Lovely, Fresh & Matte (Fluid matujący)

Lovely, Fresh & Matte (Fluid matujący)

Fluid matujący dostępny w 3 odcieniach: Caffe latte, Soft beige oraz Suntan. Polecany do każdego typu skóry, ze skłonnością do błyszczenia. Zapewnia efekt zmatowienia oraz ukrywa niedoskonałości cery. Dzięki niemu Twoja cera nabierze blasku i odświeżenia.

/m/

Zdecydowanie nie

Był to mój pierwszy podkład i to był błąd. Do zakupu skusiła mnie cena. Wydajność to chyba jedyny plus tego podkładu.

Z minusów to przede wszystkim to, że w ogóle nie matuje. Świecę się po nim jeszcze bardziej niż normalnie. Poza tym czuję go na twarzy, choć i tak tylko przez chwilę, bo szybko się ściera. Oprócz tego ma bardzo leistą konsystencję i po odkręceniu wylewa mi się z tubki.

Nie polecam.

nie dla mnie

Zalety
- wydajny
- cena

Wady:
- drażniący zapach
- słabe krycie
- świecę się po nim

Słabo wypada i nie spełnia podstawowych funkcji które zapewnia producent.

Jest ok.

Kupiłam go za 8zł. i jak na podkład za taką cene jest super.

Plusy:
+Wydajny
+Konsystencja
+Łatwo się rozprowadza
+Trwałość
+Cena

Minusy:
-Kolory
-Po nałożeniu jest jakby lepki
-Cera się świeci
-Krycie bardzo słabe

Używam tego produktu od: Niedawna
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Ujdzie w tłoku.

Kupiłam go dosyć dawno, ale używam sporadycznie, więc trochę jeszcze zostało. Szczególnie, że jest wydajny.

Zacznijmy od zalet. Przede wszystkim to niedrogi fluid, a jak już wspomniałam, starcza na dosyć długo. Ma całkiem fajną konsystencję i moim zdaniem przyjemny zapach. Łatwo się rozprowadza. Przyzwoicie radzi sobie z drobniejszymi przebarwieniami.

Wad niestety jest nieco więcej. Od razu mówię, że nie nadaje się do ukrywania większych niedoskonałości, nie kryje dostatecznie dobrze. Nie świecę się jakoś mocno, a mimo wszystko nie zauważyłam efektu matującego. A to przecież miało być jego główne zastosowanie... Zdarza mu się zostawiać smugi. Ma małą gamę cieni, osobiście nie trafiłam z kolorem. No i przede wszystkim jest mało wytrzymały. Nie trzeba go zmywać, sam znika z twarzy po krótkim czasie. Łatwo się ściera, przy czym często brudzi.

Używam tego produktu od: sześciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dziewczyny! Nie przesadzajcie!

Kupiłam ten fluid na spróbowanie. 9 zł to nie majątek więc nawet jakby nie pasował to trudno. ALE
\\nu mnie sprawdził się idealnie. Nie jest napisane ze jest to fluid KRYJĄCY więc nie oczekujacie nie wiaodmo czego! Ja oczywiście też nie oczekiwałam, spodziewałam się że skoro matuje no to nie będzie krył nie wiadomo jak cudownie. i tu niespodzianka.
\\nMam wiele blizn, wgłębień i przebarwień na twarzy. No i co? Zakrywa tak, ze nikt nawet nie wie że coś tam w ogóle mam. Może potrzebne sa umiejętności nakładania>? ja borykam się ze swoim problemem już 6 rok. I próbowałam różnych podkładów i różnego sposoby nakładania.
\\nTrzeba też pamiętać że każdy ma inny rodzaj cery i nie każdemu podpasuje. Nie ma co go skreślać. Próbujcie :)

koszmar

Nie widzę w ogóle zalet tego produktu:

- przede wszystkim uczulił mnie; sprawił, że na twarzy pojawił się wyprysk;

- brzydko pachnie;

- działanie słabe: nie za dobrze kryje, efekt matujący bardzo krótkotrwały; po 1-2h fluid tworzy plamy na skórze;

- zbyt lejąca się konsystencja; utrudnia aplikację i rozprowadzenie oraz późniejsze utrzymanie się na twarzy

- brudzi ubranie; tworzy smugi; zostawia widoczne ślady;

Cena adekwatna do jakości.

Nie tworzy efektu maski

+cena
+jasny odcień soft beige
+nie tworzy maski, ładnie wtapia się w skórę
+radzi sobie z suchymi skórkami
+jest lekki
+nie zasycha zbyt szybko
+na mnie działa matująco, a to jest jego największy plus bo każdy inny wywoływał u mnie świecenie właściwie po 15 minutach od nałożenia.. ten natomiast sprawia, że nie potrzebuję nawet pudru w kamieniu a moja cera wygląda świeżo :)

+/- idealne krycie to to nie jest ale radzi sobie jak bb cream pod tym względem.

- zapach
- jestem dopiero w trakcie 1 opakowania ale czuję, że szybko się skończy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 30g

fujj..!

