Denivit, White and Brilliant, Wybielająca pasta do zębów

Denivit, White and Brilliant, Wybielająca pasta do zębów

Denivit White & Brilliant to pasta do zębów z profesjonalnym systemem walczącym z przebarwieniami, stworzonym przy pomocy stomatologów. Przeznaczona jest do codziennego użytku, delikatnie czyści i wybiela zęby.

Dobra do codziennego mycia zębów

Używałam tej pasty aby wybielić zęby,ale niestety nie uzyskałam zadowalającego efektu.Po 2 miesiącach stosowania zęby nie były ani trochę bielsze.Jedyną zaletą tej pasty jest to,że bardzo dokładnie oczyszcza zęby.

mmmiętowy

Pasta spełnia swoje zadanie, wybiela zęby przy codziennym stosowaniu. Może i opakowanie nie jest mega duże ale kupując taką pastę za 7 zł raz na miesiąc opłaca się. Pasta ma dobry miętowy smak nie pozostawia uczucia piasku w buzi.

najlepsza

Ukochana najlepsza dla mnie pasta do zębów. Przy dłuższym stosowaniu naprawdę świetnie wybiela. Do tego zapewnia uczucie odświeżenia i świeży oddech. Nie jest może specjalnie wydajna ale często bywa w dużej promocji.

Taka sobie

Faktycznie, trochę wybiela. Jestem maniaczką białych zębów. Kupiłam ją dość niedrogo, w biedronce.
W smaku... średnia. Nie czuć żadnej mięty ani świeżości. W konsystencji dość średnia, ciężko ją czasem wycisnąć z tuby.
Nie pieni się praktycznie w ogóle, dlatego daję ją podwójnie na szczoteczkę.

Hm..

Paste używałam kilkakrotnie. Co do efektu wybielania - według osób z mojego otoczenia zęby faktycznie są bielsze. Co do konsystencji nie jest ona rewelacyjna. Pasta nie pieni się i nie daje uczucia świeżości. Ciężko ocenić ten produkt. Myślę że mógłby być ciut lepszy jak na tą cenę.

Najlepiej usuwa kamień -EVER!

Zapomniałam niestety o tej dobrej paście. Jakieś 20 lat temu było to dla mnie hicior i jakoś tak odszedł w zapomnienie. Przypadkiem kupiłam go w Biedronce i stał się cud. Znowu olśnienie, że jest to pasta dobra, nie wypalająca jamy ustnej, delikatna dla dziąseł i jeszcze idealnie usuwająca kamień i przebarwienia. Kamień po prostu przestał być widoczny gołym okiem po wewnętrznej stronie szczęki.
Tubka idealna, bo można postawić do góry nogami na zakrętce, łatwo do końca wydobyć pastę, jest wydajna mimo mniejszej pojemności, jest lekka w podróży i takie rozwiązanie mi pasuje.
Opakowanie trochę różni się od tego wyżej, ale produkt mimo tylu lat na rynku nie stracił na jakości. Polecam.

(Nie) wybielajaca pasta

Pasta niezbyt rewelacyjna. Bardzo małe i dziwne opakowanie. Kremowa rzadka konsystencja. Pasta cała biała. Nie myje zębów, nie odświeża oddechu. Pozostaje osad na zębach i brak świeżego oddechu. Cena wydaje sie byc niska ale przy takiej objętości pasty wcale taka nie jest. Nie wybiela !

Średniak

Pasta ma za zadanie przede wszystkim wybielać. Robi to, ale delikatnie. Nie widać znaczącej różnicy mimo regularnego stosowania. Nie podrażnia dziąseł ani zębów. Pozostawia je dziwnie błyszczące. Słabo się pieni. Niestety słabo myje i odświeża zęby. Po umyciu zębów mam ochotę umyć je jeszcze raz. Są lepsze i tańsze pasty.

Dobra pasta, ale jeszcze mnie nie zachwyca.

Wróciłam do niej po kilku latach przerwy. Niestety, zachwyca mnie mniej niż było to kiedyś.

Plusy:
*dobrze czyści zęby i usuwa osad nagromadzony w ciągu dnia
*zęby po użyciu błyszczą się
*wybiela (myślę, że max. o 1 ton)
*nie podrażnia dziąseł

Minusy:
*mimo wszystko, dla mnie jest to za słabe wybielanie
*słabe odświeżanie
*nie pieni się
*mała tubka
*opakowanie – ciężko wydobyć z niej wszystko
*cena – w stosunku do pojemności jest trochę za wysoka

Kupiłam drugą tubkę na promocji, ale w między czasie będę szukać czegoś innego.

Nie za bardzo

Hmmmm..... W sumie pasta nie jest aż tak zła bo bardzo ładnie oczyszcza zęby ze wszelkich osadów jednak ma wady, które ją u mnie dyskfalifikują:
- wogóle sie nie pieni
- trzeba jej sporo użyć aby czuć umyte zęby
- lekko podrażnia dziąsła
- słabo wydajna
- słabo odświeża
Zęby mam białe tak czy siak a dzięki tej paście ładnie błyszczą i ta biel zdaje sie jeszcze bielsza. Szkoda, bo gdyby nie te wady dałabym moze nawet 5 gwiazdek, a tak daje 3.

Nie lubię jej.

Bardzo popularna pasta końca 20 i początku 21 wieku.
Dla palaczy ok. Jednak trzeba mieć do niej ogrom cierpliwości.
Jest rzadka lejąca się wycieka dziubkiem prosto na szczoteczkę. Nie pieni się, tylko rozmazuje na zębach. Nie daje poczucia odświeżenia. Ma dziwny smak. Efektu wybielającego również nie zauważyłam. Poprzez swoją konsystencję jest bardzo mało wydajna. Nie dogadam się z nią. Nie lubię jej stosować.
Nada się do szczoteczek elektrycznych.

beznadziejna

plusy:
ładne , stojące opakowanie
cena

minusy:
nie wybiela
nie pieni się, przez co stosowanie jej jest nieprzyjemne
nie oczyszcza dobrze, nie pozostawia uczucia świeżości

Jednym słowem nie robi kompletnie nic, swoją tubkę wyrzuciłam z połową zawartość...