Nivea, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (nowa wersja)

Nivea, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Delikatnie i efektywnie usuwa nawet najbardziej trwały makijaż oraz tusz. Chroni delikatne okolice oczu i pielęgnuje rzęsy. Wzbogacony w ekstrakt z bławatka.

Nieeeeee....

Swego czasu używałam wersji do demakijażu oczu w różowej wersji, jednak kiedy niespodzianką było skończenie się go w mojej łazience, poleciałam do sklepu po cokolwiek. Szybko chwyciłam ten mając nadzieję, że będzie tak samo dobry jak wersja różowa :)

Plusy:
*nie szczypie w oczy
*obie warstwy zużywają się równomiernie
*ładna buteleczka

Minusy:
*nie radzi sobie do końca z oczyszczeniem okolic oczu (nawet tuszem nie wodoodpornym). Niejednokrotnie musiałam trzeć oko aby tusz zszedł
*szybko się rozwarstwia
*zostawia tłusty film na oczach
*nie jest wydajny przez konieczność użycia go kilka razy do zmycia jednego makijażu.

Wpływu na rzęsy nie zauważyłam.

Zdecydowanie nie wrócę do niego. Strasznie kiepski.

Całkiem ok

Płyn do demakijażu oczu nivea jest całkiem ok, dobrze oczyszcza, nie podrażnia, nie wysusza ale też nie nawilża. Z tym, że za taką cenę spodziewałabym się czegoś lepszego. Mogę dostać produkty dwufazowe do demakijażu oczu lepsze i jednocześnie dużo tańsze.

Świetny

Bardzo mi przypadł do gustu. Świetnie sobie radzi z myciem makijażu oczu. Nie zostawia sladow tuszu czy cieni. Nie Jest tłusty i szybko schnie . Wygodna butelka i aplikacja .

Nivea dwufazowy płyn do demakijażu

Długo szukałam produktu, który idealnie zmyje makijaż z moich oczu. Jestem z niego bardzo zadowolona, nie zliczę już ile opakowań tego płynu zużyłam. Nie pozostawia tłustej warstwy, nie ma po nim efektu pandy, wszystko dobrze schodzi. Nie wiem jak radzi sobie z makijażem wodoodpornym, bo nie używam tego typu kosmetyków. Jego jedyna bolączka to mała pojemność i za wysoka cena jak dla mnie, ale za to często jest w promocjach.

najlepszy

Płynu używam od kilku dobrych lat niezmiennie, super zmywa wodoodporny makijaż oka, nie podrażniając przy tym. Bezwonny, olejowa konsystencja, mimo to nie pozostawia tłustego filmu

Nie jest źle

Pamiętam, że poprzednia wersja tego płynu była fatalna, jednak tym razem dramatu nie ma. Płyn skutecznie zmywa tusz i wodoodporny liner, poprawki zdarzają się rzadko. Nie lepi się, nie zostawia tłustej uciążliwej warstwy na skórze, nie daje efektu widzenia za mgłą. Faza wodna i olejowa łączą się ze sobą płynnie i zużywają równomiernie. Płyn gładko sunie po skórze, nie podrażnia jej, choć zdarza mu się załzawić i zapiec w oko. Opakowanie jest poręczne, jednak wolałabym dozownik z klapką zamiast zakrętki. Wydajność również mogłaby być większa, niestety płyn szybko się zużywa.

Dobry

Używam tego produktu do zmywania wodoodpornego eyelinera (kreski robię niemałe) i daje radę. Dobrze zmywa tusz do rzęs, eyeliner, a nawet matową płynną pomadkę z ust. Opakowanie niby niewielkie, ale mi starcza na długo. Po użyciu go stosuje tonik na całą twarz i nie mam problemu z podrażnieniem oczu czy innymi niedogodnościami.

ulubiony

Płyn stosuję od kąd pamiętam, w sumie był moim pierwszym jeśli chodzi o płyny do wodoodpornego makijażu i został ze mną do dziś. Ładnie zmywa wodoodporny tusz, nie wyrywa przy tym rzęs od długiego tarcia. Pozostawia tłusty film co jest dość uciążliwe. Nie podrażnia.

Poprostu nie kupię ponownie.

Jest zwyczajny, przeciętny ani nie jest rewelacyjny ani zły. No bo z makijażem sobie przyzwoicie radzi. Ale pozostawia tłusto- lepką warstwę na twarzy, a tego nienawidzę i dla mojej tłustej cery to strzał w kolano. Piecze w oczy niemiłosiernie. Pielęgnacji rzęs wogóle nie zauważyłam. Ale jest dostępny w każdej dosłownie każdej drogerii.

Nigdy więcej...

Po raz pierwszy kupiłam płyn dwufazowy do demakijażu oczu. I to był błąd.. Nigdy przedtem żaden płyn do demakijażu nie wywołał u mnie takiego pieczenia i podrażnienia oczu- a moje oczy nie są jakoś szczególnie wrażliwe.. Formułka na opakowaniu, że należy wstrząsnąć przed użyciem jest niedopowiedzeniem. Należy potrząsać co najmniej jak jakimś shakerem ..
Co do opakowania samego w sobie nie miałam zastrzeżeń. Małe , poręczne, łatwo można było wydostać produkt. Zapach był ok.
Pisze w czasie przeszłym ponieważ po dwukrotnej próbie użycia produktu - efekt pieczenia dalej się utrzymywał , i byłam zmuszona go wyrzucić do śmieci (dla dobra swoich oczu).

MUSTHAVE KAŻDEJ DZIEWCZYNY❤️

Jest to najlepszy płyn do demakijażu oczu z tej półki cenowej jaki miałam.
Używam go od ponad roku nie zmieniając na żaden inny.
Nie uczula, nie szczypie w oczy, a z innymi płynami do demakijażu miałam ten problem.
Super dostępność, jest w każdej drogerii a nawet w biedronce.
Większość moich przyjaciółek go używa i tez bardzo chwalą ☺️☺️☺️

Taki sobie

Butelka dość poręczna, dobrze dozuje ilość płynu. Co do działania trzeba się trochę napracować i dość długo trzymać wacik zanim rozpuści makijaż, z woodoodpornym sądzę że sobie nie poradzi. Trzeba również uważać na to żeby nie dostał się do oka, bo może podrażnić. Pozostawia tłustą warstwę na twarzy więc konieczne jest umycie twarzy żelem. Z obietnic o pielęgnację rzęs nic nie zauważyłam.