Żel wyszczuplająco - antycellulitis

Żel wyszczuplająco - antycellulitis

Żel o działaniu wyszczuplającym, zapobiega powstawaniu i zmniejsza efekt "pomarańczowej skórki". Aktywna kofeina i wyciąg z tropikalnej guarany bogatej w natualną kofeinę, ze zwiększoną skutecznością redukują tkankę tłuszczową, ujędrniają i poprawiają elastyczność skóry.

kiepski, na mnie nie działa

kupiłam ten żel zachęcona opinią jednej ze znajomych. I tu zaczął się dramat- żel klei się niemiłosiernie, nie działa w żaden sposób na cellulit, wydobywa się go stanowczo za dużo i efekty jak dla mnie żadne. Plusy to tylko zapach i cena. A to jednak dla mnie za mało. Nie wymagam cudów, ale chociaż minimalny efekt musi być...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: drugie i ostatnie

koszmarek

kupiłam go zachęcona pochlebnymi opiniami koleżanek, porzuciłam ulubiony balsam z sorayi i zakupiłam ten venity

zaczne od minusów:
-trudno dostępny
-smierci, to nie jest zapach jabłek, napewno nic z tym związane
-kleji sie bardzo, do rąk i zle sie wchłania, beznadziejna galareta
-nie działa, w ogóle zadne wyszczuplenie i walka z cellulitem
-nie robi dosłownie nic, nawet wydajny ni ejest

plus:
-cena, ale czy warto...

Używam tego produktu od:miesiąc

czy ja wiem .. ?!

Kupiłam go, ponieważ skończył mi się stary żel a akurat nie miałam zbytnio pieniędzy na nowy a ten kosztuje 7 zł ;)
Bardzo podoba mi się jego zapach jabłkowy :D
Szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniach za to + ;)
Skóra faktycznie jest jakby bardziej jędrna ale cellulitu się nie da dzięki niemu pozdbyć ;P
Jest wydajny.
Dam mu te 3* bo jak za tą cenę to chyba warto spróbować jeśli akurat sie nie ma kasy :)

Używam tego produktu od: miesiąca? dwóch?

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

gładko ale lepko :)

hmm dostałam go dawno temu i od tamtego czasu nie używałam niczego antycelulitowego dla porównania. jednak moja opnia jest taka:

miły zapach, kwiatowo-jabłkowy...przezroczysty, wydajny żel fajnie się rozprowadza na skórze i tu zaczynają się kłopoty. mi on się nie wchłania!!!! :( I ZA TO OGROMNY MINUS I TYLKO ** choć obiecana przez producenta gładkośc jest przez jakiś czas!

wchłania się (wyparowuje) ale dopiero po 5-10 minutach :> do tego czasu ohydnie się lepi, jak super glue :D ręce, ciało, ubranie! zaznaczam że produkt miał dobtra datę ważności....kiedyś się schyliłam i dosłownie skleił mi łydki - oderwanie było naprawdę bolesne :/ dosłownie jak KLEJ- ten produkt zasługuje na to miano, na szczęscie tylko przez kilka minut :)

potem ciało jest aksamitne, gładkie jak szkło i aż miło go dotknąc. żadnego lepienia (jednak nie warto cierpieć) tylko super wygładzenie :) tylko tyle i aż tyle dlatego ocena średnia :D
cellulitu oczywiście nie zwalcza (nie miałam nawet nadziei za tą cenę!) , w sumie mój prawie nie drgnął. ale skóra jest porcelanowa i pachnąca, az miło dotknąc i za to dwa plusy... polecam przed randką :)

Używam tego produktu od: dawno, przez miesiąc

Jak za tą cenę - REWELACJA !!

Kupiłam żel z ciekawości, zwłaszcze, że kosztował jakieś 5zł:) Ale szybko okazało się, że jest bardzo dobry i na jednym opakowaniu się nie skończy.

miły zapach, delikatnie chłodzi, dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania.

