłam z przyjemnoscią i nie wykluczam ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.