+ cena
+ dostępność
+/- konsystencja (ujdzie ale mogłaby być rzadsza i lżejsza odrobinę)
- nienaturalny efekt
- małą gama odcieni
- nie nadaje się do skóry z niedoskonałościami - nie kryje dobrze
- skóra się błyszczy nawet juz po godzinie mimo użycia pudru

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno opakiwanie

jestem na NIE

Mimo pięknego opisu na opakowaniu muszę z przykrością stwierdzić, że ten podkład nie spełnia w najmniejszym stopniu obietnic producenta. Jest moim wielkim rozczarowaniem, posiada praktycznie same wady:

- nie kryje WOGÓLE, nie mam bardzo dużych problemów z cerą, jednak podkład ten nie radzi sobie nawet z zaczerwienieniem po pryszczu, czy wągrem;

- okropnie śmierdzi, chyba miało być świeżo, wyszło męcząco, nie mogę znieść tego zapachu;

- nawet przy niewielkiej ilości produktu tworzy plamy, smugi, ma jakąs nieprzyjemną konsystencję, twarz wygląda na brudną!!! ;

- nie zauważyłam działania zbawiennego dla cery tłustej czy trądzikowej;

-/+ cena - kupilam w promocji za ok 6zł, gdyby było to więcej, byłabym bardzo niezadowolona..

Jak na razie mieszam go z lepszymi, mimo to efekt nie jest dobry i nie wiem, czy domęczę go do końca. Z pewnością nie kupię go ponownie i nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

całkiem niezły

Mam problematyczną tłustą skórę z rozszerzonymi porami. Mało który podkład jest w stanie ją zmatowić, zazwyczaj błyszczenie się skóry było widoczne tuż po nałożeniu jakiegoś fluidu. Jak na swoją cenę (poniżej 10 zł) muszę stwierdzić że podkład naprawdę nie jest zły. Mój odcień to soft beige

PLUSY
- podkład dobrze się rozprowadza, nie marze się, nie zastyga zbyt szybko,
- ma lekką konsystencję, nie zatyka porów, nie tworzy maski,
- nawet nieźle kryje, małe krostki czy zaczerwienienia nie były widoczne,
- podkład ładnie wygląda na buzi, cera wygląda na promienną , zdrową ,
- matuje, ale nie jest to płaski mat, u mnie po przypudrowaniu pudrem matującym cera nie świeci się przez około 2 godziny, czyli jak na mnie całkiem nieźle,
MINUSY
- podkład brzydko pachnie, strasznie chemicznie,
- niestety szybko się ściera

Ogólnie poleciłabym go dziewczynom ze skórą mieszaną lub normalną, tłustej nie zmatuje za bardzo i szybko zniknie z twarzy. Jednak tak jak już napisałam cena podkładu jak najbardziej zachęca do przetestowania.
Zaznaczyłam że nie wiem czy kupię ponownie ponieważ obecnie zakupiłam podkład skin balance pierre rene i chyba będzie mi bardziej pasował

Używam tego produktu od: kilku tygodni

może być

Podkład był według mnie idealny, przez jakies.. dwa miesiace. Kolor soft beige idealnie wpasował się kolorystycznie w moją twarz, nie widać różnicy kolorów między twarzą a szyją, miałam dzięki niemu gładką cerę... ale przeszła mi miłość do niego. Zacznijmy od plusów

+cena, dostepnosc
+krycie w sam raz, nie za mocne, nie za lekkie
+nie mamy na twarzy maski
+nadaje sie do cery, ktora nie ma jakis wiekszych niedoskonalosci
+kolor idealny dla mojej twarzy, idealny odcien!

-zauwazylam, niestety ze smutkiem musze to stwierdzic, ze podklad się ściera. nawet jesli go utrwalimy pudrem, sciera się. jeśli przypudrujemy kilka razy w ciagu dnia-ok zostanie na twarzy do konca dnia. ale jesli w trkacie dnia nie przypudrujemy- mamy pomalowane oczy, pomalowane usta, a na twarzy nie mamy podkladu, ani nic ;)
-malo wydajny, buteleczka poszla w miesiac.

wlasnie rozpoczelam poszukiwania nowego, lepszego podkladu. Co z tego, ze nakladam na podklad za 9zl róż z maca za 100zl, jak po kilku godzinach nie mam tego rozu, wlasnie dzieki podkladowi, który nie jest trwały.

sprawdzał się przez jakis czas, a teraz niestety szukam lepszego :(

Używam tego produktu od: trzy miesiace
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

z: bardzo dobry na: przeciętny

mam zawsze problem z doborem podkładu. A to za jasny, a to za ciemny, nie matowi, pojawiają się suche skórki itp itd. Ten podkład spełnił moje oczekiwania w 100%. Kupiłam go by rozcieńczać nim za ciemny podkład manhattanu. Jednak jest tak dobry, że mi go szkoda do rozcieńczania i używam go samodzielnie. Świetnie matowi moją strefę T, kryje niedoskonałości, idealny kolor. Kupiłam najjaśniejszy. Polecam do cery mieszanej, ja taką mam i się sprawdził:)
Taka była moja opinia niedługo po zakupie tego podkładu. Teraz zmieniła mi się ona drastycznie... Podkład po 2 miesiącach ma inny kolor. Różowieje na twarzy a dodatkowo wyskoczyly mi po nim jakieś krosty na polikach... nigdy nie miałąm takich problemów... Nie kupie go juz.