Nivea, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (nowa wersja)

Nivea, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (nowa wersja)

Delikatnie i efektywnie usuwa nawet najbardziej trwały makijaż oraz tusz. Chroni delikatne okolice oczu i pielęgnuje rzęsy. Wzbogacony w ekstrakt z bławatka.

Bardzo fajny

Kupiony na promocji w Rossmannie za ok. 10zł, szukałam jakiegoś zamiennika płynu dwufazowego Ziaja. Trafiłam właśnie na ten, i okazał się zdecydowanie lepszy. Bardzo sprawnie rozpuszcza wodoodporny tusz (wystarczy chwilę przytrzymać wacik przy oku).

jeden z moich ulubieńców

Zmywa dokładnie makijaż oka, jedyne co mi troszkę przeszkadza to to, że zostawia tłustą maź na twarzy. Nie osłabia rzęs i ładnie pachnie. Zmywa wodoodporny makijaż.

Do oczu - tak

Fajny produkt dwufazowy. Do demakijażu oczu i ust - super się sprawdza, jestem zadowolona. Skutecznie zmywa tusz do rzęs i mocne szminki. Widzę, że bardzo dużo dziewczyn skarży się na zaczerwienienia na skórze i różne alergie. Płyn kompletnie nie nadaje się do stosowania na skórę, bo zapycha pory i jest zbyt tłusty, więc nic dziwnego, że w takiej roli się nie sprawdza. To czego w nim nie lubię, to tłustego filmu, który zostawia na skórze. Ale to szczegół.

Nie zmywa i podrażnia.

Krótko i na temat.
Trzeba się mocno namęczyć, żeby zmyć z oka zwykły tusz do rzęs, więc o wodoodpornym nawet nie wspominam... Demakijaż trwał długo.
Ponadto, po odstawieniu i rozpoczęciu stosowania firmy konkurencyjnej zniknęły z mojej twarzy liczne zaczerwienienia...
Choć nie jest to jeden z najbardziej "lepkich" i oleistych produktów, to i tak pozostawia tłusty film na twarzy.

W końcu coś godnego uwagi!

Jestem zakochana! Mimo, że nie jestem alergikiem to mam bardzo wrażliwe oczy. Kosmetyki których używam są w dużej mierze wodoodporne. Znaleźć produkt do demakijażu, który będzie skutecznie zmywał wodoodporny makijaż i nie będzie powodował potoku łez to był dla mnie nie lada wyczyn. Przetestowałam mnóstwo płynów, które w większości oddawałam w dobre ręce po kilku użyciach (bo po co katować siebie i swoje biedne oczęta?).
Aż nadszedł dzień, w którym trafiłam na ten płyn!

Delikatny i skuteczny

Delikatnie i bez podrażnień usuwa mój makijaż nawet ten wodoodporny. Nie uczula mnie i nie powoduje szczypania oczu jak, niektóre kosmetyki innych firm. Płyn jest wydajny, do zmycia makijażu potrzebuję naprawdę niewielkiej ilości. Ma nawet miły i przyjemny zapach. Przeźroczysta, plastikowa butelka pozwala sprawdzić ile jeszcze zostało nam płynu.

Pielęgnacja oczu

Bardzo dobry płyn do demakijażu oczu. Łagodny i nie podrazniajacy skóry . Genialnie zmywa trwały makijaz i nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Napewno zostanie moim ulubionym kosmetykiem.

Uczciwie i szczerze.

Płyn faktycznie zmywa makijaż wodoodporny do końca. Nie jest to duża butelka więc bez problemu zmieści sie w kosmetyczce na jakis wyjazd. Choć dobry używam go tylko do wodoodpornego makijazu ponieważ po użyciu oczy zachodzą mi mgłą. Możliwe ze jest to spowodowane moimi wrażliwymi oczami. Nie wiem czy ktoś również zaobserwowal takie zjawisko. Byc moze to ja nie mogę zbytnio używać takich rzeczy. Jednak tego, że nie zmywa tak jak producent obiecał nie mozna mu zarzucic.

Świetny!!

Uwielbiam ten płyn do demakijażu. A zwłasza to jak wyglądają po nim moje rzesy. Sa zdecydowanie bardziej gęste i grubsze. Jest to moje drugie opakowanie i jest już na wykończeniu. :/ jestem bardzo zadowolona.

Dobry

Dobrze zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny, nie wywołał podrażnienia u mnie. Jednak zostawia tłustą warstwę jak to płyn dwufazowy. Jeżeli ktoś lubi tego typu płyny do demakijażu to nie zawiedzie się na nim. Cena bardzo przystępna.

świetny!

płyn dobrze zmywa makijaż ten cięższy po lekkim szorowaniu, nie zmywałam nim kosmetyków wodoodpornych, ponieważ takich nie używam, możliwe że płyn mógłby mieć mały problem, ma bardzo ładny zapach jak wszystkie produkty tej linii, pozostawia na skórze tłusty film, jednak dla mnie nie jest to problem ponieważ po demakijażu i tak myję twarz, nie wiem skąd tak niska ocena w stosunku do jego wersji/odpowiednika 'wrażliwe okolice oczu' , które można moim zdaniem stosować zamiennie

niezawodny

Ten płyn rozpuszcza i zmywa każdy makijaż - żaden fixer czy wodoodporny tusz mu się nie oprze. Nawet plama z tuszu na bluzce rozpuściła się w tym płynie. Jest bardzo tłusty, mimo to nie podrażnia oczu, ale zdecydowania trzeba po nim jeszcze przemyć buzię. Zostawia tłustawą warstwę podobną do nafty kosmetycznej.

Dobry

Lubię dwufazowe płyny do demakijażu. Ten z sprawdza się dobrze. Szybko i skutecznie usuwa makijaż, także ten wodoodporny. Rano nie ma problemu z rozmazanymi pozostałościami. Nie podrażnia oczu i skóry, jest dostępny niemal w każdej drogerii. Starcza na długo, a cena jest przystępna. Jednak bardziej polubiłam podobny płyn z Ziaji.