BingoSpa, Szampon z ekstraktem z pokrzywy i olejkiem migdałowym

BingoSpa, Szampon z ekstraktem z pokrzywy i olejkiem migdałowym

Delikatna formuła szamponu ze zrównoważoną zawartością składników myjących jest bezpieczna dla warstwy lipidowej włosów i skóry głowy dzięki czemu szampon można stosować codziennie.

nie

Kupiłam z ciekawości, chęci wypróbowania. Poza tym lubię ostatnio testować szampony ziołowe. No i w końcu kupiłam ten.
Zalety:
+ ładnie pachnie, pokrzywa przełamana migdałami
+ bardzo delikatny
+ był tani, niecałe 3 zł

Wady:
- bardzo mało wydajny
- szyjka w butelce jest bardzo szeroka przez co wylewa się zdecydowanie za dużo szamponu
- bardzo słabo się pieni, przez co trzeba dużo użyć, przez co wydajność jest mała

Noo kiepski był, nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 tygodnie, codziennie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nie nie i jeszcze raz nie

Kupiłam wraz z wersją pomarańczową i szkoda, że obydwie mnie zawiodły.
Szampon ten:
- słabiutko się pieni
- trzeba go dużo wylać co za tym idzie, wydajność kiepska
- nie domywa masek, myłam włosy wtedy zawsze nim 2 razy

W tej wersji nawet zapach nie przemawia na plus, jest neutralny, więc na plus tylko cena.

Nie polecam nawet do codziennego mycia.

Używam tego produktu od: grudzień 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 330ml

Średni

Szampony tej firmy przywieźli do pobliskiego supermarketu w śmiesznie niskiej cenie 2,27zł za 300ml i oczywiście zakupiłam ten i wersję z bursztynem.
Mieści się on w przeźroczystej, odkręcanej buteleczce. Kolor ma sztucznie zielony [barwniki], pachnie pokrzywą. Konsystencja jest bardzo rzadka i przelewa się przez palce, trzeba bardzo uważać, bo przez dość szeroki otwór dużo się wylewa. Szampon słabo się pieni, sporo trzeba go użyć, żeby się zapienił, a co za tym idzie-wydajność gorsza.
Skład ma podobno do codziennego stosowania, ale mnie jednak trochę swędzi głowa, co nie zdarzało mi się po niegdyś używanej chemii w butelce, jaką jest Pantene. Może to te barwniki...W składzie jest też pokrzywa i olejek migdałowy [wyżej w składzie].
I w sumie co tu dużo mówić-ja od szamponu cudów nie oczekuję jak co poniektórzy; ma po prostu myć i nie wysuszać, od odżywiania mam maski i odżywki.
Jeżeli chodzi o mycie, to myje dość dobrze, włosy skrzypią. Są odbite od nasady. Szkoda tylko, że na następny dzień występuje to swędzenie... Nie wysusza.
Jak za taką cenę, można spróbować, ale na dłuższą metę się nie opłaca przez kiepską wydajność. Znam inne, ziołowe szampony, lepiej wydajne i po których nie swędzi mnie głowa...
Używam tego produktu od: 2 tygodni na zmianę z bursztynowym
Zużytych opakowań: 1 całe