Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Peeling enzymatyczny

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Peeling enzymatyczny

Peeling enzymatyczny delikatnie, nieinwazyjnie usuwa martwe warstwy naskórka. Udrażnia drogę dla działania kosmetyków pielęgnacyjnych. Nie podrażnia skóry jak peeling mechaniczny i nie wysusza jej.
Bez tarcia i bez konieczności zmywania skóry po zabiegu.

w tubce
krem
50 – 100ml
enzymatyczne
Cera
normalna, sucha
oczyszczające, wygładzające

Nie

To jakaś pomyłka. Peeling kupiłam dla mojej wrażliwej, suchej cery. Nie robi na mojej twarzy niczego wow. Czuję jakbym nakładała krem i go po 15 min ściągała. Co fakt, nie piecze ( jak u większości produktów na mojej skórze) a moja skóra jest lepiej nawilżona. Suche skórki które wychodzą po nałożeniu podkładu nie znikaja..
Nie jest swojej ceny. W tej cenie można znaleźć naprawdę dobry peeling. Z lepszym składem....

brak efektu

Osobiście preferuję peelingi mechaniczne, ale nie byłabym sobą, gdybym nie przetestowała innej wersji czyli enzymatycznej.
Preparat zamknięty jest w tubce, która pozwala wydobyć kosmetyk do ostatniej kropli.Opakowanie zamykane jest na klapkę, co lubię ze względu na wygodę. Kosmetyk posiada kremową konsystencję, nie spływa, ogólnie rzecz biorąc jest wygodny w aplikacji.
Zapach preparatu jest typowy dla linii Hydrain, delikatny, świeży, nienachalny. Kto zna choć jeden kosmetyk z tej serii, będzie wiedział o czym piszę.
W zasadzie nie nie mam zbyt wiele do powiedzenia o tym kosmetyku poza tym, że nie zauważyłam działania. Nakładałam zgodnie z opisem - nie widziałam efekty. Zostawiałam na noc - nic. Po wykorzystaniu całej tubki stwierdziłam, że to nie dla mnie. Nie mam cierpliwości. Dla mnie efekt musi być natychmiastowy i widoczny. Skóra po zabiegu ma być gładziutka i mięciutka. Tutaj tego nie osiągnęłam.
Nie jest szczególnie wydajnym produktem, a biorąc pod uwagę jeszcze brak efektów cena staje się wygórowana.
Jedyny plus, to fakt, że peeling nie podrażniał skóry.

Nr 1

Peeling jest rewelacyjny. Nakladam go tak jak sugeruje producent lub uzywam na noc jak krem i zmywam dopiero nad ranem jak wstaje. Odstajace skorki znikaja, skora jest bardzo wygladzona, odzywiona i nawilzona. Staje sie miekka w dotyku, po prostu skora niemowlaka. Plus za dobry sklad i za to, ze nie podraznia, nie szczypie.

Nie sprawdził się

Ostatnio ziarniste peelingi zaczęły mnie bardzo podrażniać, dlatego postanowiłam sięgnąć po coś delikatniejszego i tak w moje ręce wpadł peeling enzymatyczny od Dermedic. Zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Ma on średnio gęstą konsystencje , dobrze rozprowadza się na skórze, nie spływa z niej i przyjemnie, delikatnie pachnie. Peeling jest bardzo wydajny i przy nakładaniu go raz w tygodniu, wystarczył mnie na ponad pół roku stosowania. A efekty? Żadne niestety. Skóra zarówno przed jak i po nałożeniu peelingu wyglądała tak samo. Nie stała się ani bardziej gładka, ani nie zniknęły suche skórki. Zero jakichkolwiek efektów. Dawałam mu szansę przez ponad pół roku i nic. Moim zdaniem szkoda pieniążków, bo cena jest kompletnie nieadekwatna do jakości.

Dla mnie bomba

Na bardzo wysuszoną skórę używam na noc jak krem. Nakładam cienką warstwę i rano zmywam płatkiem. Działa niesamowicie. Suche skórki z nosa znikają, skóra jest jakby "pulchna", wygładzona i bardzo odżywiona. Nie zapycha, bardzo dobrze nawilża i odżywia. Idealny na porę jesienno-zimową.

Super

Dla mojej naczynkowej i wrażliwej cery jest idealny. Bardzo dobrze nawilża i regeneruję skórę. Nie podrażnia skóry, koi i łagodzi podrażnienia. Suche skórki z nosa znikają. Oczyszcza martwy naskórek, jest to ulubiony peeling enzymatyczny. Polecam!

