Nivea, Lip Butter (Masło do ust) (różne rodzaje)

Nivea, Lip Butter (Masło do ust) (różne rodzaje)

Zapewnia codzienną pielęgnację i ochronę przed pękaniem wrażliwej skóry ust. Jego natłuszczająca konsystencja zapewnia ochronę przed słońcem, mrozem i wiatrem.
Nawilżająca formuła z Hydra IQ zawierająca masło shea i olejek z migdałów zapewnia intensywne nawilżenie i długotrwałą pielęgnację.
Dostępne cztery wersje zapachowe (masła mają identyczny skład, różnią się tylko aromatem):
- malina,
- wanilia i makadamia,
- karmel,
- kokos,
-jagoda,
- Original (wersja bezzapachowa).

Skład: Cera Microcristallina, Paraffinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aqua, Glycerin, Glyceryl Glucoside, BHT, Aroma, CI 77891, CI 77492

Całkiem fajna

Dobrze nawilża spierzchnięte usta. Stosowałam grubszą warstwę na noc, po wstaniu rano na ustach dalej jest delikatna warstwa ochronna co jest bardzo na plus.
Malutkie opakowanie, można wrzucić do torebki i zajmuje malutko miejsca, aczkolwiek nie jestem fanką słoiczków, ponieważ trzeba brudzić palce i przy dłuższych paznokciach po prostu pod nie wchodzi.

Rozczarowanie

Miałam okazję testować masełko wanilia i makadamia. Oczekiwałam, że pozbędę się w końcu spierzchniętych ust, niestety się przeliczyłam. Nienaturalnie zbierały mi się na ustach tłuste grudki produktu, a usta stały się jeszcze bardziej suche. Może trafiłam na jakąś marną partię? Nie wiem,. produkt zapowiadał się na prawdę fajnie.

Dobre

Sprawdziły mi się dobrze. Mają przepiękne zapachy i są mega wydajne. Co do najważniejszej kwestii czyli nawilżenia też sprawdzają się ok. Zazwyczaj stosuje je na noc. Nakładam grubą warstwę i ide spac- rano nieziemski efekt. Polecam, ja kupię na pewno ponownie.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Kusi zapachem

Uwielbiam mazidła do ust! Chociaż ciężko mi dogodzić w tej kwestii... Kupiłam skuszona rozwiązaniem innym niż zwykła wykręcana pomadka. Lubię innowacje!

Będę kolekcjonować :)

Mam dwa masełka jeden malinowy drugi kokosowy. Malinowego używałam przez całą zimę i myślę że całkiem spoko sobie radził z popękanymi ustami. Lepiej zacząć je stosować jeszcze zanim nasze usta popękają i wysuszą się - profilaktyka zawsze lepiej działa:) Tak jak wspominałam malinowego używałam całą zimę i wykorzystałam może pół opakowania więc duży plus za wydajność. Co prawda jeszcze produktu nie skończyłam, ale na promocji w Rossmannie skusiłam się jeszcze na kokosowe masełko. Oba pachną pięknie, jednak na ustach zapach malinowy czuć bardziej.
Za opakowanie kocham je i jednocześnie nienawidzę:) Z jednej strony są mega urocze, i jakościowe dobre, ale z drugiej strony produkt musimy nakładać palcem, a palce potem w coś wytrzeć trzeba:)
Tak czy inaczej polecam tym, którzy lubią się bawić zapachami i smakami. Myślę że uzbieram całą kolekcję:))

Jest ok

Jest spoko, mam borówkową i ładnie pachnie. Uratowała mnie gdy byłam na wakacjach i przez słoną wodę moje usta były popękane i całe we krwi. Jak nałożyłam ten balsamik to od razu czułam ulgę :)

Bardzo fajne masełko

Mam zapach malinowy i zakochałam się w nim. Pachnie cudownie, przypomina mi trochę zapach gumy mamby. Dobrze nawilża usta,miło się rozprowadza, nie lepi się na nich i jest wydajny, same plusy i zero minusów ;)

Malinowa słodycz

Wszystkie wersje zapachowe masełka przypadły mi do gustu, jednak zdecydowanym ulubieńcem jest malina - ma słodki, aromatyczny zapach. Gęsta konsystencja masełka wspaniale nawilża usta bez względu na porę roku. Nie pozostawia uczucia nadmiernej lepkości. Natychmiast niweluje uczucie szorstkości. Usta są dobrze nawilżone i wygładzone. Uczucie odżywienia jest długotrwałe, ponieważ masełko utrzymuje się na ustach przez długi czas. Doskonały, mały i poręczny słoiczek - idealny, żeby mieć go zawsze przy sobie.

Fajny produkt

Używam masełek nivea już od dłuższego czasu. Podobają mi się ich zapachy, są na prawdę piękne ale nie tylko o to chodzi. Nawilżenie również jest dobre, mam je zawsze przy sobie. Nie mają nieprzyjemnego posmaku jak to w przypadku wielu innych pomadek ochronnych. Produkt bardzo wydajny, spokojnie starcza na kilka miesięcy systematycznego stosowania. Opakowanie to jedyny minus ponieważ często mam problem z otworzeniem opakowania, a przy długich paznokciach grzebanie w tym masełku jest dość niekomfortowe i trzeba wycierać w coś ręce po aplikacji

Nie robią zupłenie nic

Najgorszy produkt do nawilżania ust jaki miałam okazję używać... Oprócz apetycznych zapachów nie robią zupełnie nic. Nie nawilża ani nie zabezpiecza ust. Opakowanie jest fatalne i niehigieniczne, przy długich paznokciach produkt wlezie nam pod nie.

Średnie

Masełko o zapachu karmelu jest nieziemski !! Super konsystencja , swietnie wyglada na ustach , szybko nawilza i nie pozostawia suchych skórek. Na pewno uzyje jeszcze nie jeden raz

Miód na spierzchnięte usta

Balsam bardzo dobrze chroni zimą usta. Szeroka gama zapachów sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Niektóre zapachy (np malina) sprawia że mam ochotę go zjeść :D. Nie odpowiada mi tylko forma balsamu gdzie trzeba grzebać w nim palcami. Ale wiadomo na co się piszemy kupując tego typu produkt. Poza tym dla mnie super ! ;)