Inter Fragrances, Oligoaquavita, Krem rozjaśniający cienie pod oczami

Inter Fragrances, Oligoaquavita, Krem rozjaśniający cienie pod oczami

Używam go od ponad tygodnia i wyraźnie zmniejszył sine podkówki, mam nadzieję, że po jakimś czasie znikną :) Poza tym tani

Cena: ok. 13 zł / 30ml

brr!

Coś potwornego. Tępe mazidło, kompletnie bezużyteczne - chyba, że chce się wywołać łzy na zawołanie, wtedy wystarczy ociupina do oka i potok łez gwarantowany.

Używałam tego kosmetyku przez dwa tygodnie, tyle wytrzymałam.
Ilość zużytych opakowań: jedno, z czego 3/4 zużylam smarując łokcie (a i tu nie był zbyt dobry).

Bardzo średni

W końcu zmęczyłam jakoś ten krem. Ma dużą pojemność bo aż 30 ml. Jest niedelikatny, po dostaniu się do oka czułam okropne pieczenie i miałam w efekcie zaczerwienione oczy. Natłuszcza i może lekko nawilża. Moich podkówek raczej nie rozjaśnił. Ja jednak oczekuję czegoś więcej od kremu pod oczy.

jakaś pomyłka :(

Zużyłam cały słoiczek i nic. :(Cienie ani troszkę się nie rozjaśniły.Krem bardzo długo się wchłania i przy minimalnym nawet dostaniu sie do oka wysołuje pieczenie i łzy. :(Jedynym plusem jest nailżenie, ale to stanowczo za mało nawet za tą cenę.Ilość zużytych opakowań: 1

Makijaż MaxFactor

Może być

Używałam regularnie przez kilka miesięcy - spektakularnych efektów brak. Rozjaśnił cienie w niewielkim stopniu, przy nakładaniu musiałam uważać - jeśli dostało się trochę kremu do oczu, występowało pieczenie i łzawienie. Dość dobrze nawilżał skórę pod oczami, poza tym jest naprawdę tani. To nie to czego szukałam, ale spróbować było można.Ilość zużytych opakowań: 1

i tak i nie

Na skórę pod oczami działa ok - jest lekki, łatwo się rozprowadza, z wchłanianiem już gorzej. Nie zauważyłam, żeby cienie się rozjaśniły, a już go używam od miesiąca. Fakt, że mam niehigieniczny tryb życia i krem niewiele jest w stanie zdziałać w tej sprawie. Ale przecież taki efekt obiecuje producent, więc spodziewałam się choć niewielkiej poprawy. Nawilża skórę pod oczami dosyć dobrze. Ja lubię nałożyć krem grubą warstwę pod oczy i na powiekę jako maseczkę i tu pojawia się problem. Gdy krem "podgrzeje" się na gorącej , zmęczonej powiece spływa trochę z niej po rzęsach i dostaje się do oka. Jest niedelikatny i podrażnia mi spojówki.Więc muszę uważać na oczy - raczej dla mnie nadaje się tylko pod oczy - robię spory odstęp od rzęs. aLe wypróbować warto, może efekt będzie u kogoś lepszy - jest go aż 30 ml i kosztuje mało. Za niemożność zrobienia z niego maseczki i brak działąnia rozjaśniającego zabieram 2 gwiazdki.

Oceniam na 4.00

Dla mnie bardzo dobry, jak juz pisalam.. zwlaszcza, ze wiem iz z sinymi podkowkami cudow nie da rady zrobic.