Skóra po użyciu faktycznie jest bardziej jędrna / napięta. Świetny efekt jak za tą cenę. Co do antycellulitowych działań, to nie mam zdania, gdyż nie uzywałam żelu regularnie... Ale wydaje mi się, że pomóc powinien. To chyba ta kofeinka:)))

Serdecznie polecam!!!!

bardzo dobry

Żel ten swego czasu kupowałam niemal hurtowo ;). Jest tani i na dodatek naprawde wyszczupla. Oczywiście stosowany regularnie, razem z intensywnymi masażami, ja na dodatek okręcałam się folią, ale ja już tak robię z każdym balsamem wyszczuplającym :). Skóra jest potem miła w dotyku, ale jako, że to żel jest trochę kleisty. Ale polecam, jest tani - ok. 6-7 zł.

Dobry

Początkowo strasznie się lepi.Ale po kilku minutach sprawia że skóra jest delikatna i gładka.Dobrze nawilża.Nadaje się doskonale do masażu.Nie zauważyłam jednak właściwości ujędrniających i właśnie to jest jego podstawową wadą

jest ok

Na plus:
- supertani
- bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania
- świetny do masażu
- zdecydowanie wygładza i pojędrnia (używany 2 x dziennie)
- nie wysusza
- przyjemnie pachnie
- mam wrażenie lekkiego chłodzenia
Zaraz po użyciu się lepi, ale to szybko znika. Sład żelu przemawia do mnie :D .

taki troche pic na wode;-)

no... fajnie się nim smaruje, jest delikatny w dotyku, ma dobrą konsystencję i na pewno coś tam robi ze skórą, ale niestety chyba zbyt mało, bo oprócz gładkości po użyciu niczego innego nie zauważyłam.
Polecam jak ktoś lubi iluzję ;-)

przyjemniutki :))

Kupiłam ten żel zupełnie przypadkiem, w sklepie Leader Price za śmieszne pieniądze - ok. 5 zł. Cudnie pachnie, pomimo bardzo gęstej konsystencji rewelacyjnie sie wchłania. Zdecydowałam sie na tak tani produkt gdyż wierzę, że cellulit można zwalczyć głównie poprzez masaże (tak twierdzi również moja kosmetyczka). Tak więc kochane dziewczynki, będę uzywała tego pachnącego żeliku raz lub dwa razy dziennie, no i raz dziennie zafunduje sobie kiluminutowy masaż tyłeczka, brzucha i ud. O wynikach powiadomię za miesiąc lub dwa (o ile starczy mi cierpliwości do tego nieszczęsnego masowania się). Może ktoś spróbowałby ze mna tego eksperymentu?

23 lipca 2005:
Obiecałam że napiszę o efektach, wiec słuchajcie:
własnie obejrzałam swoje uda i pupę. Po cellulicie w tych okolicach nie ma śladu. Zostało mi jeszcze troche na brzuchu, ale celulit widoczny jest tylko przy naciągnieciu skóry. Uff, dobrze ze przynajmniej z tym defektem sie uporałam:) Teraz biore sie za ujędrnianie skóry, bo schudłam troche kg, wiec z żelu zrezygnuję, ale masowac z olwiką bede sia nadal, tak profilaktycznie. Ale jestem zadowolona:))) szkoda że z rozstepami nie jest tak łatwo...

do Abgymnica w sam raz

Hmm,jako preparat antycellulitisowy i wyszczuplajacy to cudów nie zdziała.Stosowany na ciało dobrze sie rozsmarowuje i wchłania,a po zastosowaniu go na przesuszona skóre miałam wrażenie dobrego jej nawilżenia.Podsumowujac myślę że można by spróbować bo kosztuje grosze (ja zapłaciłam ok.4 zł)i nawet jesli nie ujędrni skóry to można go zastosować jako żel do Abgymnica(mnie przede wszystkim służył do tego celu)Używałam tego produktu w zeszłym miesiącu/ Ilość zużytych opakowań: 1 (i pewnie nie ostatnie)