Giorgio Armani, Armani Mania (Woda toaletowa)

Giorgio Armani, Armani Mania (Woda toaletowa)

Giorgio Armani Mania for Men to klasyczny zapach drzewny dla mężczyzn, którzy poszukują własnej drogi i lubią luksus. Perfumy Mania for Men są świeże, subtelne i bezkompromisowe. Soczyste esencje zielonej mandarynki w połączeniu z szafranem oczarują ciebie i twoje otoczenie. Następnie rozwiną się wyraziste nuty wetywerii i ambry, które dodadzą ci poczucia harmonii z przyrodą. W podstawie możesz podziwiać przyjemny aromat piżma i cedru. Perfumy Giorgio Armani Mania for Men staną się naturalną częścią twojej osobowości.
Nuty zapachowe: drzewo cedrowe, wetiwer, świeże soczyste owoce, ambra, piżmo

50 - 100ml

Zioła prowansalskie

Przyrzekłem sobie, że nie będę się rozpisywał na temat Mani, bo tak naprawdę to nie ma o czym pisać. Moje subiektywne odczucie jest zgoła inne niż poprzedników. Ten zapach jest nijaki. Nijaki to znaczy ani słodki, ani wytrawny, ani ostry ani delikatny, po prostu ani...ani...Pachnie trochę jak tani krem do golenia z kiosku z głębokiego PRL-u.
Wstęp lekkie cytrusy, może i szczypta morskiej bryzy (hedoine?), później to już natłok ziół, normalnie zupa przeładowaa wegetą. Szałwia, bazylia, pieprz, lawenda, lubczyk itd...mogę wyliczac tak w nieskończoność. Jedynie cedrowa baza probuje ratować całość. Wetiwery i sandałowca nie uświadczyłem.

Nie chcę pachnieć jak zupa.

Opadkowanie paskudne - tandeta bazarowo-odputowa, trwałosć mizerna ok 2 godzin.
Z tej linii miałem kiedyś balsam po goleniu, był niezły jeśli chodzi o aspekty pielęgnacyjne.

Używam tego produktu od: uchowaj Boże
Ilość zużytych opakowań: próbka

świetny

Niedawno z mężem szukaliśmy perfum dla siebie. I przypadek trafiła ze wybraliśmy Manię, on męską dla siebie, a ja wersję dla kobiet :-)
Mania pour homme to świetny zapach, dla facetów, którzy znają swoją wartośc i nie muszą niczego nikomu udowadaniać. Zapach intrygujący i dość mocny-męski,ale nie przytłaczający ani dominujący.
Bardzo bardzo lubię na swoim mężczyźnie

Używam tego produktu od:5 mcy

ok

zapach na prawde wyjatkowy. bedac gejem moge jednak stwierdzic ze to bardzo heterycki zapach. przechodzac przez ulice jesli poczuje MANIE od razu zerkam na mazczyzne ktory go nosi, a nosz sami b. przystojni. Ja nie nosze, zeby umic go rozpoznac w tlumi. Polecam

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

męska klasyka

kupiłam w prezencie mężowi po wypróbowaniu kilku zapachów w drogerii. Zakup okazał się bardzo trafny.
Zapach jest klasycznie prosty, ale niebanalny, i nie można mu nic zarzucić. Moim zdaniem idealny dla młodego, dynamicznego faceta, absolutnie nie będzie pasowac dla yuppiesa z laptopem i nażelowanymi włosami. Ja już zawsze będe go utożsamiać z moim mężem.

zmysłowy chłód

Bardzo ciekawy i zmysłowy zapach z kategorii chłodnych z nutka leśną. Zapach jest bardzo świeży i moim zdaniem taki sportowo-elegancki. Bardzo ładnie się rozwija na moim mężu. Zdecydowanie lepszy na wiosne i lato niż zimę. Pomimo delikatności zapach jest bardzo trwały...

meski

Bardzo fajny , męski zapach. Jest bardzo świezy, cytrusowy. Zapach jest trwaly:) Stworzony dla mężczyzny nizależnego preferujacego styl- sportowa elegancja:D

Znakomity

Recenzja... Jak najbardziej podzielam ocene osob ,ktorzy zapach ocenialy. Rzeczywiscie istny majstersztyk perfumiarski, jak psiknalem sobie na cialo po 5 minutach nie bylo po nim sladu,ale nie to ,ze zapach jest nie trwaly wrecz przeciwnie jest na mojej skorzeodczuwalny bardzo dlugi czas -malo tego swietnie rozwija sie na mojej skorze.Az sie nie chce wierzyc,ze w tak nie pozornej buteleczce kryje sie takie cudo.
Na poczatku jest taki ostry to pewnie pierwsza nuta, ktora na mojej skorze schodzi po 10-15 minutach potem jest istna explozja mieszanki owocow cytrusowych z jakas przyprawa to wlasnie to jest to ;czuje ja przez bardzo dlugi czas, a potem zaczyna sie wydobywac nuta chyba to jest kadzidlo jak w opisie ,ktora trwa i trwa .
Innymi slowy zapach jest genialny polecam sprobowac i nie odrzucac go na poczatku bo mozna wiele stracic ,ja sam mialem watpliwosci ,ale teraz jestem w 100% przekonany ze postanowilem odczekac i zakupic to majstersztyckie perfumiarskie cudo .Chyba geniusz wytwarzal ten zapach,a slyszalem,ze podoba sie dziewczynom wiec czego chciec wiecej .

pikantna elegancja

Najpiękniejsze męskie perfumy jakie do tej pory wąchałam. Intensywny i długotrwały zapach. Facet, który by przeszedł obok mnie i pachniał Mania to chyba by był nie do przeoczenia. Tak jak mój mąż. Niepowtarzalny....

Mania

Flakon - mistrzostwo swiata - ale tylko 50 ml. Rewelacyjny profil, pomyslowa asymetria, zmrozone szklo, kapitalny korek. Zapach tez bardzo ladny, ciekawa kompozycja choc bardzo delikatny. Tak delikatny ze nietrwaly. Nadaje sie na randke, ale jak ktos chce z rana sie nim popsikac i czuc go caly dzien to sie grubo pomyli. Jednak ma w sobie cos co przyciaga uwage plci przeciwnej. CIekawe co to jest?

głębokie

Komentarz Recenzenta ;)
Wspaniały zapach. Cenię w nim oryginalność i głębię zapachu, który trzyma się blisko skóry i nie jest zbyt nachalny dla ludzi dookoła - jest 'dyskretny' i bardzo podoba się kobietom. Dosyć szybko przestaję go odczuwać na sobie, ale mogę być na 100% pewien, że jest cały czas ze mną - jest trwały. Zapach stworzony dla mnie.
Co do opakowania to bardzo mi sie podoba ten ascetyczny wygląd, chociaż z reguły opakowanie nie ma dla mnie większego znaczenia.

Używam tego kosmetyku od roku
ilość zużytych opakowań: 50ml

najlepszy!

pachnie nim mj chlopak i tak jak on jest piekny, niebanalny, szalenie seksowny. mysle, ze ten zapach to byl jeden z czynnikow, dla ktorych dalam sie uwiesc;) rozpoznaje go na kilometr i doprowadza mnie do szalenstwa.

ZNIEWALAJĄCY!!!

Delikatny, a jednocześnie bardzo uwodzicielski i intrygujący zapach. Należy zdecydowanie się zbliżyć, aby poczuć jego głębię i moc. Kojarzy mi się z uczuciem, dla którego nie wymyślono jeszcze nazwy. I jest zniewalający!