Nivea, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (nowa wersja)

Nivea, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (nowa wersja)

Delikatnie i efektywnie usuwa nawet najbardziej trwały makijaż oraz tusz. Chroni delikatne okolice oczu i pielęgnuje rzęsy. Wzbogacony w ekstrakt z bławatka.

Bez szału

Mnie ten płyn nie urzekł , spodobało mi się to że jest dwufazowy i dlatego go kupiłam ale niestety nie jest dla mnie. Po pierwsze jest za tłusty, po drugie strasznie podrażnia mi oczy a po trzecie nie dawał rady z moim tuszem i musiałam dosyć mocno trzeć a nie używam tuszu wodoodpornego. Tak więc u mnie się w ogóle nie sprawdził.

Nie daje rady nawet za słabym makijażem

Jak dla mnie ten płyn, to totalna klapa. Dostałam go w prezencie, sama nigdy nie kupuję tłustych kosmetyków do demakijażu, mam swój ulubiony, niezawodny płyn micelarny.
Jeżeli chodzi o zmywanie, to płyn nie domywa makijażu, dużo czasu zajmuje zmywanie go, najpierw trzeba długo odmaczać rzęsy i wielokrotnie przecierać. Po umyciu twarzy żelem do mycia pod oczami pojawiają się znowu resztki tuszu, które ponownie trzeba domyć płynem. Zaznaczę, że mam bardzo dobrą cerę, na co dzień robię bardzo delikatny, ledwo widoczny makijaż, rzęsy podkreślam lekko i naturalnie, nie nakładam kilku warstw tuszu, a pomimo to, płyn nie zmywa tuszu w 100%.

Poprawny

Płyn starcza na długo. Nie podrażnia oczu. Makijaż zmywa dobrze.Radzi sobie nawet z wodoodpornym. Ma delikatny zapach. Wygodne w użytkowaniu opakowanie. Często i gęsto wszędzie w promocyjnej cenie. Plus za dostępność. Można go znaleźć dosłownie wszędzie. Jest delikatny dla oczu,nie wysusza powiek ani nie podrażnia oczu.

Jestem na TAK :))

Płyn dwufazowy kupiłam na szybko w Biedronce podczas wakacji. Wcześniej używałam płyny micelarnego z Garniera. Jestem pod ogromnym wrażeniem ponieważ na moje płyn dwufazowy radzi sobie milion razy lepiej ze zmywaniem tuszu do rzęs, gdzie zawsze miałam problem z ich domyciem. Mimo malutkiego opakowania płyn ten jest bardzo wydajny. Nawet wodoodporna maskara nie ma z nim szans.

wodoodporny makijaż nie ma z nim szans :)

Mój numer jeden jeżeli chodzi o demakijaż oczu (nawet jeżeli makijaż jest wodoodporny). Używam go już kilka lat- nie podrażnia, szybko usuwa makijaż. Zapach ma bardzo delikatny, mało wyczuwalny. Pozostawia lekko tłustą twarz, ale nie sprawia mi to większego problemu. Jest bardzo wydajny (mimo małej objętości opakowania) i co dla mnie równie ważne jest dostępny prawie wszędzie- począwszy od drogerii, małych sklepów i supermarketów. Jestem jego 'fanką' od kilku lat i myślę, że jeszcze długo tak pozostanie :)

Niezbędny

Uwielbiam micele i dwu fazowe produkty. Ten świetnie sobie radzi z mocnym i wodoodpornym makijażem oczu i ust. Łagodnie zmywa zabrudzenia- nie uczula, nie piecze, nie rozmazuje. Minusem może być cena, ale za taką wydajność warto odżałować

Mój jedyny

Nie wiem czemu on tu ma tak niską ocenę ale on dla mnie jest moim strzałem w dziesiątkę. Zmywa jak trzeba i to nawet szybko, nie podrażnia oczu ani nic, no nic dodać i nic nie ująć. Próbowałam kilku innych płynów dwufazowych ale ten wygrywa ze wszystkimi.

niezastąpiony

Dwufazowy płyn do demakijażu od nivea to strzał w 10! Używam go od lat i nigdy nie brakuje go w mojej kosmetyczce!
zmywa makijaż błyskawicznie (nawet ten wodoodporny)
nie podrażnia
niska cena
Jest bardzo wydajny, ja zmywam makijaż jednym wacikiem! :)

Koszmarek

Powtórzę to, co już inne Wizażanki pisały: ciężko zmywa tusz, trzeba pocierać, drażni oczy... a przede wszystkim spowodował u mnie ubytki w rzęsach! Codziennie, podczas demakijażu, z jednej powieki wypadało mi ok. 6-7 rzęs. Nigdy nie miałam tak tragicznego stanu swoich rzęs, zostało mi ich niewiele. Jestem przeokrutnie zła na ten produkt.

Dobry :)

Z tym płynem się polubiłam, zresztą nie tylko z tym płynem micelarnym od Nivea ☺ Bardzo ładnie zmywa makijaż, nie podrażnia, dobrze dostępny, nie wysusza, cena w miarę ok, delikatnie tłusty ale szybko się wchłania - nie mam zastrzeżeń ale znalazłam inny płyn, który stał się moim ulubieńcem :)

Podrażniał oczy

Osobiście po stosowaniu tego płynu do demakijażu oczu nie zauważyłam odżywienia rzęs. Natomiast niedokładnie czyścił oko po makijażu, musiałam mocno pocierać żeby doczyścić rzęski np. po eyelinerze. Przez to też podrażniał moje oczy, po demakijażu przez paręnaście minut były zaczerwienione i szczypały.
Znacznie lepiej sprawdza się żel do demakijażu oka :)

Mocno podrażnia

Niestety, mimo renomy marki, płyn ten okazał się baaardzo słaby :( mocno szczypie w oczy i podrażnia skórę. Do tego słabo sobie radzi nawet z delikatnym makijażem - zwykły tusz trzeba mocno trzeć, żeby go zmyć. Zostawia nieprzyjemny, tłusty film na powiekach. Mimo to, ma kilka plusów - warstwy łatwo się mieszają, buteleczka jest mała i wygodna. Niestety, podrażnione oczy były dla mnie nie do zaakceptowania, więc nie polecam dla osób z wrażliwą cerą, czy oczami.