Peeling enzymatyczny Dermedic

Bardzo polubiłam ten peeling, jeden z lepszych jakie używałam. Ślicznie pachnie, dobrze się rozprowadza na twarzy. Pierwsze aplikacje dawkowałam na około 15 minut, a od długiego już czasu nakładam jako maseczkę na noc. Cera jest wygładzona, odżywiona. Stosuję raz w tygodniu. Polecam :)

Peeling enzymatyczny Dermedic

Bardzo delikatny ,ale skuteczny peeling do suchej skóry.Nie podrażnia skóry, ale wspaniale wykonuje swoja "robotę " ,usuwając martwy naskórek.Nie wysusza skóry, a wręcz przeciwnie nawilża.Peeling polecam wszystkim znajomym.

Sama nie wiem

Kupiłam go bo potrzebowałam oczyszczenia i złuszczenia martwego naskórka, dla mojej delikatnej cery. Czytam opinie tutaj i chyba, albo dziewczyny wcale nie mają wrażliwych cer, albo na mnie tak ten peeling działa, trochę zbyt mocno. Dodam, że oczywiście stosowałam się do wszystkich zaleceń producenta odnośnie sposobu aplikacji, czy czasu trzymania.

Jak u mnie się sprawdził ten peeling :

Zalety
+oczyszcza
+wygładza
+kremy się zdecydowanie lepiej wchłaniają
+bardzo fajne opakowanie, poręczne, higieniczne oraz widać poziom zużycia produktu

Wady:
- Zaaplikowałam go na tyle, na ile producent zaleca, ale rano na nosie miałam złuszczone płatki skóry, co raczej przy peelingu enzymatycznym nie powinno się zdarzać.

Podsumowując:
Fajny produkt, będę go używała zimą, zamiast kwasów, bo u mnie podobnie zadziałał. Jednak na lato jest on zdecydowanie za mocny i na pewno nie nadaje się jak inne peelingi enzymatyczne przed wielkim wyjściem, aby podkład ładnie się trzymał. Sama nie wiem, jak produkt ocenić, jednak uważam, ze stosowany zgodnie z zaleceniami peeling enzymatyczny do cery wrażliwej, nie powinien tak zadziałać. Nie mniej jednak swoje podstawowe funkcje spełnia należycie.

Super!

Chemiczny peeling który bez tarcia, masażu mechanicznego pomaga nam usunąć martwe komórki naskórka.
+gęsta konsystencja nie spływa z twarzy
+nie podrażnia i nie wysusza
+dobrze oczyszcza, rozpuszcza naskórek, ekstremalnie wygładza
+najlepszy do pozbycia się problemu suchych skórek na twarzy
+lekko nawilża skórę

Polecam!

polecam

Jest to moja pierwsza recenzja peelingu enzymatycznego, bo też jest to pierwszy taki peeling, z jakim miałam do czynienia. Moja cera ma kilka mankamentów: przesuszona na policzkach, tłusta strefa T, zaskórniki i rozszerzone naczynka.
Zalety:
+ odczuwalne nawilżenie skóry (wysuszone skórki wokół nosa znikają po jego użyciu)
+ oczyszcza pory
+ odczuwalne wygładzenie i odświeżenie skóry
+ nie podrażnia
+ przy regularnej pielęgnacji pomaga w uregulowaniu wydzielania sebum w strefie T

Rewelacyjny!

Wreszcie znalazłam kosmetyk idealny! I wiem już na sto procent, że już zawsze będę go używać. Preparat nakładam na dwadzieścia minut na twarz, a potem... pory są oczyszczone! To milion razy bardziej efektywne niż oczyszczanie u kosmetyczki, bez podrażnień, ryzyka uszkodzenia naskórka. Peeling nie jest drogi jak na takie działanie, pięknie pachnie i ma super konsystencję, potem nawet nie trzeba go zmywać, wystarczy przetrzeć wacikiem albo chusteczką. Extra!

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

KWC

Robi to co powinien czyli dobrze i delikatnie złuszcza a przy tym składniki nawilżające (kwas hialuronowy i mocznik - ha ha producent pisze szumnie i ładnie Urea żeby chyba nie kojarzyło się z moczem :)) Uwaga: nie miałam doświadczenia z peelingami enzymatycznymi, zawsze bałam się że podrażnię skórę i za pierwszym razem nałożyłam i zmyłam po jakichś 2-3 minutach ze względu na delikatne pieczenie skóry szczypanie. To wynik obecności w produkcie kwasów AHA. zastosowany tak jak producent zaleca działa jak trzeba. nie wymaga zmywania, po 15-20 min zadmiar ścieramy, albo jeśli go nie ma zbyt dużo wklepujemy i gotowe. Jeśli zetrzemy z buzi to warto zastanowić się nad nałożeniem kremu nawilżającego (peelingujemy czyli złuszczamy naskórek - naturalną barierę chroniącą m.in. przed utratą wody), u mnie bogaty odżywczy krem po peelingu dobrze robi skórze, podbija nawilżające działanie w/w składników peelingu.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie