Swedish Care, Deep Cleansing Scrub (peeling)

Swedish Care, Deep Cleansing Scrub (peeling)

Zgłoszony przez Elę:
Świetny peeling do cery tłustej i mieszanej. W trakcie masowania uczucie przyjemnej świeżości, chłodu.
Uwalnia pory skórne od zanieczyszczeń, a także pochłania nadmiar wydzieliny gruczołów łojowych. Wygładza, odświeża i głęboko oczyszcza cerę. Zawiera orzeźwiający mentol oraz wyciąg z kwiatów hibiskusa poprawiający wygląd skóry.

Cena: 20zł/75 ml

Dobrze oczyszcza

Niesamowicie wydajny i baaardzo gęsty! Czesto moczę palce w wodzie żeby się łatwiej masowało skórę.
Czuć, że bardzo dobrze oczyszcza skórę szczególnie tłustą i mieszaną jak zresztą zaleca producent jednak po zbyt długim peelingowaniu cery trochę ją podrażniał.
Wydaje mi się, że suchą może przesuszać.

Jak na razie - faworyt

Kupiłam go po przeczytaniu zamieszczonych tu opinii i jestem bardzo zadowolona. Peeling jest wydajny, wygładza skórę, usuwa z niej tłuszcz. Cera wygląda naprawdę ładniej po jego użyciu. Wcześniej używałam wyłącznie peelingów enzymatycznych dla "naczynkowców" i trochę się obawiałam, czy ten mi nie zaszkodzi, ale żadne niepokojące zmiany się nie pojawiły.

Rewelacja!!!

Wysysacz tłuszczu! Fantastycznie oczyszcza skórę tak, że przy zmywaniu ręce zatrzymują się na twarzy taka jest odtłuszczona :) Bardzo ładnie pachnie, jest wydajny, gęsty i rzeczywiście służy tłustej cerze. Polecam wszystkim!

Peeling do ciała

wydajny

Koncze juz druga tubke tego peelingu i powiem szczerze, ze jest tak wydajny ze juz mi sie troche znudzil. Co do jego dzialania to ja osobiscie jestem zadowolona, chociaz drobiniki w nim zawarte moglyby byc nieco grubsze i ostrzejsze wtedy oczyszczal by pewnie jeszcze lepiej. Polecam go raczej dla cery wrazliwej bo jest lagodny i na pewno nie podraznia oraz do malo wymagajacej. Splukuje sie ciezko to fakt, ale za to fajnie odswieza i czuc po jego zastosowaniu ze ma sie naprawde oczyszczona twarz. Ja po nim nakladam sobie jeszcze zwykle maseczke i buzia jest wtedy naprawde gladka i zadbana.

supcio

Dla mnie super. To na prawdę jest peeling. Czuć go. Efekty jego działania widać już po pierwszym użyciu i są zadawalające. Mogę go polecić z czystym sercem.

dziwny

Bardzo dobrze oczyszcza twarz, choć "dusi" skórę, nie pozwala jej oddychać.Dziwny przy spłukiwaniu - jakby na powierzchni twarzy zostawiał "gumkę".Ogólnie bardzo dobry i wydajny.Ilość zużytych opakowań: 2

Idalnie oczyszcza

Świetnie oczyszcza mój nos, brodę i czoło. Ma dość ostre drobinki ale właśnie dla tłustej strefy T jest to idealne, radzę uważać z policzkami, jak za mocno je potrę zostają czerwone ... Peeling ma przyjemny zapach, jest wydajny no i cena :-) standardowa 19,90 zł ale w promocji można go kupić już za 12,90 zł :-)

ok

Delikatny. Ziarenka sa drobne, wiec peeling nie oczyszcza w jakis wybitny sposob. Niemniej w uzyciu jest dosc przyjemny. Nie podraznia, wiec nadaje sie najlepiej dla wrazliwcow z cera mieszana. Osobiscie wole czuc dzialanie peelingu, wiec wiecej tego produktu nie kupie.

Zuzylam jedno opakowanie.

w sam raz

Ma odpowiednią ilość ścierających drobinek, nie za mało jak w przypadku wielu peelingów. Zapach orzeźwiający. Znacznie wygładza skórę. Poza tym jest wydajny nawet przy stosowaniu 1-2 razy na tydzień. Gdy się kończy trudno wycisnąć tę resztkę z tubki.

Oceniam na 3.00

Zwykły żel oczyszczający, raczej nie zdziałał cudów z moją zanieczyszczoną i skłonną do wyprysków cerą podobny do tego z serii Garnier Synergie Pure, który jednak dużo lepiej oczyszcza i korzystniej wpływa na stan cery. Ten od Oriflame raczej nadaje się do zwykłej cery do codziennej pielęgnacji .

Oceniam na 4.00

Peeling ten wygładza, odświeża i głęboko oczyszcza skórę.Po zastosowaniu na skórze czuć powiew chłodu.

Oceniam na 5.00

to teraz ocena: mimo że dostałam go w prezencie okazał się strzałem w 10! Dodam ze nie mam problemow z cerą, więc moja cera nie "stroi fochów" i raczej akceptuje kazdy nowy kosmetyk. Ziarenka są drobniutkie, gęsty i to uczucie swiezości przy masowaniu....... juz mi sie kończy i juz za nim tesknię! 75 ml cena 19.90.