Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nivea, Lip Butter (Masło do ust) (różne rodzaje)

Nivea, Lip Butter (Masło do ust) (różne rodzaje)

Cena już od 11,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapewnia codzienną pielęgnację i ochronę przed pękaniem wrażliwej skóry ust. Jego natłuszczająca konsystencja zapewnia ochronę przed słońcem, mrozem i wiatrem.
Nawilżająca formuła z Hydra IQ zawierająca masło shea i olejek z migdałów zapewnia intensywne nawilżenie i długotrwałą pielęgnację.
Dostępne cztery wersje zapachowe (masła mają identyczny skład, różnią się tylko aromatem):
- malina,
- wanilia i makadamia,
- karmel,
- kokos,
-jagoda,
- Original (wersja bezzapachowa).

Skład: Cera Microcristallina, Paraffinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aqua, Glycerin, Glyceryl Glucoside, BHT, Aroma, CI 77891, CI 77492

Cukiereczki

Masełka maja przepiękne zapachy i opakowania. Dobrze nawilżają, ale odniosłam wrażenie, że troszkę uzależniają usta, czyli szybko się wchłaniają zaczynają usta lekko przesuszać i usta. Ze względu na to, że alby zaaplikować produkt trzeba zamoczyć palec sprawdzą się przy wieczornej pielęgnacji bo w ciągu dnia chyba nie chcemy maczać brudnych dłoni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574846].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę się zawiodłam

Jestem dość dużą fanką produktów marki NIVEA i chętnie testuję kolejne nowości które współgrają z typem mojej cery. Tym razem niestety się zawiodłam.
Masełko ma dość mocno intensywny zapach (co akurat lubię) jednak mocno chemiczny. Nałożone na usta nie ma smaku, a jestem z tych które błyszczyki lubią czasem zjadać. To, że wszystko się do ust klei jest dość normalne w tych produktach, ale nienawidzę, kiedy wszystko klei mi się do opakowania. Po kilku użyciach stało się brudne, osadziły się tam śmieci z powietrza i najnormalniej w świecie brzydziło mnie używanie tego. Nie mówiąc już o tym, że pudełko niezwykle ciężko się wtedy otwiera, kiedy jest ubrudzone.
Co do efektu - nie zwalił z nóg. Dla mnie jest to jedynie kolejny błyszczyk który ustom nadaje błysku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571061].usefull || 0 }}% pomocna.

Jagodowe bodajże

Niestety nie polecam. Co prawda moje usta są bardzo wymagające, ale nie zauważyłam poprawy nawet w jednym procencie. Zapach jest lekko chemiczny, opakowanie nie wygodne, bo do środka wpada kurz, włosy, wszystko się przylepia. Masełko nie jest raczej najlepszym wyborem, dla osób z suchymi ustami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563301].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

opcja Carmel

Właśnie skończyłam opakowanie, masełko jest baardzo wydajne, starcza na długi czas. Nawilża i dobrze sprawdza się na suche czy popękane usta, jednak mi nie do końca odpowiadała jego gęsta konsystencja i nie podobało mi się jego pudełko, które jest niewygodne w użyciu. Miałam wersję karmelową, jednak zapach jest tak delikatny, że praktycznie go nie czułam, no może na samym początku użytkowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562341].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnio na jeża

Raczej bubel, skusiło mnie bardzo opakowanie, takie ładne, pyszne, kolorowe!
Masło utrzymuje się na ustach może 10/15 min, nie ma efektu nawilżenia, ale ładnie pachnie.

Nie polecam, jest wiele produktów w takiej cenie, dużo lepszej jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556896].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Masełka są super! Pięknie pachną, bardzo dobrze chronią i nawilżają, poza tym, co dla mnie jest najważniejsze, pozostają na ustach do kilku godzin. Jedyny minus to sposób aplikacji paluchem, gdyby były też dostępne w innej formie, byłyby miłością mojego życia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556541].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt.

Masełko na usta przede wszystkim zaciekawiło mnie swoim pięknym opakowaniem. Kupiłam je o kokosowym smaku i przyznam że smak ma niewiarygodny, lecz działanie...
...jest wiele innych kosmetyków, które są zdecydowanie lepsze od NIVEA.

Byłam zachwycona przez krótki czas. W końcu zauważyłam że nieświadomie się gam po coraz to inne balsamy.
Według mnie najlepiej odżywia po prostu maść z witaminą A, którą można kupić po prostu w zwykłej aptece za kilka gorszy...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555011].usefull || 0 }}% pomocna.

hit

jak dla mnie najlepszy balsam jaki miałam dotychczas, świetnie nawilża, wykorzystywałam go też przy bardzo wysuszonej skórze wokół ust, i bardzo mi pomógł. Ma zgrabne pudełeczko, chociaż mogłoby być mniejsze, kilka wersji zapachowych, i kocham je wszystkie, do tego jest wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552676].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety :(

Masełko NIVEA mnie zawiodło, nie nawilżyło ust, jedynie je poryło tłustą warstewką, którą szybko zjadałam :(

Owszem, zapach Carmel super, lecz działanie zerowe.

Opakowanie także lubi się zaciąć, więc nie jest to produkt dobry np. na narty.

Niestety, nie polecam :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552021].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny balsam

Jest to balsam do ust o pięknych zapachach.

+ nawilżanie
+ zapach
+ cena

-opakowanie!!! (Straszne jest wybieranie palcami, szybko się brudzi i wygina)
- czasem pozostawia tłustą warstwę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551116].usefull || 0 }}% pomocna.